מלני המרכז להשבחת נכסים בע"מ

פעילות המרכז להשבחת נכסים (מלני) פרוסה בכל הארץ, מגוש דן ות"א ועד חיפה, מחוז ירושלים, השרון והשפלה. החברה נוסדה ומצויה בבעלות אביחי אלקובי, יזם הייטק בעברו. אלקובי ניהל את השיווק והפיתוח העסקי בחברות שבהן היה שותף בהצלחה יתרה, שבגינה העפיל לגמר תחרות יזם השנה של גלובס ב־ 2006 . אלקובי הוא משפטן בעל הסמכות רבות בבנייה, במיסוי, בפיקוח בנייה ובמכון התקנים, ומוסמך הטכניון בניהול פרויקטים בבנייה. אלקובי גם מרצה במכללות רבות, מלמד קורסים מלאים בתחומי הבנייה וההתחדשות העירונית, וגם פעיל חברתי שהקים ומנהל מיזמים חברתיים העוסקים בסיוע לנזקקים. החברה מדורגת במקום השני ב־ 2019 בין חברות ההתחדשות העירונית בפתח תקווה במדד החברתי, ומדורגת כמומלצת גם בדירוג מדד ההתחדשות העירונית של וואלה ו־ynet .
  • פעילות
    ארצית

  • 15
  • 9
  • 6
  • 0

אביחי אלקובי
מנכ"ל ובעלים

עו"ד אדיב אופיר
ליווי משפטי

החברה חרטה על דגלה שמירה על ערכם של אמון, הגינות ויושרה, בהתמקדות בבנייה איכותית ברמת גימור מהגבוהות בענף ולשביעות רצון הלקוחות. החברה ממקדת את פעילותה במספר מצומצם של תחומים, כגון תמ"א 38 ופרויקטים של פינוי־בינוי ועסקאות קומבינציה. החברה פועלת בשיתופי פעולה מסחריים עם גופי נדל"ן מהחזקים במדינה, מפעילה נציגים שונים לפי צרכיה ושומרת על קשרים הדוקים עם הרשויות השונות שמולן היא בוחרת לפעול. מלני מציעה מכלול שירותי איתור, גיוס  וחיתום של פרויקטים, לצד ייזום ופיקוח בנייה בפרויקטים חיצוניים, כשותפה או כגוף חיצוני לפרויקט. במסגרת חדשנות טכנולוגית, מלני פיתחה והשיקה את מערכת 'תמאזון' לניהול ממוחשב של פרויקטים בהתחדשות עירונית. החברה מפעילה את מיטב בעלי המקצוע בענף, ברמה רגולטיבית, תכנונית וביצועית. פעילות החברה מגובה בליווי משפטי של פירמות עורכי הדין הטובות בישראל, והיא פועלת עם שותפים עסקיים רבים, הן בענף היזמי והן בענף הביצועי, ונהנית מגישה לפרויקטים ולהזדמנויות רבות. מימון מכלול הפעילות נעשה באמצעות בנקים מלווים ישראליים ובאמצעות קבוצות משקיעים, אשר מבטיחות מימון מלא לכל פרויקט כבר בשלב ההיתכנות, וכל פרויקט מלווה בנקאית. שילוב של ידע ויכולות מקצועיות, מוניטין, יכולת בנייה ויכולות מימון מצוינות הופכים את מלני לבחירה הטבעית שלכם בתור השותף הנכון למימוש התחדשות  עירונית.


פרויקטים נבחרים:
* הרצל 81 , פ"ת - תמ"א 38 חיזוק. בניין בן 16 יח"ד, תוספת של 12 יח"ד חדשות, במקום מצוין במתחם הרצל האיכותי. הושלמו תנאים להיתר, והפרויקט נמצא לפני תחילת ביצוע.
* יהודה הלוי, 10 פ"ת - תמ"א 38 חיזוק, בניין בן 16 יח"ד, תוספת 12 יח"ד חדשות, בקרבת העירייה. הושלמו תנאים להיתר, לפני תחילת ביצוע.
* מתחם דגל ראובן 60-62-64 , פ"ת - תמ"א 38 חיזוק. מתחם בן 6 בניינים ו 96- יח"ד קיימות, תוספת של 72 יח"ד חדשות. נמצא מול שכונת נווה עוז הוותיקה, בקרבת ביה"ח שניידר. הפרויקט בביצוע מתקדם (בשותפות עם עדן אופק יזמות ובנייה וקפיטל 38).
* שפרינצק 30-32, פ"ת - תמ"א 38 חיזוק. תוספת של 52 יח"ד על 64 יח"ד קיימות. פרויקט בשכונת שפרינצק המתחדשת. הפרויקט בגמר ביצוע לפני אכלוס (בשותפות עם 'אקס או החזקות).
* אפרסמון 2-18, ירושלים - מתחם ענק לחיזוק בשכונת גילה. תוספת 45 יח"ד על 72 יח"ד קיימות, שלב ראשון מבין שלושה שלבים במתחם. הפרויקט בהכנה לדיון בוועדה.
* מתחם סלע, נתניה - פינוי־בינוי, הריסת כ־645 יח"ד קיימות ובניית אלפי יח"ד חדשות. איתור, גיוס וחיתום עבור הכשרת הישוב התחדשות עירונית.


מלני. חברת בנייה שמבינה אנשים.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
052-3339002
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים