משרד עורכי דין פרידמן, יקותיאל, אינגביר

משרד עורכי דין פרידמן, יקותיאל, אינגביר ממקד את עיקר פעילותו בתחום ההתחדשות העירונית ומטפל בעשרות פרויקטים במקביל. המשרד מייצג יזמים ודיירים בפרויקטים נקודתיים לחיזוק ותוספות בניה (תמ"א 1/38), הריסה ובניה (תמ"א 2/38), בפרויקטי ענק של פינוי-בינוי ואף בפרויקטים ייחודיים של בינוי-פינוי. בעברו שלל מזמים שכבר הושלמו

עו"ד גיא יקותיאל
שותף מנהל, אחראי תחום מקרקעין והתחדשות עירונית

עו"ד תמר אינגביר
שותפה, מנהלת תחום משפט מסחרי ומגשרת

משרד פרידמן, יקותיאל, אינגביר הוקם בשנת 2000 .עו"ד גיא יקותיאל ממונה על תחום המקרקעין במשרד. במסגרת זו עוסק המשרד בהסכמי מכר, בהסכמי קומבינציה, בליווי קבלנים – וכמובן בפרויקטים להתחדשות עירונית, שבהם נחשב עו"ד יקותיאל למנוסה במיוחד. לעו"ד יקותיאל שנות ניסיון רבות בתחום המקרקעין, והוא החל לטפל בתחום ההתחדשות העירונית כבר משנת 2007 – כשהתחום היה עוד בחיתוליו. הודות לכך, צבר עו"ד יקותיאל ניסיון עשיר הן בליווי יזמים והן בליווי דיירים בפרויקטים השונים.

רוב פעילותו של משרד פרידמן, יקותיאל, אינגביר מוקדשת כיום לתחום ההתחדשות העירונית. המשרד אחראי על עשרות פרויקטים להריסה ובנייה הן בתל אביב והן מחוצה לה, ועד היום ליווה פרויקטים שבמסגרתם נמסרו עשרות דירות לדיירים. בימים אלו הוא מלווה למעלה מ-30 פרויקטים הנמצאים בשלבים שונים של תכנון וביצוע. המשרד מעורב בפרויקטים לפינוי-בינוי ביהוד, בקריית אונו, בפתח תקווה, ביפו ובמתחמים שונים בתל אביב - באזור התחנה המרכזית ובשכונת נווה כפיר. משרד פרידמן, יקותיאל, אינגביר הינו משרד מומלץ על ידי חברת עזרה ובצרון (חברה העוסקת בשיכון ובינוי מטעם עיריית תל אביב-יפו) לפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית.

המשרד עבר בחינות קפדניות והציג ניסיון, ידע ויכולת ברמה המקצועית והבין־אישית, שהקנו לו את הזכות להיות חלק ממאגר עורכי הדין של החברה. המשרד דוגל בשירות אישי ובשקיפות ללא סייג מול בעלי הדירות – גם בפרויקטים שבהם המשרד מייצג את היזם או את המבצע, ולא את הדיירים עצמם. לתפיסתו של עו"ד יקותיאל, הדיירים הם כרטיס הביקור הטוב ביותר של המשרד, ולכן כל פרויקט וכל דייר זוכים לתשומת לב כבפרויקט הראשון שייצג המשרד. בדרך זו מבטיחים אנשי המשרד יחס אישי והוגן ותשומת לב מלאה לכל פרט ולכל בקשה, ומוודאים כי כל דייר ודייר הבין עד תום את פרטי ההסכם שנחתם.

במשרד פרידמן, יקותיאל, אינגביר מקפידים לעדכן את הדיירים בכל שינוי ובכל התקדמות, ושומרים על זמינות מלאה ותגובה מהירה מצד כל אחד מאנשי הצוות. כך מצליח המשרד שוב ושוב לקדם בהצלחה פרויקטים להתחדשות עירונית, בהם גם כאלו שנחשבים מורכבים במיוחד. משרד עורכי הדין פרידמן, יקותיאל, אינגביר ננוהג לבחור בקפידה את הפרויקטים אותם הוא מלווה, על מנת להבטיח שאנשיו יוכלו לספק לו את מלוא תשומת הלב – מבלי לפגוע במקצועיות וברמת השירות. המשרד מתפקד כמשרד בוטיק לענייני התחדשות עירונית, ובכך יכול לספק ללקוחותיו הרבים שירות פרטני, מדויק ואקסקלוסיבי ומענה מידי שמעטים בתחום יכולים לספק. משרד פרידמן, יקותיאל, אינגביר רואה בעורך הדין להתחדשות עירונית גורם מנחה, 'רועה' ופסיכולוג עבור הדיירים – איש מקצוע שתפקידו לא רק לייעץ משפטית וללוות את הפרויקט, אלא גם לסייע בפתירת סכסוכים ולהגיע בסופו של תהליך לסיכום שיהיה מקובל על כולם, ללא יוצא מן הכלל.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-6915656
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים