יעז יזמות ובניה

מדורג בערים

תל אביב
חברת יעז עוסקת כ־ 50 שנים בבנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של פרויקטים בעלי אופי בוטיקי ויוקרתי, ומרכזת את עיקר מאמציה באזור תל אביב. לאורך השנים היא הקימה פרויקטים למגורים, ביצעה עבודות שימור בנקודות רבות ברחבי העיר והייתה אמונה על עבודות הנדסיות גדולות ומורכבות במיוחד (כדוגמת גשר גולדה במתחם הבימה). בשנים האחרונות נכנסה החברה לתחום ההתחדשות העירונית, שבו היא נחשבת לאחד היזמים הפעילים ביותר.
  • פעילות
    ארצית

  • 20
  • 11
  • 2
  • 7

אברהם (קולי) יקואל
בעלים

תומר רייפמן
מנכ"ל

החברה מבצעת פרויקטים להתחדשות עירונית - תמ"א לחיזוק מבנים ותמ"א בינוי והריסה - מאז 2010. מהלך שסייע רבות לקידום פעילותה של החברה בתל אביב במישור זה הוא אישורה של תוכנית הרובעים על ידי העירייה: כמי שמכירים היטב את העיר, על יתרונותיה וחסרונותיה, יודעים אנשי החברה עד כמה חשוב היה אישור זה, שתורם רבות לזירוז הליכים ולהפיכת חזון ההתחדשות העירונית בתל אביב למציאות בשטח.


כיום החברה מחזיקה בסיווג קבלני ג' 5, אשר נחשב לגבוה ביותר בענף ומאפשר לה לבצע פרויקטים בכל סדר גודל. אישור והכרה ביכולות אלו קיבלה החברה מעיריית תל אביב: יעז נכללת במאגר הקבלנים המורשים של העירייה לביצוע תמ"א 38, מומלצת ומשמשת זה שנים כזכיינית בתחום ההתחדשות העירונית מטעם 'עזרה וביצרון' (חברת בת של עיריית ת"א). שתי עובדות אלו מצביעות על החוזקה, על המוניטין ועל איכויותיה של החברה, הן מבחינת ביצוע והן מבחינת איתנות פיננסית.

כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים