ה.ק.ר

מדורג בערים

רמת השרון
'ה.ק.ר – דואגים לך עד הבית' פועלת כבר יותר מ־ 25 שנים בענף הנדל"ן בישראל, בין היתר בבניית בתים פרטיים, בביצוע פרויקטים הכוללים שיפוצים גדולים ובמיזמי התחדשות עירונית. ה.ק.ר היא חברת בוטיק משפחתית - את החברה הקים זוהר הלפרין, אשר צבר הכשרה וניסיון של שנים בענף הנדל"ן והפך לקבלן רשום לפני שהקים חברה משלו. כיום מנהל אותה אייל הלפרין, בנו של זוהר, בעל תואר MBA במנהל עסקים, אשר שימש במשך שנים רבות בתפקידי ניהול בכירים בתחום השירות, הבנייה, התפעול והאחזקה בקבוצות מובילות במשק הישראלי (קבוצת אלקטרה, קבוצת סלקום וכד').
  • פעילות
    ארצית

  • 7
  • 2
  • 1
  • 4

זוהר הלפרין
מייסד ובעלים

אייל הלפרין
מנכ"ל החברה

החברה ידועה ביצירתיות רבה ובייחודיות בעבודה עם לקוחותיה, נוסף על ליווי אישי וצמוד המוענק לכל דייר. התוצאה היא מעטפת שירות חמה, משפחתית ומקצועית  המדרגה הראשונה.

עבודה עם חברה יזמית וקבלנית - מבטיחה אמינות, יציבות ואחריות

מאז הקמתה לפני חצי יובל, ה.ק.ר משמשת בתור חברה יזמית וקבלנית גם יחד. כך, בכל אחד מהפרויקטים שלה משמשת החברה גם בתור הקבלן הראשי, עובדה המאפשרת לה לעמוד בהבטחה לרמת גימור גבוהה וקפדנית במיוחד. בעקבות המאפיינים ה'בוטיקיים' של החברה, מנהלי החברה מעורבים בכל פרויקט באופן אישי, החל משלב התכנון, דרך הביצוע ועד למסירת המפתח. מאחורי החברה עומד ניסיון מוכח של ארבעה פרויקטי התחדשות עירונית מאוכלסים בדיירים מאושרים, שזכו לשדרג את איכות החיים שלהם בעזרתה. 

בתור חברה יזמית וקבלנית, ה.ק.ר יכולה להבטיח ללקוחותיה ולעובדיה אמינות ויציבות, שאליהן היא מוסיפה התנהלות כלכלית אחראית ומחושבת. החברה נערכת עם ליווי בנקאי בשיטת “חשבון סגור" בכל פרויקט, בהתאמה למאפייניו תוך הענקת בטוחות פיננסיות – הן לבעלי הדירות הקיימות והן לרוכשי הדירות החדשות.


יחס אישי ומחשבה עמוקה על איכות החיים העתידית של הדייר
עבור ה.ק.ר, המונח 'הדייר במרכז' הוא לא רק סיסמה, אלא דרך חיים מוכחת. החל מאיכות הבנייה הקפדנית ועד למקסום זכויות הדייר בתור אינטרס עליון - זוהר ואייל  חושבים על כל דייר ועל חוויית המגורים שלו. לצד התכנון הפנימי של הדירות, גם גימור הבניין והשטחים הציבוריים חשובים לא פחות עבור החברה - הכול מתוך מטרה להתמקד בדייר ובאיכות החיים שלו לאחר סיום הפרויקט.

זוהר ואייל שומרים על מערכת יחסים אישית ומתמשכת עם הדיירים לאורך כל הדרך, מתוך הבנה כי הצלחת הפרויקט היא אינטרס משותף עבור החברה ועבור כלל הדיירים. 

אחת הדוגמאות המשקפות את גישתה של ה.ק.ר לשיפור סביבת המגורים של כל הדיירים, היא העובדה שהחברה מציעה שיפוץ דירתי לכל דייר בבניין בו מתקיים פרויקט חיזוק מתוקף תמ"א 38 , בהתאם ליכולותיו הכספיות והעדפותיו. שיפוץ שכזה יכול לשפר משמעותית את מצבן של הדירות ולהעלות את ערכן הכספי, במקביל לשדרוג הבניין עצמו והחללים המשותפים בו. משום שההצעה היא במסגרת העבודות המתקיימות בכל מקרה בבניין, החברה יכולה להציע שיפוץ במחירים אטרקטיביים במיוחד.

לדברי אייל הלפרין, מנכ"ל 'ה.ק.ר - דואגים לך עד הבית', “יש מי שאומרים שהלקוח תמיד צודק. אצלנו הלקוח לא תמיד צודק, אבל הוא תמיד יהיה במרכז העשייה".


חברה חברתית וסביבתית – החל בתמהיל דירות המתאים לאזור , ועד בנייה ירוקה וחסכונית לדיירים
'ה.ק.ר – דואגים לך עד הבית' רואה גם את התמונה הכוללת שמעבר לפרויקט, ודואגת לבנייה של תמהיל דירות המתאים לצרכים של האזור. בעזרת ניתוח המצב באזור שבו ייבנה הפרויקט, ה.ק.ר מגבשת תמהיל דירות למגוון רחב של קהלים, החל מזוגות צעירים, דרך משפחות משפרות דיור ועד לבני הגיל השלישי. מעבר לכך, ה.ק.ר בונה על פי עקרונות הבנייה הירוקה ובהתאם לת"י 5281 , תו התקן הישראלי הרלוונטי, ללא קשר לדרישות הרשות המקומית שבה מבוצע הפרויקט. גם בהחלטה על התקנים הירוקים שבהם החברה תעמוד, המחשבה של ה.ק.ר מתמקדת בערך לסביבה ולדיירים עצמם. כך למשל, החברה מקפידה על התקנת תאורה חסכונית, על שימוש בחומרי בנייה מבודדים בעלי תו תקן ירוק ועל התקנת מעליות חסכוניות, כל זאת על מנת לחסוך בעלויות חשמל עבור הדיירים. דוגמא נוספת מתבטאת בהתקנת מערכות לניהול מי נגר וגשמים, המונעת היווצרות של שלוליות בחורף בחצר הבניין. 

בכל תהליך קבלת ההחלטות שלה, ה.ק.ר מקפידה לעמוד בסעיפים עם ערך סביבתי, המביאים לשיפור בחוויית המגורים של דיירי הבניין, באיכות חייהם ובהוצאותיהם השוטפות לאורך שנות מגוריהם בבניין.


פרויקטים נבחרים של 'ה.ק.ר – דואגים לך עד הבית ' באזורי ביקוש במרכז ובשרון:
■ הזוהר 11 , תל אביב – פרויקט הריסה ובנייה הכולל 12 יח"ד חדשות.
■ קהילת ציון 10 , הרצליה – פרויקט חיזוק הכולל 5 יח"ד חדשות.
■ אנילביץ' 19 – 23 , רעננה – פרויקט הריסה ובנייה הכולל 27 יח"ד חדשות.
■ קזן 5, רעננה – פרויקט הריסה ובנייה הכולל 14 יח"ד חדשות.
■ שמריהו לוין 21 , רעננה – פרויקט חיזוק הכולל 7 יח"ד חדשות.
■ רד"ק 4, רמת השרון – פרויקט הריסה ובנייה הכולל 18 יח"ד חדשות.
■ בן גוריון 61 , הוד השרון – פרויקט חיזוק הכולל 10 יח"ד חדשות.
נוסף על אלו, השלימה החברה ואכלסה פרויקטים בתל אביב, ברעננה וברמת השרון.

כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים