יסודות ב.ל.ב בע"מ

מדורג בערים

פתח תקווה
יסודות ב.ל.ב בע"מ היא חברה יזמית אשר הוקמה לפני יותר מעשור ועוסקת בתחום ההתחדשות העירונית. החברה, המנוהלת בידי שני השותפים אילן כדורי (מהנדס אזרחי) וגולן שטרית, שמה לה למטרה את ראיית הדיירים במרכז - ופועלת מתוך תפישה שירותית זו. מאז הקמתה ועד היום, יסודות ב.ל.ב בע"מ לוקחת חלק בפרויקטים שהפכו לידועים ומוכרים, המאופיינים באיכות בנייה וגימור ברמה הגבוהה ביותר, בשימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ובתכנון מוקפד של הפרויקט - הכול בדגש על מקסום הזכויות והתמריצים המגיעים ללקוחות מכוח תכנית תמ"א 38 . הניסיון הרב של שותפי החברה, הדגש הרב על רמת מקצועיות ללא פשרות, העבודה עם אנשי מקצוע כגון אדריכלים ומהנדסי הקונסטרוקציה המובילים בתחומם וההקפדה על שירות ברמה הגבוהה ביותר – הם שהפכו את חברת יסודות ב.ל.ב בע"מ לאחת החברות המובילות בתחום.
  • פעילות
    ארצית

  • 9
  • 3
  • 2
  • 4

אילן כדורי
בעלים ומנכ"ל

גולן שטרית
בעלים ומנכ"ל

ליווי אישי של שותפים מנוסים, שאוהבים את העיר
"היתרון המרכזי של חברת בוטיק המנוהלת על ידי שותפים בעלי ותק וניסיון בתחום הנדל"ן, הוא בליווי האישי ובמעורבות האישית, בכל אחד מהפרויקטים", אומר אילן כדורי, שותף מנהל בחברת יסודות ב.ל.ב בע"מ. השותפים מלווים אישית את הפרויקטים משלב הייזום וקבלת ההיתרים, דרך פיקוח צמוד על שלבי הביצוע ועד למסירת הדירות לדיירים. 

החברה פעילה בעיקר בתחום חיזוק בניינים ובניית תוספות במסגרת תמ"א 38/1 בעיר פתח תקווה, העיר שבה גדלו ושבה מתגוררים השותפים כיום. העובדה כי מדובר בשותפים מקומיים מספקת לחברה יתרון משמעותי של היכרות אישית עם הסביבה ועם הצרכים של תושבי העיר. עובדה זו מובילה לבחירה מושכלת של פרויקטים שבהם קיימת היתכנות ביצועית וכלכלית. "נוסף על כך, אנחנו גאים לחדש את פני העיר ופני השכונות שבהן גדלנו", אומר כדורי.


שקיפות מלאה ועדכון לאורך כל הדרך
חברת יסודות ב.ל.ב בע"מ מקפידה על שקיפות מלאה מול הדיירים בפרויקטים, וצוות החברה נמנע מהצגת "תמונה ורודה מדי", שלה אין אחיזה במציאות. עבור השותפים ועובדי החברה, האמינות היא מעל לכל. הדיירים מקבלים עדכונים שוטפים בכל שלב, ומנהלי החברה נמצאים שם עבורם לאורך כל הדרך. "אנחנו מקשיבים ללקוחות וצרכיהם, ולא רק שומעים אותם", אומר כדורי.

חלק מהחזון של יסודות ב.ל.ב בע"מ הוא קידום האינטרסים של הלקוחות, על מנת שייהנו באופן מיטבי מהתמריצים של תוכנית תמ"א 38 , כגון הרחבת שטח יחידת הדיור, שיפור פני הבניין, הוספת מרפסות, מקומות חנייה ומעלית - פעולות המעלות את שווי הנכס בעשרות אחוזים. 

מקומה של יסודות ב.ל.ב בע"מ כחברה יזמית מובילה מוערכת ואמינה נשמר, בזכות עמידתה בסטנדרטים גבוהים של תכנון, בנייה, מחויבות לתקנים, עמידה בלוחות זמנים ומתן שירות וליווי אישי.


פרויקטים לדוגמה של החברה:
* צה"ל 64 , פתח תקווה – פרויקט בביצוע, בניין בוטיק יוקרתי בסמוך לשכונת נווה עוז, סה"כ 12 יח"ד חדשות.
* כרמלי 17 , פתח תקווה - פרויקט בביצוע, בניין בוטיק יוקרתי בלב שכונת עין גנים המבוקשת, סה"כ 8 יח"ד חדשות.
* סוקולוב 17 , פתח תקווה - בניין בוטיק יוקרתי בלב שכונת עין גנים המבוקשת, סה"כ 11 יח"ד חדשות.
* יהוד 7, פתח תקווה - בניין בוטיק יוקרתי במרכז העיר, סה"כ 8 יח"ד חדשות.
* היבנר 12 – 14 , פתח תקווה - בניין בוטיק יוקרתי בלב שכונת כפר גנים המבוקשת, סה"כ 13 יח"ד חדשות.
* פינס 5, פתח תקווה - בניין בוטיק יוקרתי במרכז העיר, סה"כ 8 יח"ד חדשות.
נוסף על אלו, יסודות ב.ל.ב בע"מ אחראית על פרויקטים שהסתיימו ואוכלסו בבן יהודה 47 , בתל חי 13 , ביהלום 9 ובסוקולוב 15 בפתח תקווה.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים