גרופית הנדסה אזרחית ועבודות ציבוריות בע"מ

גרופית היא חברה פרטית בעלת ניסיון של 45 שנה בענף הנדל"ן, הנמצאת בבעלותו של מר עמיר רחלבסקי, מהנדס בניין, בוגר הטכניון ובעל ניסיון רב בתחום הנדל"ן, המשמש כמנכ"ל החברה זה שנים רבות. הניסיון רב השנים של החברה מתאפיין בהתפתחות מתמדת, ייזום וביצוע פרויקטים רבים בתחומים שונים: מגורים, מסחר, משרדים, מבנים לוגיסטיים ומבנים סעודיים.
  • פרוייקטי
    פינוי בינוי

  • 30
  • 2
  • 88
  • 420

עמיר רחלבסקי
מנכ"ל ובעלים

עופר שניאור
משנה למנכ"ל

מנשה חן
סמנכ"ל כספים

אורנה רחלבסקי
סמנכ"ל

חברת גרופית וחברות נוספות בבעלותו של רחלבסקי פעילות גם בתחום הנכסים המניבים ומפעילות מרכזי קניות במרכזי ערים . החיבור הייחודי בין הוותק רב השנים של גרופית ובין יכולת הביצוע שלה היה זה שאפשר לחברה להתרחב לתחום ההתחדשות העירונית, ובשנים האחרונות החברה שמה דגש ומובילה מגוון מהלכי התחדשות עירונית, לרבות פינוי־בינוי ותמ"א 38 . 

גרופית מתמחה בכל שלבי הייזום, התכנון, ביצוע הבנייה והשירות בתחום הנדל"ן - שילוב המהווה ערך מוסף נדיר ממנו נהנים לקוחותיה . פעילות החברה נפרסת מאשקלון בדרום ועד לנהריה בצפון, עם היקף פעילות הנאמד כ־ 1,000 יח"ד, וכ־ 1,000 יח"ד נוספות לקראת היתר עבור מגוון קהלים בשוק הפרטי, במכרזי מנהל מקרקעי ישראל ובמחיר למשתכן. החברה מוגדרת על ידי משרד הבינוי והשיכון כ"חברה משכנת בלתי מוגבלת" ומסווגת ברשם הקבלנים בסיווג בלתי מוגבל ג 5. 


45 שנות ותק, ותרומה לעתיד טוב יותר עבור לקוחותיה
לאורך השנים שמרה חברת גרופית על הצלחתה בענף וזכתה למוניטין בזכות שאיפתה לאיכות ולמצוינות, ראיית התועלת דרך עיניו של האחר, הקפדה על לוחות זמנים וטיב הביצוע. החברה צברה ניסיון מוכח בבנייה בהיקפים גדולים מאוד, והוכיחה איתנות פיננסית הדרושה לביצוע פרויקטים אלו . ייעודה של חברת גרופית הוא לתרום לעתיד טוב יותר עבור לקוחותיה. גרופית מתגאה בצוות עובדים מסור ומנוסה הכולל את כל קשת המקצועות הנדרשים לביצוע פרויקטים מגוונים, החל במהנדסים בוגרי הטכניון  והאוניברסיטאות ועד למנהלי פרויקטים קפדניים ומנוסים. אלה מהווים את מעטפת החברה ומספקים לה את היכולת להעניק ללקוחותיה הפרטיים והעסקיים את הפתרונות המיטביים עבורם. חברת גרופית רואה בעובדיה, בלקוחותיה ובספקיה שותפים לדרך.


התחדשות עירונית
מתוך הצורך העולה לשיפור פני הערים ולחיזוק המבנים בהן (התחדשות עירונית), מקדמת החברה היום יותר מ־ 50 פרויקטים ועסקאות של פינוי־בינוי, תמ"א 38/2 באזור המרכז וכן תמ"א 38/1 בתל אביב. הפרויקטים נמצאים בשלבים שונים של ייזום, קידום, תכנון והקמה. החברה רואה בהתחדשות העירונית פוטנציאל משמעותי בפעילותה בתחום הבנייה למגורים.


פעילות למען הקהילה


חברת גרופית פועלת רבות למען הקהילה:
* תרומות והתנדבות ל"בית של בנג'י" ברעננה, בית המוקדש לחיילים בודדים מהארץ ומחו"ל.
* הקצאת שטח מסחרי ללא תמורה למועצה המקומית בנימינה לצורך הפעלת “חנות יד ליד", המסייעת לנזקקים בביגוד יד שנייה.


פרויקטים נבחרים במסגרת התחדשות עירונית
* ‘יבנה צפון', רחוב כרמל, יבנה - פרויקט פינוי־בינוי של 286 יח"ד, נמצא בבנייה ובשיווק. ארבעה מגדלי מגורים מודרניים בסטנדרטים גבוהים, גינה רחבת ידיים במרכז הפרויקט, שבילי אופניים והולכי רגל וגן שעשועים. מקום מרכזי עם קרבה לשירותים קהילתיים, למרכזי התרבות של העיר ולעורקי תחבורה ראשיים.
* פתח תקווה, רחוב קפלן – 192 יח"ד – בתכנון.
* רחובות, רחוב הצנחנים – 252 יח"ד - בתכנון.
* רמת גן, רחוב הרוא"ה - פרוייקט תמ"א 38/2 הכולל בניה של 33 יח"ד ונמצא בשלבי שווק ובבניה. מבנה בן 9 קומות הנמצא בפינת רחוב עלומים 2, דירות במגוון גדלים, מרפסות שמש, סביבת מגורים מושלמת עם גישה מהירה לצירי תנועה מרכזיים.
* תל אביב 22 , נס ציונה - פרויקט תמ"א 38/2 הכולל בנייה של 32 יח"ד, נמצא בבנייה ובשיווק. מקום שקט אך מרכזי, תכנון אדריכלי מרהיב, מפרט עשיר, חניה פרטית. דירות 3-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.
* רמת גן, רחוב מולכו – 33 יח"ד תמ"א 38/2 – בשלבי אכלוס.
* רמת גן , רחוב גרשום - 36 יח"ד תמ"א 38/2 – בשלבי אכלוס.
* תל אביב, רחוב פרזון - 29 יח"ד – בבנייה.
* תל אביב, רחוב מעפילי אגוז - 28 יח"ד – בבנייה.
* הרצליה, רחוב הדר - 90 יח"ד - בתכנון.
* רמת גן, רחוב סן מרטין - 77 יח"ד - בשלב קבלת היתר.
* נתניה, רחוב הרב קוק - 90 יח"ד – בתכנון.
* תל אביב מספר פרויקטים – רח' דה האז , רח' בלוך , רח' פטאי – בתכנון.

כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים