יריב בר-דיין, משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין יריב בר-דיין, הינו משרד בוטיק בתחום המקרקעין ומהמשרדים המובילים בהתחדשות העירונית. המשרד מלווה אלפי משפחות ויזמים בכ-70 פרויקטים פעילים שבהם מתוכננות להיבנות כ-6000 יחידות דיור חדשות והנמצאים בשלבים שונים של ההליך.

עו"ד יריב בר- דיין
מייסד ובעלים

עם יותר מ-15 שנות ניסיון מעשי בתחום ההתחדשות העירונית, משרד יריב בר-דיין מיצב עצמו כאחד הבולטים בישראל בטיפול בפרויקטים של התחדשות עירונית ובהובלתם למימוש. משרד עורכי הדין יריב בר-דיין הוא מהמשרדים הראשונים בישראל שטיפלו בפרויקטים של פינוי-בינוי, עוד כאשר תחום זה היה בראשית דרכו והוא אחד המשרדים היחידים, שהביאו פרויקטים של פינוי-בינוי למימוש ואכלוס.

בראש המשרד עומד עו"ד יריב בר דיין, עם כ-25 שנות ניסיון מעשי בתחום המקרקעין בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט. עו"ד בר דיין חבר בצוות 'השולחן העגול' של משרד הבינוי והשיכון העוסק בתחום ההתחדשות העירונית והיה שותף פעיל בניסוח חוקים בתחום זה. בנוסף, מרצה עו"ד בר-דיין בפני בפורומים שונים, מרכז אקדמאי של קורסים העוסקים בתחום, משתתף בימי עיון וכותב מאמרים מקצועיים.

בתחום ההתחדשות העירונית, מטפל משרד יריב בר-דיין בפרויקטים של פינוי-בינוי בהיקפים גדולים לבניית שכונות חדשות ברחבי הארץ, וכן בפרויקטים של תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) בלב אזורי הביקוש.

עם השנים צבר צוות המשרד ניסיון מעשי רב ומוכח בטיפול בפרויקטים של התחדשות עירונית. הניסיון המצטבר מאפשר לעורכי הדין במשרד להביא לידי ביטוי יכולות בכל נושא הקשור לטיפול בפרויקטים אלו, כולל התנהלות מול בעלי הדירות, היזמים, הרשויות, ייצוג בוועדות התכנון, התנהלות מול רשויות המס והבנקים, עמידה מול החברות המשכנות, החברות העירוניות, מנהלות התחדשות עירונית ועוד.

המשרד החל לייצג בעלי דירות בפרויקטים של פינוי בינוי כבר בשנת 2004 ,בהיקף של אלפי דירות ביזום ובבנייה, והיה שותף כבר לאישורן של שמונה תכניות בניין עיר (תב"ע) חדשות, מאושרות ובעלות תוקף, לבניית אלפי דירות בפרויקטים של פינוי-בינוי. גאוות המשרד היא ביכולתו להביא פרויקטים מורכבים למימוש ולאכלוס. נכון לשנת 2019 המשרד כבר טיפל ב1000 דירות בפרויקטים של פינוי-בינוי שנבנו וחלקן כבר אוכלס:

  • פרויקט "גרין פארק" בשכונת נווה שרת, תל אביב: המשרד ייצג 154 משפחות בעסקה לבניית 447 דירות חדשות. פרויקט זה כבר הושלם ואוכלס.
  • פרויקט החלוץ - "רימוני תדהר", רמת השרון: פרויקט שבמסגרתו היה המשרד שותף להליך מיוחד שכלל אישור ומתן תוקף לתוכנית בהיקף של 192 יח"ד בתוך 22 חודשים בלבד ממועד הגשת התוכנית לוועדה המקומית ועד לאישור הוועדה המחוזית. גם הפרויקט הזה כבר הושלם ואוכלס.
  • פרויקט 'היילין' (מתחם עלית), רמת גן: פרויקט בהיקף של 285 יח"ד, שייבנו בשני מגדלי מגורים. בעלי הדירות במתחם פינו את דירותיהם ועברו לדיור חלופי למשך תקופת הבנייה. העבודות במתחם כבר בעיצומן.
  • פרויקט 'הצנחנים' נווה שרת, תל אביב: פרויקט שבמסגרתו ייבנו 370 דירות חדשות. תחילת בניה צפויה בסוף שנת 2019.

עד היום טיפל המשרד וליווה כ-250 משפחות אשר פינו את דירותיהן, קיבלו לידיהן ערבויות בנקאיות ועברו לדירות שכורות עד למועד סיום בניית הדירות החדשות. 202 משפחות המיוצגות על ידי המשרד, כבר חזרו לדירותיהם בבניינים החדשים.

"התחדשות עירונית היא קודם כל אנשים"

המשרד חרט על דגלו את תפיסת העולם הזו ולאורה הוא פועל. המשרד משלב את הנסיון הרב שצבר במהלך השנים הרבות בהן הוא פועל בתחום ואת היכולות המוכחות שלו, אשר תורמים ליצירת וודאות המביאה להצלחת הפרויקטים.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-6938408
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים