ענב

ענב מתמחה בייזום והקמת פרויקטים למגורים, ובעיקר פרויקטים של התחדשות עירונית. נכון להיום, ענב מקדמת יותר מ־ 30 פרויקטים ברחבי הארץ, בהיקף של 15,000 יח"ד בפרויקטים השונים של החברה.
  • פרוייקטי
    פינוי בינוי

  • 2
  • 16
  • 2,717
  • 11,148

אפי כץ
מנכ"ל ובעלים

ניר סדלר
סמנכ"ל פיתוח עסקי

ערן פרי
סמנכ"ל הנדסה

מיכל וינשטוק
יועצת משפטית

ענב ידועה בקידום פרויקטים רחבי היקף ומורכבים הדורשים פתרונות ייחודיים ויצירתיים. החברה נחשבת לפורצת דרך בתחום ההתחדשות העירונית בישראל בכלל ובתחום הפינוי־בינוי בפרט. 

במהלך שנותיה צברה ענב ניסיון רב ויכולת מוכחת בקידום וביצוע פרויקטים משמעותיים. עובדה זו מאפשרת לה ללוות כל פרויקט באמצעות עובדי החברה ואנשי מקצוע איכותיים ויצירתיים, על מנת להוביל את הפרויקט לשלב המימוש בזמן המהיר ביותר. בכל פרויקט של ענב מושקעים משאבים ותשומת לב רבה המותאמת לסוג הפרויקט, רמת המורכבות והמחשבה היצירתית שמביאה לידי ביטוי את יתרונותיו.
היכולת של ענב לקדם פרויקטים גדולים בהתחדשות עירונית נובעת בין היתר מהאיתנות הפיננסית שלה, הנחשבת לאחת הגבוהות במשק בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט.

ההתמחות שלנו- פרויקטים גדולים ומורכבים
סוד ההצלחה של ענב נובע מהיכולת המוכחת לטפל בכל רבדי הפרויקט: החל בעבודה השוטפת מול הרשויות המקומיות, ועד אנשי המקצוע ובכללם וועדות התכנון ומשרד השיכון. צוות החברה עובד בשקיפות מלאה וליווי צמוד מול הדיירים בפרויקטים השונים, כחלק מההבנה שהדיירים הם שותפים מלאים לאורך הדרך, בהתאם למוטו של ענב - "בונים ביחד איכות חיים". ואכן, החברה נוהגת על פיו ופועלת ללא לאות להוביל יחד עם הדיירים את הפרויקטים עד לאכלוס וסיום מוצלח לענב הכלים להוציא לפועל פרויקטים הכוללים פינויי מאות משפחות ואכלוסן מחדש, לצד ניסיון ייחודי בהתנהלות מול גורמי התכנון. כלים אלו נצברו מנסיון מצטבר רב שנים של החברה מול גורמי התכנון, לצד הליווי הצמוד של אלפי המשפחות השותפות לדרך. יתרה מכך, ענב היא מהחברות הבודדות בענף שכבר אכלסה פרויקטים של פינוי־בינוי ומאות משפחות שנהנות מדירות חדשות עם תו איכות של ענב.

סוללים דרך חדשה עבור אלפי משפחות בישראל

בשנתיים הקרובות צפויה ענב לבצע פריצת דרך משמעותית נוספת, כאשר כמה פרויקטים גדולים ומשמעותיים של פינוי בינוי ייצאו לדרך. מאות משפחות שזכו לליווי הצמוד של ענב יפתחו דרך חדשה בחייהן, כאשר יעזבו את דירתם הישנה ותחל הבנייה של הבניינים החדשים. 

עבור המשפחות בכל אחד מהפרויקטים של ענב, הדרך החדשה מסתיימת כאשר הן נכנסות לגור לא רק בדירתם החדשה, אלא בסביבת המגורים שהשתנתה ושיפרה משמעותית את איכות החיים שלהם. בענב מאמינים כי הפרויקטים עתידים לשנות את פני האזור שבו הם נמצאים, בשל גודלם והשפעתם. 

מנכ"ל ענב, אפי כץ, אומר כי "אנו לא רק מתכננים את הפרויקטים השונים, אלא פועלים כך שכל דייר ייהנה מחוויית מגורים איכותית וחדשנית שתביא למהפך חיובי בחייו. פרויקט של פינוי־בינוי טומן בחובו הזדמנות נהדרת לשפר משמעותית את איכות החיים של התושבים באותו אזור. פרויקטים גדולים ומשמעותיים כאלו מובילים לרוב לשדרוג כולל של תשתיות, מבני ציבור וכניסת אוכלוסייה חדשה ורעננה שמחזקת את פני השכונה כולה.

בין הפרויקטים הבולטים של החברה:

מתחם תקומה כפר סבא - פינוי של כ־ 300 יח"ד ובניית 1,070 יח"ד חדשות במגדלי מגורים חדשניים בעיר כפר סבא, במקום המבוקש ביותר באזור השרון.
■ פרויקט עין הים חדרה - פינוי של כ־ 200 משפחות ובניית יותר מ־ 1,000 יח"ד חדשות בשכונה חדשה מן היסוד, על טיילת רחבעם זאבי, עם נוף מרהיב ויוצא דופן לים התיכון.
■ פרויקט לה גוורדיה תל אביב - הדבר הבא במקום הטוב ביותר ברחוב לה גוורדיה - פרויקט ייחודי ויוקרתי הכולל בניית כ־ 300 יח"ד ב־ 4 מגדלי מגורים מפוארים, עם תמהיל דירות מגוון.
■ פרויקט הרצל באר יעקב - הקמת שכונה חדשה ומודרנית הכוללת בניית יותר מ־ 2,000 יח"ד חדשות.
■ התאנה קרית אונו - פרויקט יוקרתי וייחודי הכולל בניית 240 יח"ד שייבנו במקום השקט והמבוקש ביותר בקריית אונו, ובסטנדרט בנייה מהגבוהים שקיימים היום בתחום המגורים.
■ פרויקט בר כוכבא בני ברק - הריסת 153 דירות ישנות והקמת בנייני מגורים מעל קומת מסחר, ובניין משרדים בן 58 קומות.
■ פרויקט הררי רמת גן - בצידה המזרחי של העיר המתחדשת, בסמוך לצירים הראשיים ולקו הרכבת הקלה, 3 מגדלי מגורים מפוארים הכוללים 240 יח"ד.
■ פרויקט מוהליבר ביהוד - במקום האטרקטיבי ביותר בבקעת אונו, פינוי של יותר מ־ 300 יח"ד ובניית 1,350 יח"ד חדשות. הפרויקט צפוי להפוך לשכונה המבוקשת ביותר בכל בקעת אונו.
 

ענב מקדמת פרויקטים נוספים בהוד השרון, חדרה, אילת, ירושלים, תל אביב, קריית אונו, נתניה, פרדס חנה - ופרויקט גדול ומורכב בעיר רחובות, עם יותר מ־ 4,000 יח"ד.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
03-9030055
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים