מגשימים נכסים

מדורג בערים

ראשון לציון
חברת 'מגשימים נכסים' מובילה ומקדמת את תחום ההתחדשות העירונית בישראל, תוך ייזום וניהול פרויקטים במסגרת תמ"א 38 , שימור מבנים ובנייה חדשה, בדגש על ערכים מובילים של שקיפות, חדשנות, הקשבה, אנושיות ויצירתיות. החברה מאמינה בייעול מתמיד של תהליכים ובמתן השירות האיכותי ביותר ללקוחות, לצד עמידה מלאה בהתחייבויות וחשיבה על הפרטים הקטנים.
  • פעילות
    ארצית

  • 13
  • 8
  • 3
  • 2

ארתור מנקוביץ
בעלים

ארז דיין הרבג'יו
בעלים

החברה הוקמה בשנת 2011 על ידי ארתור מנקוביץ וארז דיין הרבג'יו. ארתור מנקוביץ, בעל תארים במנהל עסקים עם התמחות במימון, שיווק, בנייה ופיתוח אסטרטגיה עסקית. מנקוביץ הגיע מתחום המגזר הציבורי, עם ניסיון ניהולי נרחב בתחומי הנדל"ן, שוק ההון, התעשייה והביטוח. ארז דיין הרבג'יו, הגיע מתחום ההייטק, בעל תארים  בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ובמדעים עם התמחות במימון, בעל הכשרה וניסיון רב בניהול פרויקטי בנייה.


תו הזהב – איכות ומקצועיות
מגשימים נכסים מקפידה לפעול על פי תקני האיכות הישראליים והבינלאומיים המחמירים ביותר בתחום. היא הייתה לחברה הראשונה בו שנבחנה, נסקרה ונמצאה מתאימה  לדרישות התקן למערכת ניהול האיכות, הבטיחות והגהות וניהול סביבתי מאושרת. הקפדה על תקנים אלו באים לידי ביטוי עם האנשים העומדים מולה - לקוחות, ספקים,  קבלנים וכלל הגורמים שאיתם החברה משתפת פעולה.


חדשנות מתמדת - שקיפות ואמינות
ב'מגשימים נכסים' מבינים כי תהליך של התחדשות עירונית צריך לאפשר לבעלי הדירות להיות שותפים מלאים החל בשלב ראשוני של בדיקת ההיתכנות, ועד להשלמת הפרויקט ותחזוקת הבניין. במהלך השנים, על בסיס תפיסה אסטרטגית זו, פיתחה החברה מודל עבודה ייחודי המוטמע במערכת דיגיטלית מתקדמת, אשר באמצעותה יוכלו בעלי הדירות וכלל הגורמים המקצועיים להתנהל בצורה שקופה ולבדוק בזמן אמת מהו סטטוס הפרויקט, לאורך הפרויקט, כמו גם לבחון את שלבי התכנון, הביצוע והבדק.
הצוות ב'מגשימים נכסים' מתחיל כל תהליך בהבנת הרצונות והצרכים של הדיירים תוך קיום דו־שיח שוטף ומכבד, במטרה ליצור סביבת מגורים נעימה שתשפר משמעותית את איכות החיים.


מובילים את ענף הבנייה אל המאה ה־21
ב'מגשימים נכסים' מאמינים בהטמעת כלים טכנולוגיים חדשניים אשר מיושמים בפרויקטים שאותם החברה מבצעת, ומצעידים את ענף הבנייה אל המאה ה־21 .החברה מבצעת מחקרים מקצועיים ומבססת את תהליכי הבנייה על המגמות העדכניות ביותר בעולם בתחומי הבנייה, התכנון, העיצוב והאדריכלות. באמצעות המערכת המתקדמת בפיתוחה, ניהול הפרויקטים מבוצע בשיטות מתקדמות של מעקב ובקרה, לטובת תיאום מלא בין כל הגורמים המאפשר למסור את הבניינים בלוח זמנים מהיר, תוך עמידה
בכל ההתחייבויות ללקוחות ולספקים גם יחד. 

איתנות פיננסית וליווי בנקאי לכל פרויקט
כל פרויקט ופרויקט של החברה מלווה באופן מלא על ידי הבנקים המובילים בישראל, לאחר שהחברה עמדה בבדיקות המחמירות של הבנקים ונמצאה בעלת מקצועיות, ניסיון ויכולת מוכחת בהיבטים תכנוניים, משפטיים ופיננסיים. כלל לקוחות החברה מקבלים ערבויות מכר וביטחונות מלאים.


עמידה בתקני בטיחות מחמירים של חברת הביצוע
בתוך קבוצת החברות עומדת לרשותה חברת בנייה המבצעת את הפרויקטים, תוך שליטה ופיקוח קפדני של מגשימים נכסים על שלבי הבנייה והתקדמותם. שילוב זה מאפשר לייעל את זמני הבנייה ואף לקצרם, לצד צמצום הליקויים למינימום האפשרי. חברת הביצוע פועלת על פי התקנים המחירים ביותר בתחום ולפי שיטות עבודה מהמתקדמות בעולם. בין היתר רכשה החברה פיגומים חדישים מתוצרת גרמניה העומדים בתקן הבטיחות האירופי המחמיר - והכול על מנת לשפר את בטיחות העבודה באתרי הבנייה שלה.


פרויקטים נבחרים
■ ראש פינה 15 , הרצליה – חיזוק ובניית עשר דירות חדשות תוך חפירת חניון תת־קרקעי רובוטי מלא. בשלבי ביצוע מתקדמים.
■ שרירא שמואל 19 , 17 , ראשון לציון - חיזוק שני בניינים עם 32 דירות ובניית כ־ 54 דירות.
■ פינסקר 18 , הרצליה - הריסה־בנייה. הריסת שני בניינים עם 15 דירות ובניית בניין עם כ־ 44 דירות חדשות.
■ הפרטיזנים 26 , הרצליה – פרויקט לקראת אכלוס. 
■ הפרטיזנים 16 , 14 , הרצליה – חיזוק שני בניינים וסה"כ 23 דירות שיחוזקו וייבנו.
■ קהילת קנדה 5-11 , תל אביב-יפו – חיזוק ארבעה בניינים ובניית כ־ 86.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
03-5589215
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים