חיים קוסובסקי-שחור ושות’, עורכי דין

חיים קוסובסקי-שחור ושות', עו"ד, הוא אחד המשרדים הוותיקים והמובילים בישראל, בעל ניסיון של 70 שנה בתחום המקרקעין.

עו"ד עמינדב קוסובסקי-שחור
שותף מנהל

המשרד מציע את שירותיו ללקוחות פרטיים, לגופים עסקיים ולארגונים ציבוריים. התמחותו של המשרד מתמקדת בנדל"ן, לרבות בתחום ההתחדשות העירונית. המשרד מעורב בכמה מהפרויקטים הגדולים ביותר בישראל בתחום זה. 

המשרד הוקם בשנת 1950 על ידי עו"ד חיים קוסובסקי־שחור ז"ל. בשנת 1968 הצטרף אל המשרד בנו, עו"ד עמינדב קוסובסקי־שחור, המשמש עד היום בתור שותף מנהל בפירמה. 

במשרד פועלים כיום עשרה עורכי דין בעלי מומחיות בדיני מקרקעין, על מגוון הסוגיות הנכללות בהם. המשרד מציע שירותים בכל ענפי הנדל"ן - מגורים, מסחר, משרדים, תעשייה, מלונאות ומרכזי קניות וקניונים, וכמו כן בכל סוגי העסקאות, החל מרכישה ומימון, דרך תכנון, בנייה ושיווק, מיסוי ומכירה, כולל ליווי עסקאות מורכבות במיוחד ובעלות היקפים כספיים גדולים. 

צוות המשרד מתמחה גם במשפט מסחרי־עסקי, לרבות דיני חוזים ודיני תאגידים, נאמנויות, קרנות והקדשים, דיני ירושה וליטיגציה מסחרית. 

רשימת הלקוחות של המשרד כוללת קבלנים, יזמים, חברות ציבוריות, חברות פרטיות ואנשים פרטיים, ומשקיעים מקומיים וזרים. 


יותר מעשור של פעילות בתחום ההתחדשות העירונית
המשרד החל לעסוק בהתחדשות העירונית לפני יותר מעשור, עוד בתקופה שבה התחום היה בחיתוליו. 

טבילת האש הראשונה של המשרד הייתה ב"מגה פרויקט" - חברה ציבורית, לקוחה ותיקה של המשרד, התקשרה בפרויקט פינוי־בינוי לבניית כ־1,400 דירות חדשות בראשון לציון. נכון להיום, נבנו ונמסרו כבר יותר מ־500 יחידות דיור בפרויקט זה. 

המשרד מתגאה בטיפול ובליווי של יזמים בעשרות פרויקטים להתחדשות עירונית, לרבות פרויקטים רחבי היקף של פינוי־בינוי, הכוללים מאות יחידות דיור כל אחד. 

המשרד מלווה את כל סוגי הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית: תמ"א 38 לחיזוק מבנים, תמ"א 38 להריסה ולבנייה מחדש ופרויקטים לפינוי־בינוי. הידע הרב שנצבר במשרד בתחום פיתוח הנדל"ן באופן כללי, עומד לרשות היזמים שאותם מלווה המשרד גם בפרויקטים של התחדשות עירונית. 

לאורך השנים ליווה המשרד - ועודנו מלווה - פרויקטים רחבי היקף של התחדשות עירונית באזור המרכז, בערים כגון תל אביב, ירושלים, רמת גן, גבעתיים, גבעת שמואל, ראשון לציון, בת ים, חולון, הוד השרון, רמת השרון ותל מונד.


מובילים בדירוגי ההתחדשות העירונית והנדל"ן
משרד חיים קוסובסקי־שחור ושות', עו"ד, מדורג על ידי מדד ההתחדשות העירונית כאחד המשרדים המובילים בישראל בייצוג יזמים בפרויקטים של התחדשות עירונית. כמו כן, המשרד מדורג על ידי D&B ו־BDI כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחומי הנדל"ן, ההתחדשות העירונית, מיסוי הנדל"ן והתכנון והבנייה. המשרד מדורג על ידי BDI גם כאחד ממשרדי הבוטיק הטובים בישראל. נוסף על כך, השותף המנהל של המשרד, עו"ד עמינדב קוסובסקי־שחור, דורג על ידי Chambers & Partners כאחד מעורכי
הדין המובילים בישראל בתחום הנדל"ן. 

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-6858080
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים