י. לומברוזו ושות’

משרד י. לומברוזו ושות' הינו משרד בוטיק ותיק, בעל שם ומוניטין, הפועל זה כ־60 שנה ומתמחה במקרקעין, בדגש על התחדשות עירונית על גווניה השונים, בתכנון ובנייה, בעסקאות מורכבות ועוד.

אורי לומברוזו
עו"ד, שותף בכיר

אורי בנקי
עו"ד, שותף בכיר

המשרד נוסד בשנת 1962 ע"י עו"ד יצחק לומברוזו, מונה כ־10 עורכי דין ושוכן בשכונת רחביה בירושלים. את הפוטנציאל הגלום בתחום ההתחדשות העירונית זיהו ראשי המשרד - עו"ד אורי לומברוזו ועו"ד אורי בנקי, העומד בראש מחלקת ההתחדשות העירונית, עוד לפני כעשר שנים, וזאת על רקע היכרות עמוקה ועיסוק רב שנים בענף הנדל"ן. 

באורח דומה, לפני כ־25 שנה, עם הקמת ועדות הערר לתכנון ולבניה, זיהה עו"ד לומברוזו את הצורך בהתמחות משפטית בתחום הייצוג בפני ערכאות תכנוניות. גם בנושא זה, כמו גם בנושא ההתחדשות העירונית, המשרד היה ועודנו משרד מוביל. 

זה עשרות שנים שהמשרד מייצג מיזמי בנייה ונדל"ן בכל רחבי ירושלים וסביבותיה, וגם מחוצה לה. פעילות המשרד מגוונת מאוד ולאורך השנים כוללת עסקאות בקרקעות רמ"י ובקרקעות פרטיות, עסקאות קומבינציה מורכבות, עסקאות הרחבה של מושבים וקיבוצים, עסקאות קבלניות, עסקאות 'מחיר למשתכן' ומיזמי בנייה למגורים, למסחר ולתעשייה. 

בשנת 2008 ייצג המשרד את היזם בפרויקט הראשון של תמ"א 38 בירושלים, ברחוב נפתלי 23 , ומאז ייצג בעשרות רבות של עסקאות בתחום ההתחדשות העירונית, תוך שהוא נותן מענה מקיף ומקצועי ליזמים ולבעלי הדירות כאחד. לבד מהניסיון והמומחיות של המשרד בתחום הנדל"ן באופן כללי, הרי שלמשרד ניסיון רב בתחום ההתחדשות העירונית, לרבות בכל הקשור לניהול הקשר מול דיירים, ניסוח הסכמים, תכנון ובנייה, ליווי פיננסי, כמו גם ליווי וייצוג משפטי בפני מוסדות התכנון ובתי המשפט לדרגותיהם, לרבות בתביעות נגד דיירים סרבנים בבית המשפט המחוזי (בענייני פינוי־בינוי) ובפני המפקח על רישום מקרקעין בענייני תמ"א 38 (הן בתביעות לפי סעיף 5 לחוק והן בתביעות לפי סעיף 11 לחוק). 

ייחודו של המשרד בכל הקשור להתחדשות עירונית הוא במתן מענה משפטי מלא, החל בשלב בניית העסקה, עובר לשלב התכנון והביצוע וכלה בשלב המכירה והרישום של הפרויקט. בכך מהווה המשרד "ONE STOP SHOP".

עם לקוחות המשרד נמנים יזמים מובילים בתחום ההתחדשות העירונית, דוגמת י.ד. ברזאני התחדשות עירונית בע"מ, קדמת היובל בע"מ, קרסו נדל"ן בע"מ, האלונים ירושלים בע"מ, קפיטל גולד בע"מ וקבוצת דבלינגר. 

הפרויקטים שבהם מטפל המשרד כוללים עשרות פרויקטים של התחדשות עירונית בכל רחבי העיר ירושלים, ובכלל זה בקריית היובל, בקטמון, ברמת אשכול, בגילה, בבקעה, בתלפיות ועוד. בין הפרויקטים שבטיפול המשרד נמצא פרויקט פינוי־בינוי ברחוב טהון, שהוא הפרויקט השני שעובר הריסה של בניינים ישנים בירושלים והראשון שבו נדרש טיפול במימון פיננסי מול דיירים ופינוי הדיירים מביתם. 

היקפן המצטבר של תכניות ההתחדשות העירונית שבהן היה המשרד, ועודנו, מעורב ומייצג, נאמד בסדרי גודל של אלפי דירות. 

בהיותו משרד בוטיק, משרד י. לומברוזו ושות' מעמיד לרשותו של כל לקוח את מרב הניסיון של השותפים הבכירים, ומעמיד לטובת כל יזם וכל פרויקט עשרות שנים של ניסיון מצטבר במקרקעין בכלל ובהתחדשות עירונית בפרט. 

עיסוקו של המשרד בתחום ההתחדשות העירונית הוא אומנם חלק מפרנסה ומקצוע, אך קשור גם לחזון ולאמונה בכך שמדובר בפרויקטים חיוניים וחשובים לציבור כולו, מבחינה תכנונית, אורבאנית וחברתית. 

גם בעתיד צוות המשרד ובעליו רואים עצמם מחויבים להמשיך ולשמור על מתן שירות מקצועי מקורי ויעיל בייעוץ ובייצוג לקוחות המשרד, ולא פחות חשוב מכך - להקפיד על אמינות, על שקיפות ועל יושרה מקצועית ללא רבב.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
02-5669629
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים