NEW ERA (ניו ארה יזמות נדל"ן)

מדורג בערים

בת ים
חברת NEWERA החלה פעילותה בחו"ל לפני קרוב לעשור, בייזום, בתכנון ובביצוע פרויקטים בתחומי המגורים, המסחר והמלונאות, תוך התמקדות בפרויקטי התחדשות עירונית רחבי היקף, לרבות פרויקטי שימור ופרויקטים בדרגת מורכבות גבוהה. את ניסיונה הבינלאומי מיישמת NEWERA בישראל במגוון פרויקטי התחדשות עירונית. לקוחות החברה נהנים מליווי צמוד לאורך כל התהליך, החל בשלב התכנון ועד לשלב הגמר, ולרשותם עומד צוות מקצועי ומנוסה מן השורה הראשונה בתחומי המשפט, הליווי והייעוץ הפיננסי, ניהול פרויקטים, פיתוח, הנדסה ועיצוב.
  • פעילות
    ארצית

  • 12
  • 11
  • 1
  • 0

אולג לוקינסקי
שותף ומנכ"ל החברה

ה"אני מאמין" של NEW ERA
החברה רואה ביישום פרויקטי פינוי־בינוי פתרון לביקושי הדיור הגוברים בישראל, אשר מביא לחידוש פני הערים ולהזרמת אוכלוסייה צעירה למרכזי הערים, ומקדם הזדמנות לשוויון חברתי. את לקוחותיה, הדיירים, רואה החברה כשותפים מלאים לדרך ומעצם כך מקפידה על מתן עדכונים ושיתוף במידע בשקיפות מלאה, לאורך כל שלבי הפרויקט. בחברת NEW ERA דוגלים בניהול תהליך שמתבסס על אמינות, מקצועיות ואיכות ללא פשרות. תהליך, שיספק לדיירים שקט נפשי לאורך כל הדרך עד להגעה לקו הסיום ללא מכשולים פיננסיים ובמסגרת הזמן שהוגדרה מראש. 

אולג לוקינסקי – שותף ומנכ"ל החברה לאולג למעלה מעשר שנות ניסיון מקצועי ובינלאומי בייזום, בניהול ובבקרת פרויקטי נדל"ן מורכבים במספר רב של מדינות. אולג בעל יכולת מוכחת בניהול תהליכים והשלמת פרויקטים בצורה מוצלחת. לאולג תואר ראשון בכלכלה ובתקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני (MBA) במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב. נוסף על לימודיו בישראל, אולג הינו בוגר תכנית יוקרתית בתחומי ניהול ואסטרטגיה מבית הספר WHARTON שבארה״ב.


מקצועיות ואיתנות פיננסית
בעשר שנות פעילותה מיצבה NEW ERA את עצמה כאחת החברות המובילות בארץ בתחומה, לאחר שהשלימה פרויקטים מורכבים, בארץ ובחו"ל, בצורה יעילה ומוצלחת. המוניטין הרב שרכשה הקבוצה ברבות השנים נובע גם מיכולתה להציע פתרון מיטבי לאורך כל שלבי הפרויקט – החל בבניית קונספט ועד להשלמת הביצוע והאכלוס, תוך התחשבות בסביבה, במורכבות ההנדסית, באילוצים תכנוניים ורגולטוריים ובתוכניות העתידיות באזור. החברה נהנית מאיתנות פיננסית המאפשרת לה ליזום פרויקטים בכל היקף תכנוני, תוך העמדת ערבויות בנקאיות הנדרשות בכל הפרויקטים אותם היא מקדמת.

 התמורה ללקוח
NEW ERA מבצעת פרויקטים תוך מתן תשומת לב לכל הפרטים, קטנים כגדולים תוך הקפדה על לוחות הזמנים. בסופו של תהליך מקבלים הדיירים דירה גדולה יותר, תשתיות מחודשות ומתקדמות, בניין מחודש ומעוצב והשבחה משמעותית של ערך דירתם ללא כל השקעה פיננסית מצדם. הודות לצוות האדריכלים המוביל והתכנון הקפדני, מתאפיינים פרויקטי החברה בייחודיות עיצובית, לרבות עיצוב יוקרתי של החזיתות והשטחים המשותפים - ומכאן אווירת המגורים האיכותית שממנה נהנים לקוחותיה.
פרויקטי הפינוי־בינוי של NEW ERA מבטיחים לדיירים דירה חדשה וגדולה יותר, עם מפרט טכני איכותי בבניין חדש, הכולל את כל המערכות הטכניות החדשות והמתקדמות.


פעילות בינלאומית מקיפה
לאורך שנות פעילותה, ביססה NEW ERA את עצמה כאחת החברות המובילות, עם השלמת יותר מ־ 350 פרויקטים מורכבים בכמה מדינות באירופה, בשטח כולל של כ ־ 2.6 מיליון מ"ר. בתחום ההתחדשות העירונית – המהווה את ליבת הפעילות של החברה, סיימה NEW ERA בהצלחה מספר רב של פרויקטים – החל בשלב איתור נכסים ומתחמים בעלי פוטנציאל, השלמת תהליך שינויי יעוד, דרך שלב התכנון והביצוע וכלה בשיווקם המוצלח של הפרויקטים, לרבות פרויקטי הריסה ובנייה ופרויקטי שימור .
האסטרטגיה העסקית של החברה מתבססת על מספר עוגנים הכוללים איתור הזדמנויות עסקיות, ניהול סיכונים, פיתוח וטיפוח שיתופי פעולה עסקיים ויכולת ניהול של הפרויקטים לאורך כל מחזור חיי הפרויקט.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
03-9513953
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים