משרד עו"ד גינדי כספי

גינדי כספי ושות’ הוא משרד מוביל בתחום המקרקעין ובתחום התכנון והבנייה על היבטיהם השונים. למשרד ניסיון עשיר של יותר מ־ 45 שנה בליווי עסקאות נדל”ן על כל סוגיהן. גינדי כספי ושות' מספק מענה משפטי מקיף בכל שלבי עסקת הנדל"ן, ומלווה את הלקוח החל משלב הבדיקה המוקדמת של היבטי העסקה ועד להשלמת העסקה על כל היבטיה המשפטיים והמיסויים. המשרד מעניק מעטפת שירותים משפטיים כוללת, תוך זיהוי צורכי הלקוח ומתן מענה מיידי לצרכים אלו.

עו"ד זיו כספי
יו"ר הועדה הארצית להתחדשות עירונית

עו"ד שי אליאב
יו"ר פורום המקרקעין של מחוז מרכז

עו"ד אדם צסוואן
יו"ר הועדה להתחדשות עירונית של מחוז מרכז

המשרד מטפל בעסקאות נדל"ן פרטיות, מסחריות ותעשייתיות, בתשתיות, בהסכמי בנייה, ברכישה, בחכירה, בשכירות ובנכסים להשקעה, תוך ייצוג יזמים ומשקיעים לרבות רוכשי ומוכרי דירות למגורים, מגרשים, מבני תעשייה, נכסים מסחריים, קרקעות חקלאיות, ליווי קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, התחדשות עירונית, פרויקטים מורכבים ורחבי היקף ועוד. המשרד עומד בקשר שוטף עם נותני השירותים המובילים בתחום הנדל"ן, בהם משרדי אדריכלים, חברות פיקוח הנדסי, חברות ניהול ועוד.


ניסיון מעשי, עסקי וכלכלי
צוות עורכי הדין במשרד, בראשותם של השותפים הבכירים ומייסדי המשרד, עו"ד יעקב גינדי ועו"ד זיו כספי, מלווה את לקוחות המשרד בכל סוגי הפעילות בתחום הנדל"ן, לרבות עסקאות מורכבות ורחבות היקף, הן בארץ והן בעולם. במשרד עורכי דין מובילים ומנוסים בעולם המשפט בכלל ובתחום הנדל"ן בפרט, המשלבים את מומחיותם המקצועית עם ניסיון מעשי, עסקי וכלכלי נרחב ומעמיק. 

גינדי כספי ושות' הוא משרד בעל אוריינטציה מסחרית־יזמית, המעניק ללקוחותיו ערך מוסף שבא לידי ביטוי, בין היתר, בליווי עסקי ומקיף של עסקה, תוך שימת דגש על היבטים נדל"ניים, מיסויים, שיווקיים, אדריכליים ואחרים. הניסיון והידע הרב שנרכשו לאורך עשרות שנות פעילות המשרד, כמו גם היכולת לראות ולנתח את המפה העסקית־ נדלנ"ית בכללותה, מאפשרת למשרד למקסם את רווחיות העסקה עבור לקוחותיו. 

האמינות והמוניטין שנצברו לאורך השנים, לצד המחויבות העמוקה של גינדי כספי ושות' ללקוחותיו, הפכו את המשרד לאחד הבולטים והמובילים בתחומו.


חדשנות והובלה בתחום ההתחדשות העירונית
חזון המשרד מתמקד בהובלת העשייה הארצית בתחום בנדל"ן בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. לצורך מימוש חזון זה, המשרד פעיל בתחום ההתחדשות כבר משנת 2000. במרוצת השנים צבר ידע רב ואף הקים מחלקה נפרדת, ייחודית, המתמחה בנושא ההתחדשות העירונית, ושם דגש בחדשנות ובהובלה אף בתחום זה. כיום המשרד נמנה עם משרדי העילית בתחום ההתחדשות העירונית, תוך התמחות מיוחדת בתחום הפינוי־בינוי ותמ"א 38 . 

המשרד ליווה ומלווה מספר רב של פרויקטים מורכבים של פינוי־בינוי/ עיבוי־בינוי, לרבות פרויקטים מהמסוקרים והגדולים ביותר בישראל, ובתוך כך השלים וסיים פרויקטים בהיקף של אלפי יחידות דיור ומסחר.
גינדי כספי ושות' מייעץ ומלווה חברות ויזמים פרטיים בפרויקטים של פינוי־בינוי ועיבוי־בינוי (תמ"א 38), וכן מתמחה בייצוג ובליווי בעלי דירות משלב התארגנותם, לאורך ביצוע מכרז קבלנים/בדיקת הצעות של קבלנים, שלב המו"מ וחתימת הסכם עם קבלן תוך הבטחת זכויות בעלי הדירות, ועד ליווי היתרי הבנייה, השלמת הבנייה ורישום הזכויות. נוכח מקצועיות המשרד והמוניטין שצבר עם השנים, עוסק צוות המשרד בפעילות אקדמית נרחבת, הן במסגרות אקדמיות והן במסגרות חוץ־ אקדמיות. עורכי הדין במשרד מרצים בפורומים רבים ומשתפים בניסיונם הרב לחיבור ההיבטים התאורטיים לעבודה המעשית בתחום הנדל"ן. לצד זאת, עורכי הדין במשרד עוסקים בפרסומים רבים של מאמרים מקצועיים בתחום עשייתם. 

משרד גינדי כספי ושות' מוביל את העשייה הארצית בתחום הנדל"ן והתכנון והבנייה, ושואף להמשיך לעמוד בשורה הראשונה של התחום הפורח, בעזרת הידע הנרחב, הניסיון רב השנים והחדשנות המקצועית, הבאים לידי ביטוי בכל פעילויותיו.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-9640777
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים