התחדשות הבית החדש שלכם

מדורג בערים

ירושלים
'התחדשות' היא חברה הפועלת בתחום ההתחדשות העירונית בירושלים. יש לה ניסיון ארוך שנים בהוצאה לפועל פרויקטים מורכבים, והיא יוזמת, מקדמת, מתכננת ומבצעת שלל פרויקטים ברחבי העיר.
  • פעילות
    ארצית

  • 12
  • 8
  • 4
  • 0

ברוך בלוי
מייסד ויו"ר החברה

יונה גרין
שותף ומנכ"ל

עמיחי ניימן
שותף ומנהל פיתוח עסקי

החברה מנוהלת על ידי שלושה שותפים, שהפכו את חברת 'התחדשות' לאחת המובילות בירושלים בכל  הקשור לתחום ההתחדשות העירונית: ברוך בלוי - שותף מייסד, יו"ר החברה, יזם נדל"ן ושותף בקרן ההשקעות iintoo , המביא ניסיון עשיר בפרויקטים מורכבים בישראל ומעבר לים;
עמיחי ניימן - שותף ומנהל פיתוח עסקי, יזם נדל"ן בנשמתו המתמחה בפרויקטים מורכבים בירושלים שבהם קיימים אלמנטים לשימור מחמיר, דיירים מוגנים והקדשות; ויונה גרין - שותף בכיר ומנכ"ל החברה, אדריכל עתיר ניסיון בפרויקטים מורכבים. במהלך כהונתו בתור מנכ"ל החברה, הוביל אותה גרין להישגים משמעותיים ולסטנדרטים בינלאומיים.


שיתוף פעולה עם אחת מחברות הנדל"ן הגדולות והמוכרות בישראל
'התחדשות' מנהלת עשרות פרויקטים בירושלים, וגולת הכותרת של פעילותה היא חברה משותפת לה ולחברת הבנייה הגדולה והמוכרת רוטשטיין נדל"ן, אשר במסגרתה  מקודמים במקביל עשרה מתחמים של פינוי־בינוי ברחבי העיר, שבהם צפויות להיבנות אלפי יח"ד חדשות. שיתוף הפעולה בין 'התחדשות' לרוטשטיין הפך את החברה לזרוע  הביצועית של רוטשטיין בפרויקטים של התחדשות עירונית בירושלים - עובדה המעידה על היכולות והאיכויות שלה.


כל הפרויקטים להתחדשות עירונית - תחת קורת גג אחת
חברת 'התחדשות' מוציאה לפועל את כל סוגי הפרויקטים בתחום התחדשות העירונית - החל בהתמחות בפרויקטים לחיזוק מבנים ועד פרויקטים נרחבים של פינוי־בינוי  והריסה ובנייה (תמ"א 38/2). ההיקף והגיוון של פעילות החברה מעידים ללא ספק על יכולות הביצוע הגבוהות של 'התחדשות', משלב ניהול הדיירים ועד לתום תקופת 
הבדק, אחרי כניסת הדיירים לדירות המשודרגות/החדשות שלהם.

'התחדשות' שואפת להעמיד לרשות כלל הלקוחות שלה, דיירים קיימים וחדשים גם יחד, את התנאים  הטובים ביותר – הן במהלך הפרויקט באמצעות עדכון שוטף וקשר אישי וישיר, והן אחרי האכלוס. המטרה של מנהלי החברה ועובדיה היא להשביח ולשפר את סביבת המגורים של הדיירים, ולהעמיד לרשותם את הפתרונות האיכותיים ביותר, בכל היבט ונושא הקשורים לפרויקט. לשם כך, החברה מעמידה לרשות לקוחותיה שורה של אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע נרחב, החל בראשי החברה ועד לאחרון הנציגים שלה. עובדי החברה מרכיבים צוות איכותי של עורכי דין, מהנדסים, אדריכלים וכלכלנים, היוצרים יחד מעטפת מקיפה של שירות מקצועי ואיכותי.


פרויקטים נבחרים של 'התחדשות' בירושלים:
* מבוא לבנה 2 - פרויקט תמ"א 38 חיזוק ובנייה, תוספת 9 יח"ד חדשות ל־ 16 דירות קיימות על פני 2.5 קומות חדשות. הפרויקט נמצא בשלבי סיום בנייה.
* יהודה הנשיא 2 - פרויקט פינוי־בינוי בשכונת הקטמונים, הכולל בנייה של בניין בן 10 קומות עם 27 יח"ד, וקומת מסחר של כ 3000- מ"ר. הפרויקט קיבל היתר חפירה, הבניין הקיים נהרס והחלו עבודות חפירה ודיפון.
* נווה יעקב 28-32 - פרויקט פינוי־בינוי שבו יפונו 111 דירות ויוקם קומפלקס בן 8 בניינים, ובהם כ 530- יח"ד חדשות, לצד שטחי מסחר והקצאת שטחים לשימוש ציבורי בתוככי המתחם. הפרויקט בשלב פתיחת תיק התב"ע.
* מרים החשמונאית 8 / גדליה 2 - פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה על ציר רכבת הקלה, בשכונת בקעה. במסגרת הפרויקט ייהרסו המבנים הקיימים וייבנו 2 בניינים חדשים עם חניון תת־קרקעי משותף, תוך שימור החזית הראשית של בניין "מרים החשמונאית".

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
073-780-0999
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים