עידו שמואלי משרד עורכי דין ונוטריון

עורך הדין עידו שמואלי ייסד את המשרד לפני יותר מעשר שנים. תחום ההתמחות העיקרי של המשרד הינו מקרקעין על גווניו השונים, בדגש על עסקאות מורכבות כגון עסקאות קומבינציה ופרויקטים של התחדשות עירונית. עו"ד עידו שמואלי הינו עו"ד ונוטריון ותיק ומנוסה, חלוץ בייצוג והוצאה לפועל של פרויקטים מסוג תמ"א 38 ופינוי־בינוי, ובעל ניסיון עשיר בדמות שלל פרויקטים אשר הושלמו.

עידו שמואלי
עו"ד ונוטריון

חלוץ בתחומו, מקצועי מיסודו
במשרד עובדים חמישה עורכי דין מנוסים בתחומם, קרי התחדשות עירונית. כמו כן עומדים לרשות המשרד עורכי דין קבועים בתחומים שונים כגון מיסוי, מקרקעין וליטיגציה. עו"ד עידו שמואלי נמנה עם חלוצי התחום, ובכך למעשה גיבש לפני למעלה מעשור את הפלטפורמה הבסיסית להסכמים בין דיירים ליזמים בעסקאות תמ"א 38 . עו"ד עידו שמואלי סלל את הדרך למשרדי עו"ד אחרים שעוסקים כיום בתחום, והיה אחד הראשונים שהסדיר עם הרגולטור ועם רשויות מקומיות את הפרקטיקה מתוך הוראות החוק והתקנות השונות, באופן שמאפשר קיום פרויקטים מסוג זה. 

משרד עידו שמואלי עורכי דין ונוטריון הינו משרד בוטיק העוסק בתחום המקרקעין על כל רבדיו, ומתמחה בעסקאות מורכבות - עסקאות קומבינציה, התחדשות עירונית מסוג פינוי־בינוי ותמ"א 38 מסוג עיבוי־ בינוי והריסה ובנייה, לרבות עסקאות פרטיות ומסחריות, מורכבות ורחבות היקף, זאת מבלי לזנוח את הפרויקטים "הקטנים" הדורשים גם הם תשומת לב ייחודית ואישית. 

בין יתר השירותים הניתנים על ידי משרד עידו שמואלי עו"ד ונוטריון
ניתן למנות גם ייצוג רוכשים ומוכרים של דירות מגורים, מגרשים, מבני תעשייה, חנויות, משקים ונחלות במגזר החקלאי, נכסים מסחריים, ליווי קבוצות רכישה, שכירות, שיתוף ופירוק במקרקעין, הסכמי שיתוף ועוד. בין לקוחות המשרד, בעבר ובהווה, נכללים לקוחות פרטיים וחברות יזמיות ומסחריות, שלהם אנו מעניקים ליווי משפטי אישי, מקצועי, איכותי, מיומן ומקיף.


ייחודיות המשרד
הייחודיות של המשרד בכל הקשור להתחדשות עירונית ופינוי־בינוי וכן לתמ"א 38 בפרט, הינה בניסיון המקצועי הרב שצברנו הן בייצוג דיירים והן בייצוג חברות יזמיות. עורכי הדין במשרד מיטיבים להכיר את התמונה המשפטית והמסחרית "משני צידי המטבע", ובשל כך יש ביכולתם לסייע טוב יותר בניהול מו"מ משפטי ומסחרי. למשרד מספר רב של פרויקטים גדולים וקטנים, ברחבי גוש דן והשפלה, במסגרת תמ"א 38 בשלבים שונים - לרבות פרויקטים רבים שהסתיימו בהצלחה במסירת דירות לרוכשים ולאחר תיקון צו בית משותף. כמשרד המתמחה במקרקעין על כל היבטיו עם התמחות ייחודית בהתחדשות עירונית, ישנה היכולת לראות את תמונת המאקרו של העסקאות על כל פרטיהן, ולתת הן לדיירים והן ליזמים מענה משפטי כולל - החל בייעוץ משפטי בסיסי, דרך הכנת חוזים וניהול מו"מ וכלה בטיפול מלא ומקיף במסמכי ליווי בנקאי או חוץ־בנקאי, בליטיגציה ורישומי צו בית משותף. הדגש במשרד הינו על ליווי אישי של בעלי דירות וטיפול משפטי נגיש במקצועיות, בנאמנות, במתן יחס אישי ואנושי, ביעילות ובמתן פתרונות ייחודיים ו"מחוץ לקופסה" בהתאם לצורך, כל זאת מתוך הכרה במורכבות העסקה ולמען הצלחת הצד המיוצג על ידינו.
 

one stop shop -

בדרך לעסקת תמ"א ופינוי־בינוי עוצרים במקום אחד
במשרד עידו שמואלי עורכי דין ונוטריון תקבלו מענה כולל במקום אחד מצוות מקצועי ומיומן המעניק ייעוץ וטיפול בנושאים משיקים ונדרשים לצורך הוצאתם לפועל של פרויקטים, לרבות תכנון ובנייה, מיסוי, הסדרת רישום זכויות, צוואות, ירושות, הסכמי ממון, אכיפת הסכמי תמ"א 38 ביחס לדיירים סרבנים בתביעות בפני המפקחת על המקרקעין, תביעות להחייאת חברות והתמנות ככונס נכסים לצורך השלמת פעולות רישום זכויות, ייצוג בוועדות תכנון ובנייה, פנייה לערכאות בתביעות חזקה, שימוש וחלוקת מקרקעין, רישום ותיקון צו בית משותף, רישום הפקעות, פרצלציות ועוד. 

תהליך הליווי בפרויקטים מסוג תמ"א 38 ופינוי־בינוי, כמו גם עסקאות קומבינציה, כולל מתן שירותי מקיף, החל בשלב גיבוש הסכמת הדיירים והבנת ההליך, דרך הכנת הסכם ההתקשרות על נספחיו, ניהול מו"מ משפטי הכוונה מסחרית וכלה במסירת העבודות ובתיקון צו הבית המשותף ורישום הזכויות בפועל.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-9666015
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים