ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות’, כלכלה ושמאות מקרקעין

משרד ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' לכלכלה ולשמאות מקרקעין פועל כשלושה עשורים. אנשיו מספקים שירותים בהיקף גדול, בין השאר בתחומי שומות מקרקעין למטרות בטוחה לאשראי ועל פי חוק ניירות ערך ותקינה חשבונאית, פיקוח פיננסי לפרויקטים בבנייה, טיפול בנושאי מיסוי, שירותי שמאות לרשויות מקומיות ולוועדות תכנון, ליווי תכניות בנייה, ייעוץ לפרויקטים ולנכסים מיוחדים וכמובן - ליווי פרויקטים בהתחדשות עירונית ובעיקר מיזמי פינוי־בינוי. בכך מספק המשרד מעטפת שירותים הנוגעת לסקטורים מרכזיים בענף הנדל"ן - במגזר הציבורי והפרטי.

משה פרידמן
מהנדס ושמאי מקרקעין שותף

יואב שיינקין
שמאי מקרקעין, שותף

רענן דוד
שותף

במשרד שישה שותפים:
יוסי ברק, שותף בכיר מנהל, המייעץ לגופים ציבוריים, לרשויות מקומיות ולחברות בנייה.
משה פרידמן, שותף בכיר, מהנדס אזרחי המייעץ דרך קבע לחברות נדל"ן, ליזמים ולחברות ביטוח.
נעמי קפלנר, שותפה בכירה, המייעצת לגורמים פרטיים וציבוריים.
מיכל שימקביץ, שותפה בכירה, המייעצת לגופים ציבוריים, לגורמים פרטיים ולרשויות מקומיות.
רענן דוד, שותף, כלכלן המתמחה בביצוע הערכות שווי לדו"חות כספיים ותשקיפים של חברות ובניתוח כלכלי של פרוייקטים.
יואב שיינקין, שותף, מנהל תחום הפיקוח הפיננסי במשרד.
משרד ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' מספק שירותים לעשרות לקוחות וגורמים מעולם הנדל"ן והפיננסים, ובכלל זה רשויות מקומיות, גופים ציבוריים מרכזיים, בנקים ומוסדות פיננסיים, חברות ביטוח, משרדי עורכי דין, חברות נדל"ן מהמובילות בענף, חברות קבלניות ויזמים פרטיים. לקוחות אלו נהנים מהמקצועיות של אנשי המשרד, מהחתירה ליעילות ולעבודה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מהשאיפה למצוינות ומהראייה כי הלקוח ראוי לליווי ולייעוץ במסגרת מעטפת שירותים כוללת. לצד כל אלו, וכחלק מחזונו של המשרד, הוא מקדם פעולות לחיזוק אחריות הקהילה העסקית לאיכות הסביבה ושוויון ההזדמנויות.

פעילות בתחום ההתחדשות העירונית

יכולותיו הרבות של המשרד מאפשרות לו לספק מענה כולל גם בתחום ההתחדשות העירונית. המומחיות שצברו אנשיו משך השנים, בליווי תוכניות, בליווי פרויקטי בניה ובגיבוש חוות דעת להיתכנות כלכלית (על פי תקן 21) מבטיחות כי אלו יהיו מהימנות ומדויקות - גם בנוגע לפרויקטים לפינוי־בינוי, שידועים כמורכבים למדי.

לצד אלו מגבש המשרד חוות דעת בנוגע לאיזון תמורות לדיירים, לאיחוד וחלוקה של חלקות מקרקעין ועוד. הליווי שמעניק המשרד דרך קבע לרשויות ולגופים תכנוניים הוא יתרון גדול בתחום ההתחדשות העירונית. נוסף על כך, המשרד מספק שירותי שמאות קבועים ומזדמנים לרשויות באזורי הביקוש - תל אביב, בני ברק, הוד השרון, דרום השרון, נתניה, פתח תקווה, ירושלים ועוד - שירותים שרלוונטיים כיום, באופן טבעי, גם לתחום ההתחדשות העירונית. אנשי המשרד יכולים להציע ליווי בכמה מישורים במקביל, ולשמש כ־ One Stop Shop בכל הנוגע לשמאות מקרקעין.
השקפתו של המשרד היא כי תחום ההתחדשות העירונית הוא מהתחומים החשובים ביותר כיום בענף הנדל"ן והאלטרנטיבה הטובה ביותר כפתרון למצוקת הקרקעות בישראל. על אף שפרויקטים להתחדשות עירונית על סוגיהם מעלים את הצפיפות במרכזי הערים, הם מחדשים את האזורים הללו ומעלים את ההיצע בענף, וזאת מבלי 'לנגוס' עוד ועוד בקרקעות הפנויות אשר הולכות ומתמעטות בישראל הקטנה. על כן, לתפיסת אנשי המשרד, לתוכניות חשיבות רבה הן מבחינת הענף והן מבחינת האינטרס הכולל של תושבי מדינת ישראל.


משרד ברק פרידמן קפלנר שימקביץ ושות' מכיר היטב את תחום ההתחדשות העירונית מאז יצא לדרך לפני כ־ 15 שנים, ומודע למורכבותו מחד, ולחשיבותו עבור ענף הנדל"ן מאידך. הידע הרב שבו מחזיקים אנשיו, והניסיון העצום בליווי ובייעוץ לפרויקטים נדל"ניים מכל הסוגים – ובכלל זה פרויקטים במסגרת התחדשות עירונית – מאפשרים לו להעמיד לרשות לקוחותיו את השירות המקצועי הטוב ביותר שיוכלו לקבל בתחום זה.

מלאו פרטים ובעל המקצוע יחזור אליכם בהקדם


או חייגו -
03-7553111
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים