משרד עו"ד ונוטריון מיכל נבון

משרד עורכי הדין מיכל נבון הוא משרד בוטיק העוסק במגוון תחומי המשפט האזרחי־מסחרי, תוך התמקדות בתחום המקרקעין על סוגיו השונים והמגוונים, ובהתחדשות עירונית בפרט.

מיכל נבון
עו"ד ונוטריון, בעלים

למשרד, אשר נוסד בשנת 2010 על ידי עורכת הדין מיכל נבון, התמחות מיוחדת בכל היבטי המס, עריכת הסכמים וליווי מלא וצמוד בפרויקטים לעיבוי־בינוי (תמ"א 38) ולפינוי־בינוי. כמו כן, המשרד מייצג דיירים במגוון פרויקטים של התחדשות עירונית, תאגידים וחברות מובילות במשק הישראלי, לרבות לקוחות פרטיים המקבלים טיפול ושירות בעסקאות נדל"ן. המשרד מטפל בהיבטי המס הקשורים לעסקאות מקרקעין, הגשת השגות בפני שלטונות המס, רישום הזכויות בנכסים לרבות רישום ו/או תיקון של בתים משותפים ועריכת יחידות רישומיות, תוך שמירה על כל האינטרסים המהותיים והמשפטיים של הלקוח במסגרת העסקה.


ערכים של מצוינות, מקצועיות ומסירות
למשרד ניסיון עשיר ויכולת מקצועית גבוהה בליווי עסקאות נדל"ן על סוגיהן השונים, ובמתן מענה מקצועי וענייני בתחום המקרקעין. המשרד מעניק ללקוחותיו שירות מקצועי ואמין, ודוגל בבניית מערכת יחסים אישית עם כל לקוח ולקוח. 

לאורך שנות פעילותו צבר המשרד מוניטין רב בטיפול בסוגיות משפטיות מאתגרות תוך שהוא חורט על דגלו ערכים של מצוינות, מקצועיות ומסירות לקהל לקוחותיו. מדי שנה בשנה זוכה המשרד להיות מדורג כמשרד המוביל בתחום ההתחדשות העירונית ובייצוג דיירים בפרט.
את צוות המשרד מובילה עורכת הדין מיכל נבון, אשר מכתיבה מדיניות הכוללת עדכון שוטף של עורכי הדין בכלל תחומי העשייה של המשרד, זאת לשם שמירה על מקצועיות חסרת פשרות ועל מיומנות גבוהה, ערכים שלהם נדרש ושאליהם מחויב כל אחד מאנשי הצוות של המשרד.


תחומי עשייה נוספים לצד הפעילות הענפה בתחום המקרקעין, מתמחה המשרד גם בתחומי המשפט המגוונים:
הוצאה לפועל
- משרדנו מתמחה בליווי וייצוג לקוחות בהליכי פשיטת רגל והוצאה לפועל ומשרת הן את המגזר הפרטי והן את העסקי. משרדנו מעמיד לרשות חייבים ונושים כאחד קשת רחבה ומעטפת של שירותים משפטיים בתחומים של פשיטת רגל, הוצאה לפועל, חדלות פירעון, הסדרי חובות וכיו"ב.
דיני משפחה וחוק הנוער - משרדנו מטפל במגוון סוגיות הנוגעות לדיני משפחה - גירושין, נישואין, הסכם ממון, משמורת ילדים, תיקי מזונות, חטיפה, אלימות במשפחה ועוד. כמו כן, המשרד עוסק במאבקי סמכויות בין בתי המשפט לבתי הדין הרבניים, ובכל הסוגיות הנוספות השייכות לדיני המשפחה לרבות חידושי חקיקה, עריכת הסכמי ממון בין בני זוג, עריכת הסכמי גירושין, הגשת תביעות לפירוק שיתוף, עריכת צוואות, הגשה וטיפול בבקשות לצווי ירושה ולצווי קיום צוואה. 
משרד עורכי הדין מיכל נבון מתמחה בליטיגציה וניהול תביעות בכל ערכאות בתי המשפט והטריבונלים המשפטיים. למשרד ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים מגוונים ובאספקת מענה ומעטפת שלמים ומקיפים ללקוחות המשרד בשלל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי, לרבות תביעות חוזיות, תביעות כספיות בהיקפים גדולים, צווי מניעה לעיקולים, דיני לשון הרע, קניין רוחני ועוד. המשרד בעל ניסיון רב בהופעה וייצוג בפני בתי משפט, בכל הערכאות ובכל הטריבונלים. 

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
077-4979001/2
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים