משרדי עו"ד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס עמית גרוס ושות’

משרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' הוא אחד מהמשרדים הגדולים והמובילים בישראל בנדל"ן, מיסים, חדלות פירעון ושיקום כלכלי, ליטיגציה אזרחית, שוק ההון, הייטק, דיני עבודה, דיני הגירה ועוד. המשרד מדורג דרך קבע על ידי מדריכי הדירוג השונים כמשרד בולט ומוביל בתחומי התמחותו. מהקמתו ב־1997 ועד היום משמר משרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות' את המצוינות, המקצועיות וההון האנושי, בזכות צוות עובדים המורכב מ־100 עורכי דין ויותר, מתוכם כ־20 שותפים ומשפטנים בכירים.

ירון טיקוצקי
עו"ד

אלי דורון
עו"ד

מוטי הופמן
עו"ד

המשרד מורכב מכמה מחלקות ייעודיות, כל מחלקה מורכבת מצוות עורכי דין ומומחים המתמחים בתחום עיסוקה. המשרד מייצג מגוון לקוחות, לרבות אנשי עסקים, חברות קטנות, בינוניות וגדולות, חברות ציבוריות, קונצרנים בינלאומיים, בנקים, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה וגופים ציבוריים נוספים. במשרד מאמינים ביחס אישי ואינטימי, ולכן כל תיק, קטן כגדול, מנוהל על ידי צוות משפטנים בכיר. המשרד מתמקד במתן מענה איכותי, מקצועי ומסור לכלל הלקוחות, תוך יישום בקיאות משפטית, כלכלית וחשבונאית של הצוות המשפטי באופן בלתי מתפשר. המשרד דוגל במתן שירות תוך הקפדה על חשיבה יצירתית, נחרצות וכן דבקות במשימה, עד להשלמת הטיפול המשפטי לשביעות רצון הלקוח. 

המשרד ביסס את מעמדו כמשרד בינלאומי מוביל, הפעיל בארבע יבשות, בזכות שיתוף פעולה עם משרד עורכי דין בארצות הברית, סניפי המשרד הפועלים גם ברומניה ובקפריסין, ובזכות דס"קים נוספים באזורים אחרים בעולם.


התמחות במגוון רחב של פרויקטים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית
למשרד מחלקת נדל"ן גדולה בראשותם של השותף המייסד עו"ד (רו"ח) ירון טיקוצקי ועו"ד מוטי הופמן, גם הוא שותף במשרד, המטפלת במגוון רחב של פרויקטים, לרבות פרויקטים רבי־היקף הדורשים ליווי תהליכים תכנוניים ארוכים ומסובכים וייצוג בעלי קרקע מול רשויות התכנון והרשות המקומית, ליווי תהליכי אישור תכניות, ליווי תהליכי חלוקת מקרקעין בדרך של פירוקי שיתוף ותכניות איחוד וחלוקה ועוד. למשרד ניסיון עשיר בטיפול בפרויקטים של התחדשות עירונית מצד היזמים, ובמקרים אחרים מצד הדיירים - מה שמאפשר לו לתת בכל פעם שירות מיטבי, הנובע בין השאר מתוך ההיכרות עם דרך החשיבה וההתנהלות של "הצד השני" בעסקה.

במשרד עובדים בין היתר רואי חשבון ויוצאי רשות המיסים, על מנת להבטיח ליווי משפטי מקצועי והתמודדות מוצלחת עם מגוון סוגיות מיסוי המאפיינות עסקאות נדל"ן מורכבות, תוך גיבוש רעיונות משפטיים מקוריים ויצירתיים המתיישבים כמובן עם הוראות החוק וממצים את הקלות המס האפשריות.


פרויקטים בולטים בליווי המשרד
■ פרויקט Smart Towers , רחוב החולה, רמת גן - טיפול וליווי פרויקט פינוי־בינוי שבמסגרתו פונו כ־60 דירות ונבנות כ־200 יחידות חדשות.
■ רחוב יחזקאל־חביבה רייך, חיפה - טיפול וליווי פרויקט פינוי־בינוי שבמסגרתו מפונות 48 יחידות ומוקמות 144 יחידות חדשות.
■ קפלן 3-5-7, אזור - ליווי בעלי דירות בפרויקט הכולל פינוי של כ־100 דירות והקמת כ־400 דירות חדשות.
■ רחוב יוספטל, קריית מוצקין - ליווי בעלי דירות בפרויקט הכולל פינוי 48 דירות ובניית כ־330 דירות חדשות.
■ מתחם אחווה – המגינים, קריית אליהו, חיפה - התחדשות עירונית, ליווי 240 בעלי דירות.
■ מתחם נהריים, נווה שרת, תל אביב – פינוי־בינוי, ליווי 60 בעלי דירות. 
■ מתחם רמה, נווה שרת, תל אביב – פינוי־בינוי, ליווי 85 בעלי דירות.
■ מתחם סן מרטין, ירושלים – פינוי־בינוי, ליווי 120 בעלי דירות.
■ חברת "הצלחת יחזקאל"
■ מתחם הר/ 1200, הוד השרון
■ מתחם מע"ר, אשדוד
ועוד עשרות פרויקטים בת"א־יפו, בבת ים, ברחובות, בלוד, ביבנה, ברמת גן, בגבעתיים, בחיפה, ברעננה, בהרצליה ועוד.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-6109100
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים