נוה-גד בניין ופתוח בע"מ

נכסים ובניין מגורים - נוה פעילה בתחום הייזום ובהקמת שכונות מגורים מאז 1956 , ומרכזת את מכלול פעילות המגורים של נכסים ובניין IDB , מהגופים הגדולים בענף הנדל"ן. ככזו היא נהנית מגב חזק, יציב ואיתן, ומבצעת שלל פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. בראש מעייניה של החברה עומדת השאיפה להציע התחדשות של מתחמים שלמים, שישדרגו את חווית המגורים בסביבה כולה.
  • פרוייקטי
    פינוי בינוי

  • 8
  • 3
  • 706
  • 2,386

אבי רוזן
מנכ"ל

נכסים ובניין היא מהחברות הגדולות והמובילות ביותר בענף הנדל"ן הישראלי. עם הון עצמי של כ־ 2.3 מיליארד שקלים ברור מדוע היא נתפסת כגורם משמעותי במיוחד, בעל כוח ואיתנות פיננסית מרשימה. זה יותר מ־60 שנה פועלת החברה בתחום המגורים תחת המותג "נוה", ובעשור האחרון העמיקה את פעילותה גם בתחום ההתחדשות העירונית. החברה החלה לפעול בתחום זה כבר בשנת 1968 בקריית אונו, כאשר "ההתחדשות העירונית" עדיין הייתה בחיתוליה. כפועל יוצא מזה לחברה נצבר ניסיון רב בפרויקטים מסוג זה. 

התחדשות עירונית הינה אחת מהפעולות המורכבות בתחום הבנייה למגורים, המצריכה פתרונות רבים מעבר לייזום פרויקטים רגילים, ולכן נדרשת התייחסות מתאימה מצד החברה והתמקצעות גבוהה. 

חותרים להתחדשות בלתי פוסקת
כיום מקדמת החברה פרויקטים בהיקפים משמעותיים, שהעיקרים מביניהם הם: מתחם דפנה ארלוזורוב בתל אביב, ומתחם בנחלת יהודה בראשון לציון בהיקף של למעלה מ 2,000- יח"ד. כמו כן, העובדה שמדובר בחברה עם ניסיון כה גדול וגב כלכלי כה חזק מאפשרת לבעלי הדירות תחושת נוחות וביטחון בהתקשרות עם החברה, בטח כשמדובר בנכס כה משמעותי עבורם ובאחת מההחלטות החשובות שעליהם לקחת. לחברה ניסיון רב והתמחות בהקמת מתחמים גדולים והיא מאמינה שרק בעזרת התחדשות עירונית במתחמים משמעותיים ניתן לספק פתרון דיור אולטימטיבי במרכזי הערים. מעטים הגורמים כיום בשוק המקומי שמסוגלים לקדם, ליזום ולבצע תכניות בהיקפים גדולים כל כך לחידוש שכונות מתוך הבנה של סביבת החיים הנדרשת לדיירים. 

העובדה שחברת נכסים ובניין מגורים הקימה במשך עשרות שנים פרויקטים בכל רחבי הארץ והתמודדה עם אינספור אתגרים, גורמת לעוד ועוד לקוחות לבחור דווקא בה כחברה היזמית, מתוך ידיעה כי ניסיון מוכח וגב כלכלי חזק מקנים ביטחון לבעלי הדירות שרוצים להתקשר עם חברה שתעמוד בהחייבויות שניתנו להם. 

נכסים ובניין מגורים - נוה צברה ניסיון רב בפרויקטים, שהפכו לשם דבר במהלך השנים: נוה אמירים בהרצליה, נוה אביבים בתל  אביב, יובלים בכרכור, מרום נוה ברמת גן ועוד. העוצמה, הניסיון שנצבר, הגב של חברה עסקית כה חזקה – הם היתרונות שמציעה החברה לבעלי הדירות. המוטיבים המרכזיים, קרי אמינות ותחושת ביטחון, הינם קריטיים להחלטה שלהם. 

גדולים – גם בפרטים הקטנים
בנכסים ובניין - נוה פועלים תוך שימת לב לפרטים הקטנים, וזאת במטרה להקשיב לצורכי הלקוח ולמקסם את כל האפשרויות לספק את צרכיו של הדייר בפרויקט. החברה מעניקה יחס אישי וקרוב לכל הדיירים בפרויקטים שלה, הן הקיימים והן החדשים, כדי להבטיח קשר רצוף ושקיפות מלאה לאורך כל הפרויקט. 

כדי להבטיח זאת נוהגת החברה להקים לכל פרויקט צוות ייעודי, אנשי מקצוע שיעמדו לרשות הדיירים לאורך התהליך ויוכלו לספק להם כתובת לכל שאלה ועניין. הפעילות נעשית מתוך שאיפה להבטיח התנהלות יעילה ושוטפת החל משלבי אישור הפרויקט ועד לסיומו. 

כל פרויקט ופרויקט של החברה מתחיל מנקודת מוצא עיקרית אחת: האדם. אנשי החברה חושבים על האנשים שגרים במקום, על הרגלי החיים שלהם, על הקושי הרגשי ביצירת שינוי - במיוחד בגיל מבוגר, ועל אחת כמה וכמה בפרויקטים של התחדשות עירונית. עובדי החברה רואים תמיד לנגד עיניהם את האדם כחלק ממארג של הסביבה ושל הקהילה שבה הוא חי, חושבים על כל היבטי הפרויקט שיהפכו אותו למקום נחשק למגורים, ומלווים באופן צמוד את לקוחותיה ואת שותפיה לדרך. 

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
03-5672700
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים