טי. סי. אי 38

מדורג בערים

הרצליה
חברת טי.סי.אי 38 מתמחה בייזום ניהול וביצוע של פרויקטים מסוג תמ"א 38 .
  • פעילות
    ארצית

  • 8
  • 2
  • 6
  • 0

יאיר פנחסי
עו"ד, מנכ"ל

גל בוטנסקי
סמנכ"ל שיווק ותפעול

גל ברק
רו"ח וסמנכ"ל כספים

החברה מלווה את הפרויקט החל ביומו הראשון, קרי חתימת הסכם מול דיירי הבניין, דרך תכנון הבניין והוצאת ההיתרים הנדרשים, ליווי, ניהול ובניית הפרויקט, ועד לסיומו  המוצלח ולקבלת טופס 4. 

החברה מעסיקה את כל בעלי המקצוע הנדרשים לביצוע פרויקט תמ"א 38 : מנהלי פרויקטים, מהנדסי פיקוח, אדריכל, מעצבי פנים, עו"ד ומחלקת שיווק ומכירות.
טי.סי.אי 38 נהנית מגיבוי מלא של חברת המימון פרסונל אינווסט, והיא מסוגלת לבצע פרויקטים בכל היקף נדל"ני, החל מבניינים המכילים מספר דירות קטן, ועד לבניית כמה בניינים גדולים במקביל. הסיווג הקבלני העומד לרשות החברה מאפשר לה לבצע כל פרויקט ללא הגבלת תקציב או גודל.
במסגרת פעילותה, החברה מקפידה להתמקד באזורי ביקוש שאותם אנשי החברה מכירים היטב, ולכן ההתמקדות היא באזור המרכז והשרון - עובדה המסייעת לחברה לא להסתמך על גופים חיצוניים ומאפשרת לה לנהל את מרבית הפרויקטים על בסיס המסגרת האורגנית של החברה עצמה.


ליווי הפרויקט
בטי.סי.אי 38 מודעים לכך שבעלי הדירות מפקידים בידיה את רכושם היקר ביותר, ולכן החברה תעשה הכל על מנת להצדיק את האמון שהלקוחות נותנים בה. כפי שחווה כל דייר, בעת ביצוע פרויקט חיזוק המחיה בבניין קשה מנשוא. עובדי ומנהלי החברה מודעים לכך ועושים ככל שביכולתם על מנת להקל על הקושי שנוצר לדיירים. 

לכל פרויקט מוצמד מנהל פרויקט, אשר בהכשרתו הוא מהנדס או הנדסאי בניין, ותפקידו ליווי הפרויקט מיומו הראשון. מנהל הפרויקט מלווה את הדיירים 24 שעות, שבעה ימים בשבוע, ונותן מענה לכל בעיה שעשויה לצוץ במהלך הבנייה.


אפשרויות המימון
מכיוון שטי.סי.אי 38 ממומנת על ידי חברת פרסונל אינווסט, התלות שלה בגופי מימון חיצוניים נמוכה מאוד. עובדה זו מאפשרת לחברה להתרכז בביצוע הפרויקט על הצד הטוב ביותר, ללא דאגה כלכלית להתקדמות הפרויקטים. זו הסיבה שהחברה מבצעת פרויקטים מכל הגדלים והסוגים: תמ"א 38/1 (חיזוק) וגם תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה).
היכולת הכלכלית מאפשרת לחברה לקדם את הפרויקטים במהירות וביעילות, לקצר את לוחות הזמנים ולהקטין בכך את חוסר הנוחות שממנו סובלים הדיירים בפרויקט.


פרויקטים מובילים של טי.סי.אי 38 :
* פדויים 1 הוד השרון - פרויקט חיזוק, בשלבי ביצוע מתקדמים (לקראת סיום שלד). בבניין הקיים 24 דירות ישנות, ובמסגרת התמ"א מתווספות לו 15 יח"ד חדשות.
* הרצפלד 2-12 כפר סבא - פרויקט חיזוק לבניינים המשתרעים על כלל הרחוב, הממתין לוועדה מקומית. בבניינים הקיימים 96 דירות ישנות ומתווספות להם 72 יח"ד חדשות. 

* אוצר הצמחים 5 הרצליה - פרויקט חיזוק יוקרתי בהרצליה, הכולל 9 דירות ישנות ותוספת של 8 יח"ד חדשות. הפרויקט קיבל היתר בנייה.
* הגלבוע 3-5-7 הוד השרון - פרויקט הריסה ובנייה הכולל הריסת 12 דירות קיימות ובניית 48 דירות חדשות במקומן.

כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים