יריב בר-דיין, משרד עורכי דין

משרד עורכי הדין יריב בר־דיין הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום המקרקעין, והינו אחד מהמשרדים המובילים בארץ בתחום ההתחדשות העירונית: קידום ומימוש עסקאות פינוי־בינוי ותמ"א 38/2.

עו"ד יריב בר- דיין
מייסד ובעלים

המשרד נמנה עם המשרדים היחידים בארץ שעברו את כל התהליך בהצלחה, והוא זוקף לזכותו מימוש ואכלוס של פרויקטי פינוי־בינוי בהיקפים גדולים. את המשרד מוביל  עו"ד יריב בר־דיין, בעל יותר מ־25 שנות התנסות מעשית בתחום המקרקעין בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט, תוך הובלה וניהול עסקאות ההתחדשות העירונית
הגדולות והמורכבות ביותר בענף, המבוצעות וממומשות בימים אלו. המשרד מדורג כמשרד מוביל בתחום ההתחדשות העירונית, בקבוצת האיכות הראשונה (TIER 1) בכל הדירוגים והמדדים המובילים בישראל. עם לקוחות המשרד נמנות החברות המובילות בישראל, יזמים, קבלני ביצוע, בעלי קרקעות, חברות מארגנות ואלפי בעלי דירות בכל רחבי הארץ, הנוטלים חלק בעשרות פרויקטים פעילים. 

המשרד מלווה הן בעלי דירות והן חברות יזמיות, בכ־70 פרויקטים פעילים הנמצאים בשלבים שונים של התהליך, ובהם מתוכננות להיבנות אלפי יחידות דיור חדשות. עד היום היה שותף המשרד למימושם של פרויקטים לפינוי־בינוי בהיקף של כ־1,000 יח"ד חדשות, אשר נבנו ואוכלסו ברובן. נוסף על כך המשרד שותף כעו"ד מטעם בעלי דירות במתחמים שונים, לאישורן של שמונה תוכניות בניין עיר חדשות (תב"ע) בסמכות ועדה מחוזית, לביצוע פרויקטים של פינוי־בינוי בהיקף של עוד אלפי דירות חדשות. לאורך השנים הארוכות שבהן פועל המשרד בתחום ההתחדשות העירונית, צבר צוות המשרד מומחיות וידע רב בטיפול בנושאים הייחודיים לפרויקטי פינוי־בינוי ותמ"א 38/2 , בהם טיפול בצרכים המיוחדים של היזמים ושל בעלי הדירות, טיפול מול הרשויות, רשות מקרקעי ישראל, ועדות התכנון, רשויות המס, הבנקים, החברות המשכנות, החברות העירוניות, המִנהלות, דיירים סרבנים ועוד. תפיסת העולם של המשרד היא כי הבסיס לטיפול בפרויקטים של התחדשות עירונית הוא התמקדות בפן האנושי כבסיס להצלחת ההליך. השילוב שבין ניסיונו רב השנים וראיית בעלי הדירות במרכז ההליך הביאו להצלחותיו הרבות של המשרד ולערך המוסף ולשקט הנפשי שמהם נהנים לקוחותיו. משרד עורכי הדין יריב בר־דיין מעניק ללקוחותיו שירות משפטי מקצועי, אישי, עדכני ומקיף לאורך כל שלבי התהליך המורכב. המשרד מעורב מאוד בהליך ומאמין כי מעורבות וטיפול אסרטיבי, לא שגרתי ויצירתי מגדילים מאוד את סיכויי המימוש של הפרויקטים השונים.


התחדשות עירונית
למשרד התמחות מיוחדת בטיפול בפרויקטים של פינוי־בינוי בהיקפים גדולים לבניית שכונות חדשות, וכן בפרויקטי תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) באזורי הביקוש המרכזיים בישראל. משנת 2001 מייצג המשרד בעלי דירות ויזמים בפרויקטים של פינוי־בינוי בהיקף של אלפי דירות בייזום ובבנייה.

משרד עורכי הדין יריב בר־דיין גאה על מימוש ואכלוס פרויקטים מורכבים, ועל היותו אחד המשרדים היחידים בישראל שהיו שותפים למימוש ולאכלוס פרויקטי פינוי־ בינוי בהיקפים משמעותיים. המשרד כבר ליווה 270 משפחות בפינוי דירותיהן ובמעבר לדירות שכורות, עד לסיום בניית הדירות החדשות. 202 משפחות המיוצגות על ידי המשרד כבר חזרו לדירותיהן החדשות בבניינים החדשים שנבנו.


פרויקטים נבחרים
■ פרויקט "גרין פארק", נווה שרת תל אביב - המשרד ייצג 154 משפחות בעסקה לבניית 447 דירות חדשות. הפרויקט הושלם ואוכלס.
■ פרויקט "רימוני תדהר", רמת השרון - המשרד ייצג 48 משפחות בעסקה לבניית 192 דירות חדשות. הפרויקט הושלם ואוכלס.
■ פרויקט "היליין" (מתחם עלית), רמת גן - המשרד מייצג 89 משפחות בעסקה לבניית 285 דירות חדשות, שייבנו בשני מגדלי מגורים. בעלי ובעלות הדירות עזבו את דירותיהם ועברו לדיור חלופי למשך תקופת הבנייה. העבודות במתחם בעיצומן.
■ פרויקט “הצנחנים", נווה שרת תל אביב - במסגרתו ייבנו 370 דירות חדשות. תחילת הבניה צפויה בסוף שנת 2020 .

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-6938408
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים