דן הלפרט משרד עורכי דין ונוטריון

משרד עורכי הדין ונוטריון דן הלפרט מציע שילוב אופטימלי של ניסיון רב, איכות, מקצועיות והבנה עמוקה של תחומי המשפטים, התכנון, היזמות והעסקים, התורמת לראייה מרחבית של התחום כולו. משרד עורכי הדין ונוטריון דן הלפרט הוא משרד בוטיק המתמחה בתחומי הנדל״ן, המקרקעין וההתחדשות העירונית ונמנה עם המשרדים המובילים בארץ. למשרד, בראשותו של עו״ד הלפרט, ניסיון עשיר בליווי דיירים ויזמים ואלפי לקוחות מרוצים במאות פרויקטים מסוג תמ"א 38/1 (שיפוץ וחיזוק בניין קיים), תמ"א 38/2 (הריסה ובנייה) ועסקאות פינוי־בינוי, הפרושים בערים רבות בכל רחבי הארץ ובעיקר בערי המרכז, בדגש על תל אביב.

דן הלפרט
עו"ד ונוטריון, מייסד ובעלים

ייחודו של המשרד הוא ביכולת לגבש את בעלי הדירות לקבוצה הומוגנית ולהניעם לקראת המטרה, תוך מציאת פתרונות יצירתיים למצבים מורכבים. עו״ד הלפרט משלב ידע וניסיון רב בחוקי הנדל״ן, המקרקעין והתכנון והבנייה, ובמיוחד תמ״א 38 ופינוי־בינוי, עם ידע מוכח בעולם העסקים. לעו״ד הלפרט תואר ראשון ותואר שני במשפטים, ותואר ראשון במנהל עסקים, המאפשרים שילוב אופטימלי של עסקים ומשפטים וראייה מרחבית של התחום כולו. 

מאז הקים את משרדו ב־2004, ייצג וליווה עו"ד הלפרט יזמים ואלפי דיירים במאות פרויקטים ומגה־פרויקטים ברחבי הארץ, וצבר ניסיון אדיר בעבודת שטח. בעיר תל אביב בלבד הוא מלווה יותר מ־100 פרויקטים; וכן, הוא מעורב בעשרות פרויקטים נוספים בערים אחרות ובסה"כ ביותר מ־250 פרויקטים. 

עו"ד הלפרט מקפיד למצוא את היזם המתאים לפרויקט. לא רק חוסנו הפיננסי של היזם נבדק על ידי עו"ד הלפרט, אלא גם זהותו התאגידית של היזם, ניסיונו בפרויקטים דומים (בעיר הרלוונטית), התמורות שהוא מציע לבעלי הדירות ובמיוחד סוג הערבויות שהוא מעניק לדיירים. תחום הערבויות לא מוסדר בחקיקה, ולעיתים קיים חשש שבעלי דירות שלא מיוצגים כהלכה יעשו טעות במישור הזה ויסתפקו בערבויות חסרות, מה שמסכן את רכושם של הדיירים. לשם כך מעמיד עו"ד הלפרט דרישות ברורות וקשוחות כבר בתחילת הדרך במסמכי המכרז. רק יזמים העומדים בדרישות אלו יתמודדו במכרז. עו"ד הלפרט מנפיק חוברת מכרז מובנית וסדורה, שנתפרת בשלמות לכל פרויקט לפי מאפייניו. מדובר במכרז איכותי ומובנה הכולל יותר מ־ 120 פרמטרים שנבחנים בצורת שאלות המופנות ליזמים ופגישות פרונטליות עימם (בנוכחות הדיירים).


כותב מאמרים ומרצה מבוקש בתחום
מקצועיותו של עו"ד הלפרט באה לידי ביטוי במגוון התפקידים שבהם הוא מבוקש ושמומחיותו נדרשת: עו"ד הלפרט משמש סגן יו"ר ועדת ההתחדשות העירונית הארצית בלשכת עורכי הדין העוסקת בנושאי תמ"א 38, פינוי־בינוי והתחדשות עירונית; הוא מוזמן מעת לעת לדיונים בכנסת בנושאי התחדשות עירונית, פינוי־בינוי ותמ״א 38; לצד כל אלה משמש עו"ד הלפרט כבורר מוסמך וכמגשר בסכסוכים משפטיים ומסחריים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית, ומכהן כדיין בבית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין. נוסף על כך, מופיע עו"ד הלפרט גם בפני המפקח על רישום המקרקעין בתביעות נגד דיירים סרבנים, ואף בוועדות תכנון (ועדות מקומיות ו־ועדות ערר) ולאחרונה מונה על ידי בית המשפט המחוזי בבאר שבע כמפרק זמני לחברה יזמית שנקלעה לקשיים בפרויקט תמ"א 38/1 באשדוד. 

למעשה, הוא 'חי ונושם' את התחום, חובק אותו מכל הכיוונים ועושה בו לילות כימים, ועל כך יעידו כמות הבניינים החדשים שאנשיהם פונים אליו לייצוג מדי יום. לאחרונה אף נבחר עו"ד הלפרט בכמה משאלי דעת קהל כאחד מהמשרדים המובילים בתחום וכאחד מבעלי המקצוע המשפיעים בישראל בתחום ההתחדשות העירונית. 

מומחיותו של עו"ד הלפרט והובלתו את התחום באים לידי ביטוי גם במאמרים רבים שכתב בנושאי הנדל"ן, התמ״א 38 והפינוי־בינוי המתפרסמים בקביעות בעיתונים הכלכליים המובילים בישראל, כמו גם בהרצאות שהוא מעניק בפורומים שונים - לשכת עורכי הדין, מרכז 'הלכה ומעשה', לשכת השמאים, לשכת המודדים, איגוד המתווכים, פורומים יזמיים ומכללות.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
072-3102124
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים