מעוז דניאל

חברת מעוז דניאל יוסדה לפני 3 עשורים ע"י פנחס ורחל מלכה. החברה עוסקת בייזום וביצוע והינה חברה משפחתית. בשנים האחרונות הצטרפו לחברה גם שלושת ילדיהם: דניאל, איתמר וכרמל, המסייעים, כל אחד בתחום התמחותו, להוביל את החברה ולהצעידה קדימה.
  • פרוייקטי
    פינוי בינוי

  • 26
  • 2
  • 120
  • 664

פיני מלכה
מנכ"ל ובעלים משותפים

רחל מלכה
מנכ"לית ובעלים משותפים

דניאל מלכה
סמנכ"ל

איתמר מלכה
סמנכ"ל

שלמה עסיס
שמאי מנהל פיתוח עיסקי

כרמל מלכה
מנהלת מחלקת בדק

נושא ראשון שהחברה בחרה להתמקד בו במסגרת פעילותה הוא ביצוע ובנייה ברמה הגבוהה ביותר. מתוך רצון לבנות דירות ופרויקטים שימסרו לדייר באיכות הגבוהה  ביותר, מלווים בעלי החברה את תהליך הבנייה מקרוב ומטפלים מיידית בכל היבט תכנוני או ביצועי שהם פוגשים בתהליך בניית הפרויקט, ושמצריך טיפול. בכך, מובטח כי ללקוח תימסר דירה ברמת גימור מצוינת ואיכותית, לא פחות. נושא שני שבו שמה החברה דגש, הוא ליווי בעלי הדירות בכל שלבי הפרויקט דרך מערכות התכנון באופן מיטבי, במטרה להעניק שירות אישי. 

"בעל הדירה מחפש כיום חברה אמינה, כזו שתלווה אותו מעל ומעבר ותסייע לו, מתוך הידע המקצועי שלה, לצלוח את תהליך ההתחדשות  העירונית בשלום. יזם וקבלן צריכים לראות את הפרויקט גם דרך עיניהם של בעלי הדירות ולהבין לליבם. לכן, כפי שהוכחנו בעבר, כשדרישות הרשויות משתנות, וגם אם אנו נאלצים לוותר על זכויות בנייה, נמצא את הדרך לקיים את הפרויקט ולהביא אותו לידי מימוש תוך שמירה על ההסכם והתחייבויותינו לבעלי הדירות", אומרת רחל מלכה,  מייסדת, בעלים ומנכ"ל משותף בחברת "מעוז דניאל".

נכון לשנת 2020 החברה מוציאה לפועל פרויקטים של התחדשות עירונית בסדר גודל של מאות יח"ד, ופועלת במקביל לקידום פרויקטים נוספים בהיקף של אלפי יח"ד. 

את הניסיון והידע שלה בתחום מביאה "מעוז דניאל" מפעילות ענפה ומניסיון מצטבר בבניית אלפי יחידות דיור למגורים לאורך השנים. כבר לפני 20 שנה, בטרם ההתחדשות העירונית נתפסה כפתרון מוביל לבנייה למגורים באזורי ביקוש, "מעוז דניאל" הייתה מי שיזמה ובנתה בהצלחה את פרויקט הפינוי־בינוי הראשון בעיר רמת גן - "דניאל טאוור רמת גן", מגדל המתנשא לגובה של 33 קומות ובו 104 יחידות דיור. 


התחדשות עירונית - שילוב בין ההיבט העסקי לאנושי
הפרויקטים של החברה מאופיינים בבנייה חדשה ומודרנית, על בסיס תקני בנייה מחמירים. הדייר זוכה לשדרוג תנאי המחייה ומקבל דירה חדשה וגדולה יותר, במקום גבוה יותר, בבניין חדש, בתוספת ממ"ד, מרפסות שמש וחניה. 

"מעוז דניאל" מחזיקה בסיווג הקבלני הגבוה ביותר - ג' 5, וכך מתאפשר לה לבצע פרויקטים ללא הגבלה בגודל או בהיקף. החברה זוכה להערכה מקצועית רבה והוכתרה כחברה מובילה בתחום ההתחדשות העירונית מטעם אתר מדלן ועיתון גלובס. נוסף על כך, נכללה "מעוז דניאל" בדירוג BDI למצוינות ומובילות עסקית בתחום הנדל"ן ובפרט בהתחדשות עירונית, ודורגה בין החברות המובילות בישראל מטעם דן אנד ברדסטריט. החברה פועלת ע"פ תקן איכות בינלאומי איזו 9002 .


מחברה קבלנית לייזום פרויקטים - כדי להיות קרובים יותר לדיירים ולראות בטובתם
בשל היותה חברה קבלנית לבנייה שלא רק יוזמת ומתכננת אלא גם מבצעת את הפרויקטים שלה, "מעוז דניאל" מציעה יתרון ללקוחותיה. לדיירים מובטח בטחון ושקט נפשי מאחר שהם יודעים מראש מי הגורם שיתכנן, יבנה ויהיה אחראי על דירתם לאחר השלמת הבנייה. הערכים שהחברה פועלת על פיהם הם קשר בינאישי, הבנה של צורכי הדיירים, שקיפות, שותפות ושירות. "עבורנו כל דירה נבנית כאילו נבנתה עבור המשפחה האישית שלנו ממש", אומרת רחל מלכה. בהיבט המקצועי של תהליך הבנייה,  החברה מחזיקה בידע מוכח בניהול מערכות תכנון, רישוי, מימון ובנייה בפועל, לצד עבודה עם מומחים, יועצים ואדריכלים מהמובילים בישראל. "לאור העובדה כי כלל השירותים והמחלקות נמצאים תחת קורת גג אחת, לקוחות החברה נהנים מאיכות תכנון, מבנייה בסטנדרטים גבוהים ומעמידה ללא פשרות בלוחות הזמנים", מוסיפה מלכה.

מתמודדים עם אתגרים מרכזיים בתחום -ביורוקרטיה ויצירת שותפות אינטרסים
לתפיסת החברה, התמודדות עם ביורוקרטיה ורגולציה היא אתגר משמעותי ואפשרי לפיצוח בפרויקטי התחדשות עירונית, תוך הישענות על הניסיון והידע שצברה החברה לאורך השנים. גם בהיבט זה חשוב לחברה לראות את המיזם מזווית הראייה של הדיירים ולפעול לטובתם. 


אזורי פעילות ופרויקטים בולטים
חברת "מעוז דניאל" פועלת בתחום ההתחדשות העירונית בערים תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, ראשון לציון, נס ציונה ועוד. החברה הייתה בין הראשונות לבנות במתחם ח־ 300 בחולון, בין החלוצות בהקמת שכונת כפר גנים ג' בפ"ת, ובנתה במהלך השנים שכונות מגורים ברחבי הארץ.


פרויקטים נוכחיים:
רמת גן:
* רחוב הרב חבה אליהו - תמ"א 38/2 , 48 יח"ד.
* רחוב האגדה וההלכה - תמ"א 38/2 , 50 יח"ד.
* Via4 , רחוב דבורה הנביאה - תמ"א 38/2 , באכלוס, 21 יח"ד.
*  רחוב קריניצי - פינוי־בינוי, שני בניינים עם כ 142- יח"ד.
* רחוב הפודים - תמ"א 38/2 , לפני תחילת בנייה, 41 יח"ד.רחוב דונש - תמ"א 38/2 , 22 יח"ד.
* רחוב התקווה - פינוי־בינוי, כ־ 72 יח"ד.
חולון:
* רחוב קפלן - פינוי־בינוי, כ־ 160 יח"ד.
*  רחוב שנקר - פינוי־בינוי, כ־ 96 יח"ד.
*  רחוב הלוחמים ברזוויל - פינוי־בינוי, כ־ 320 יח"ד.
בת ים:
*  רחוב כצנלסון - פינוי־בינוי, 5 מגדלים בני 27 קומות, 560 יח"ד.
*  רחוב רהב - תמ"א 38/2 , בניין בן 10 קומות ו־ 72 יח"ד.
רעננה:
* Ever Green - שבעה בניינים בשכונת נווה זמר. חלקם אוכלסו וחלקם בשלבי בנייה מתקדמים. 99 יח"ד.
נס ציונה:
* רחוב ירושלים - פינוי־בינוי, כ־ 260 יח"ד.
גבעתיים:
* רחוב ויצמן פינת רמב"ם - פינוי־בינוי, כ־ 133 יח"ד.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
03-9525859
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים