סגל עורכי דין ונוטריונים

משרד עורכי הדין סגל הוא מהמשרדים הוותיקים בארץ בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. המשרד היה מהראשונים לזהות את הפוטנציאל העצום של תחום ההתחדשות העירונית, ואת השפעתו האדירה על ענף הנדל"ן הישראלי ועל המשק כולו.

שוקי (יהושע) סגל
שותף מייסד

דורית סגל
שותפה מייסדת

אסף סגל
שותף מנהל

המשרד נוסד לפני כ־ 40 שנה על ידי עורכי הדין שוקי ודורית סגל, ועוסק בעיקר בליווי פרויקטים בתחום הנדל"ן. במהלך עשרות שנות פעילותו טיפל המשרד במאות פרויקטים ובאלפי דירות בכל רחבי הארץ. כל אותם פרויקטים הסתיימו בהצלחה, אשר מעוגנת בין היתר בהנחת העבודה הבסיסית של המשרד שלפיה העיסוק בתחום הנדל"ן (להבדיל ממרבית תחומי המשפט האחרים) דורש ידע והתמצאות בספקטרום רחב של נושאים לרבות קניין, חוזים, מיסוי, תכנון, מימון, שוק ההון וכיו"ב. לאור הניסיון הרב של צוות המשרד בליווי פרויקטים מורכבים בתחום הנדל"ן, והכשרתם הספציפית של עורכי הדין במשרד, הכוללת תארים בכלכלה, מנהל עסקים וכו', מתחיל תהליך העבודה על כל פרויקט בסיעור מוחות ראשוני, המתבצע טרם הכניסה לפרויקט ומערב את כלל אנשי המקצוע הרלוונטיים. 

עו"ד סגל אסף, שותף מנהל וראש תחום יזמות בנייה והתחדשות עירונית, מתמחה באופן ספציפי זה שנים רבות בתחום יזמות הנדל"ן בכלל וההתחדשות העירונית בפרט. התמקדותו של עו"ד סגל בנישה זו מאפשרת לו להעניק ליווי וייעוץ משפטי צמוד, בדגש על הכרת הלקוח והפרויקט בכל שלביו והיבטיו. עו"ד סגל הוא גם כלכלן בהשכלתו ומלווה כל פרויקט גם מהיבטיו המסחריים, תוך ניתוח היבטי ההיתכנות הכלכלית. התמחותו בתחום המימון והליווי הבנקאי מהווה נדבך מרכזי בהוצאתו של כל פרויקט מן הכוח אל הפועל.


מלווים את ההתחדשות העירונית מצעדיה הראשונים
כבר בצעדים הראשוניים של מתווה ההתחדשות העירונית זיהה הצוות המוביל של המשרד את הפוטנציאל בתחום זה, דבר שהביא להתמקדות והתמקצעות במתחמי פינוי־בינוי בהיקפים של מאות יחידות דיור, ובפרויקטים קטנים יותר של תמ"א 38/2. כיום סגל עורכי דין ונוטריונים הוא אחד המשרדים המובילים בארץ בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, בעל רזומה מרשים של ליווי פרויקטים מורכבים רבים. אחד הבולטים שבהם הוא פרויקט “אגרובנק" בחולון, הפרויקט הגדול ביותר בארץ במתווה תמ"א 38/2 , המכיל מאות דירות חדשות, ונמצא לקראת סיום תהליך האכלוס. 


פרויקטים נוספים הנמצאים תחת ליווי המשרד
■ שכונות מגורים ברחובות
■ מגדלי מגורים בבת ים
■ שכונת בתים צמודי קרקע בגדרה
■ בנייני מגורים בתל אביב
■ עשרות בנייני מגורים בחולון
■ בנייני מגורים בהרצליה
■ שכונת מגורים מצליח - רמלה
■ בנייני מגורים בכפר סבא
■ בנייני מגורים ברעננה
■ בנייני משרדים בכל רחבי הארץ


משרד עורכי דין סגל הוא “משרד בוטיק" אשר מתאפיין בקשר אישי עם לקוחותיו (בעיקר חברות יזמיות בתחום הנדל"ן). מעורבותו של המשרד בכל פרויקט פוטנציאלי מתחילה כבר בשלביו הראשוניים, בבחינת מגוון ההיבטים הרלוונטיים לעצם ההתקשרות, אופן ההתקשרות ובחינת ההיתכנות הכלכלית של הפרויקט. ההבדל בין מעורבות עורכי הדין בפרויקטים מסורתיים בתחום הנדל"ן לבין מעורבותם בפרויקטים של התחדשות עירונית הוא עצום, והצלחת המשרד בתחום ההתחדשות העירונית נובעת, בין היתר, מתוך היכולת להכיל ולהפנים את אותם הבדלים. 

עורכי הדין העוסקים בתחום ההתחדשות העירונית נדרשים ליכולות רבות, מעבר ליכולות המקצועיות הצרופות. עורך דין המוביל פרויקט של התחדשות עירונית, בין אם הוא מייצג חברה יזמית ובין אם הוא מייצג בעלי דירות, חייב להיות דמות שמקרינה מנהיגות, אמינות ותחושת בטחון.
הצוות המוביל במשרד עורכי הדין סגל ניחן בתכונות אלו, וטביעת אצבעותיו ניכרת בכל פרויקט המלווה על ידי המשרד – הן בפרויקטים שהסתיימו, הן בפרויקטים הנמצאים במהלך ביצוע והן בפרויקטים אשר בימים אלו ממש קורמים עור וגידים ועתידים לצאת לפועל. 

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-5035199
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים