משרד עו"ד גינדי כספי

משרד עורכי הדין גינדי-כספי מוביל בתחום המקרקעין ותכנון ובניה על היבטיהם השונים. עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה בליווי עסקאות נדל"ן על כל סוגיהן, המשרד מספק מענה משפטי כולל בתחומי המקרקעין ותכנון ובנייה, והוא ממוצב כיום בין המשרדים המובילים והמשפיעים בתחום הנדל"ן והתכנון ובניה.

עו"ד זיו כספי
יו"ר הועדה הארצית להתחדשות עירונית

עו"ד שי אליאב
יו"ר פורום המקרקעין של מחוז מרכז

עו"ד אדם צסוואן
יו"ר הועדה להתחדשות עירונית של מחוז מרכז

משרד עורכי הדין גינדי-כספי מספק מענה משפטי מקיף בכל שלבי עסקת הנדל"ן ומלווה את הלקוח החל משלב הבדיקה המוקדמת של היבטי העסקה, ועד להשלמת העסקה על כל היבטיה המשפטיים והמיסויים. בנוסף, המשרד מטפל בעסקאות נדל"ן פרטיות, מסחריות ותעשייתיות, תשתיות, בהסכמי בניה, רכישה, חכירה, שכירות ונכסים להשקעה, תוך ייצוג יזמים ומשקיעים, לרבות רוכשי ומוכרי דירות למגורים, מגרשים, מבני תעשיה, חנויות, נכסים מסחריים, קרקעות חקלאיות, ליווי קבוצות רכישה, עסקאות קומבינציה, הסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין ועוד.

אמינות, מחויבות וחדשנות

למשרד אוריינטציה מסחרית-יזמית, המעניקה ללקוחותיו ערך  מוסף שבא לידי ביטוי, בין היתר, בבחינת כדאיות כלכלית בהיבטים נדל"ניים, מיסויים, שיווקיים, אדריכליים ואחרים. הניסיון והידע הרב, לצד יצירתיות חדשנית והיכולת לראות ולנתח את המפה העסקית-  נדלנ"ית בכללותה, מאפשרים למשרד למקסם את רווחיות העסקה עבור לקוחותיו. כחלק מהתמחות המשרד בתחום, מנהל המשרד את הפורום המשפטי המוביל בתחומו באינטרנט.

התחדשות עירונית

בהיותו אחד מהמשרדים המובילים בתחום, המשרד ליווה ומלווה מספר רב של פרויקטים מורכבים  של פינוי בינוי/עיבוי בינוי, לרבות פרויקטים המסוקרים והגדולים ביותר בישראל, ובתוך כך השלים וסיים פרויקטים בהיקף הגדול ביותר בישראל של אלפי יחידות דיור ומסחר. המשרד מייעץ ומלווה חברות ויזמים  פרטיים בפרויקטים של פינוי- בינוי ועיבוי בינוי (תמ"א 38), ומתמחה בייצוג וליווי בעלי דירות החל משלב התארגנותם, לאורך ביצוע מכרז קבלנים/ בדיקת הצעות של קבלנים, בשלב המו"מ וחתימת הסכם עם קבלן תוך הבטחת זכויות בעלי הדירות, ליווי היתרי הבניה, השלמת הבניה ורישום הזכויות. כהכרה בפעילות הענפה, עו"ד כספי מונה ליו"ר הועדה להתחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין בישראל.

תכנון ובניה / רישוי בניה

תחום תכנון ורישוי מצריך ידע משפטי ותכנוני, בו משתמש המשרד בתחומים כגון תכנון וניצול אופטימאלי של זכויות בניה, הוצאת היתרי בניה, חידוש היתרי בניה ואישור שימושים חורגים.

אקדמיה

נוכח מקצועיות המשרד והמוניטין שצבר עם השנים, המשרד עוסק בפעילות אקדמית נרחבת, במגוון מסגרות. עורכי הדין  במשרד מרצים בפורומים רבים ונותנים מניסיונם הרב לחיבור ההיבטים התיאורטיים לעבודה המעשית בתחום הנדל"ן. לצד זאת, עורכי הדין במשרד מפרסמים מאמרים מקצועיים בתחומם.

פעילות ציבורית

המשרד מעורב בפעילות ציבורית רבה בתחום, לרבות ישיבות ממשלה, ועדות הכנסת, ישיבות בלשכת עורכי הדין, הרצאות, כנסים וכיו“ב. במסגרת פעילות זו ערך המשרד את חוות הדעת בשם לשכת עורכי הדין בדבר פרשנותה של תמ"א 38 .

המשרד ניסח יחד עם לשכת עורכי הדין ובהובלתו של ראש מחלקת התחדשות עירונית במשרדנו, עו"ד אדם צסוואן, תזכירי חקיקה של חוקים שונים בתחום. עו"ד זיו כספי, ממייסדי המשרד, מנחה מדי שנה את פאנל ההתחדשות העירונית של לשכת עורכי הדין ושל ועידת הנדל"ן השנתית באילת של מרכז הבניה. חברי המשרד מרצים בפני עורכי דין, רואי חשבון, שמאים, מתווכים ואנשי עסקים.

משרד גינדי-כספי מוביל את העשייה הארצית בתחום הנדל"ן, התכנון ובניה והתחדשות עירונית, ושואף להמשיך לעמוד בשורה הראשונה של התחום הפורח, בעזרת הידע הנרחב, הניסיון רב השנים והחדשנות המקצועית, הבאים לידי ביטוי בכל פעילויותיו.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-9640777
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים