עו"ד נריה כהן, מחלקת התחדשות עירונית - פלס, מוזר, כהן ושות’

משרד פלס מוזר כהן ושות' מתמחה בתחומים מגוונים, ביניהם עסקאות נדל"ן והתחדשות עירונית, ומציע כבר שלושה עשורים רמת מקצועיות גבוהה מאוד ויחס אישי לכל לקוח. צוות המשרד צבר ניסיון רב הכולל תקדימים משפטיים חשובים הנלמדים היום בתחומים כגון עסקאות נדל"ן סבוכות, דיני משפחה, צוואות וירושות, דיני עבודה, התחדשות עירונית, ליטיגציה ונזיקין.

נריה כהן
עורך דין

השירותים שמציע המשרד מאפשרים ללקוחות ליהנות ממגוון פתרונות מקצועיים בכל עניין ותחת קורת גג אחת: טיפול וייעוץ משפטי לחברות ממשלתיות וציבוריות, יזמים מהמובילים בענף הבנייה בארץ וכן טיפול כולל ומקיף לחברות פרטיות ואנשי עסקים בישראל ובחו"ל. כל לקוח מטופל במלוא תשומת הלב ובמקצועיות המרבית לאורך הליווי המשפטי.


מחלקת התחדשות עירונית - ליווי מקצועי, צמוד ומקיף
התחדשות עירונית היא תחום מורכב, המחייב התמחות והבנה רחבה ומעמיקה בתחומי המקרקעין, התכנון והבנייה. מחלקת ההתחדשות העירונית של המשרד, שנוסדה לפני למעלה מעשור, מתמחה בליווי וייצוג דיירים ויזמים במאות פרויקטים של התחדשות עירונית. המשרד הוא בין הבודדים שסיים ואכלס פרויקטים של התחדשות עירונית. המחלקה מספקת ליווי משפטי צמוד ומקיף, משלב ההחלטה העקרונית על ביצוע הפרויקט, כולל ניתוח הפרויקט ובחירת ההצעות מטעם חברות הבנייה/היזמים, דרך ניהול המו"מ כדי לקבל תמורה מקסימלית בעת עריכת ההסכם ועד לסיום הבנייה בפועל ורישום הבית המשותף. נוסף על כך, מחלקת התחדשות עירונית מספקת את מרב הביטחונות הנדרשים להבטחת ביצוע הפרויקט עד להשלמתו. 

את המחלקה מוביל עו"ד ונוטריון נריה כהן, בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר־אילן. לעו"ד כהן ניסיון רב שנים בנדל"ן, והוא נחשב אחד מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית. עו"ד נריה כהן כותב בעיתונים שונים בנושאים הקשורים להתחדשות עירונית, וכן מנהל פורום משפטי בתחום. הניסיון הרב של עו"ד כהן וצוות עורכי הדין ובעלי המקצוע במשרד מבטיח ללקוחות ליווי צמוד לאורך כל הדרך, זיהוי מוקדם של מכשולים וניווט הפרויקט לעבר הצלחה כלכלית ועסקית. 

המחלקה חרטה על דגלה שימת לב מקסימלית לפרטים הקטנים, יחס אישי, מקצועיות, מסירות וזמינות. המחלקה מלווה גם "מגה־ פרויקטים" בהיקפים של מאות יחידות - בנגישות, בזמינות ובאחריות, תוך התמודדות עם נושאים מורכבים בכל ההיבטים המשפטיים מתחילתם ועד סופם, ושמירת האינטרסים של הלקוח. המשרד מקפיד על מתן יחס אישי וצמוד, בין אם מדובר ביזמים, בקבלנים או בבעלי דירות. הייצוג המשפטי הוא מקצועי, אנושי ומדויק, לשם השגת תוצאות מקסימליות, תוך ייצוג משפטי מן המעלה הראשונה ומציאת פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות ושונות. בכל פרויקט שבו המשרד מייצג דיירים, מוענק טיפול אישי על ידי אחד מאנשי מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד. כל דייר מקבל את הטלפון האישי של מנהל הפרויקט למענה מיידי לכל שאלה, והמשרד מפקח באופן הדוק על הפרויקט, על היזם ועל הליכי הבנייה.


פרויקטים נבחרים
■ רחובות ברוך קרוא, זלמן מייזל ואייזיק חריף, יפו ג', תל אביב
■ בן סרוק 18-20 , תל אביב
■ סביון - סוקולוב, רמת גן
■ ז'בוטינסקי - הרצל, בת ים
■ אילת 80-90 , חולון
■ יגאל אלון 14-18 , בני ברק
■ שכונת עמישב, מתחם רחוב טבריה, פתח תקוה
■ שדרות העצמאות 28-32 , יבנה
■ האצ"ל, ירושלים
■ מתחם שי עגנון, גורדון, נתן אלבז, טירת הכרמל.
לצד אלו מלווה המשרד עוד עשרות פרויקטים ברחבי הארץ.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-7539888
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים