אשדר בוטיק

מדורג בערים

ארצי, רמת גן, רעננה וקריית אונו
אשדר בוטיק היא הזרוע האחראית על בניית בנייני בוטיק ייחודיים של חברת הבנייה הוותיקה אשדר, מקבוצת אשטרום. החברה מתמחה בייזום, בתכנון, בבנייה ובשיווק של פרויקטי תמ"א 38 ופינוי־בינוי, והיא מקדמת ומנהלת יותר מ־ 40 פרויקטים ברעננה, ברמת השרון, בתל אביב, ברמת גן, בגבעתיים, בקריית אונו ובערים מרכזיות נוספות. החברה השלימה בהצלחה 19 פרויקטים שבהם 480 יחידות דיור מאז תחילת פעילותה.
  • פעילות
    ארצית

  • 48
  • 13
  • 16
  • 19

ארנון פרידמן
מנכ"ל אשדר

עומר גוגנהיים
סמנכ"ל אשדר, מנהל אשדר בוטיק

איתנות וגב כלכלי
אשדר בוטיק היא יחידה עצמאית הפועלת בסינרגיה מלאה עם חברת האם שלה, אשדר חברה לבנייה, מה שמעניק לה גב כלכלי איתן וניסיון רב שנים בענף הנדל"ן. אשדר מקבוצת אשטרום, המנוהלת על ידי ארנון פרידמן, היא חברה יזמית מהמובילות בתחום הבנייה למגורים בישראל. לחברה אגרות חוב הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, והיא עוסקת בייזום, בפיתוח ובשיווק של פרויקטי מגורים איכותיים ברחבי ישראל. היקף המכירות של אשדר מגיע למאות דירות בכל שנה, והיא מעורבת בייזום, בתכנון ובהקמת פרויקטים למגורים בהיקף של יותר מ־ 10,000 יח"ד נכון להיום. 

לפני יותר מעשור הגדירה אשדר את תחום ההתחדשות העירונית כגורם מוביל בתחום המגורים, והקימה את אשדר בוטיק. מאז הקמתה ועד היום מנהל את החברה עומר גוגנהיים, בעל תואר ראשון בכלכלה, תואר שני במשפטים ושמאי מוסמך בהשכלתו.


ניסיון וסטנדרט בנייה ללא פשרות
המקצועיות והניסיון של אשדר בוטיק בתחום הבנייה האורבנית באופן כללי, ובפרויקטים של תמ"א 38 בפרט, מבטיחים ללקוחות החברה ביטחון ושקט נפשי, שום שהפרויקט מבוצע על ידי המומחים הטובים בתחומם, לאורך כל הדרך. איכות הבנייה הגבוהה, בתור סטנדרט, והירידה לפרטים הקטנים ביותר של הפרויקט, מבטיחים ללקוחות להיכנס בתום הפרויקט לדירה חדשה ואיכותית, המספקת חוויית מגורים עכשווית ומודרנית. בתור חלק בלתי נפרד מחברת אשדר, אשדר בוטיק משלב באופן מיטבי התמחות וידע של שנים רבות בתכנון ובנייה אורבנית מתקדמת. 


מספקים מענה לכל חלקי הפאזל של פרויקט תמ"א 38
פרויקט תמ"א 38 הוא פרויקט מורכב, אשר דורש טיפול יעיל ומקצועי. אשדר בוטיק מציעה פתרון מקיף לכל אחד מהחלקים המרכזיים אשר מרכיבים פרויקט תמ"א 38  מוצלח: המרכיב החברתי, התכנוני, ההנדסי והסטטוטורי (רישוי). 

באשר למרכיב החברתי, נציגי החברה מצליחים להגיע להסכמות עם כלל הדיירים בבניין, גם במקרים שבהם מאפייני הדירות שונים.

בהיבט התכנוני, עובדי החברה יודעים להפגין יצירתיות גם במקרים של אילוצים מאתגרים במיוחד הנוגעים לתכנון, כמו בנייה של 20 דירות על שטח של חצי דונם בלבד, מקרה שבו נתקלה החברה בפועל - ועמדה באתגר. 

בהיבט ההנדסי וההוצאה לפועל של הבנייה, החברה משלבת מקצועיות וניסיון רב שנים, לצד חשיבה מחוץ לקופסה בהתנהלות במגרשים קטנים בלב המרחב האורבני. 

לבסוף, בכל הנוגע למרכיב הסטטוטרי, אשדר בוטיק מקפידה להיות מעודכנת בכל רגע נתון באשר לכל תקנה חדשה, החלטות ועררים בתחום, והיא מצליחה להפיק את המיטב מכל יתרונותיה על מנת לספק פתרון אולטימטיבי לכלל הדיירים בפרויקט.


ליווי אישי של הלקוח מתחילת הדרך ועד למסירת המפתח
אשדר בוטיק מלווה את הלקוח ומטפלת עבורו בכל היבטי הפרויקט, מתחילתו ועד סיומו, לרבות בחינת כדאיות כלכלית, ניהול מו"מ משפטי ומסחרי, ביצוע הליכי תכנון, רישוי והשגת היתרי בנייה. 

בנוגע לביצוע, אשדר בוטיק מפעילה חברה קבלנית מקצועית ומנוסה בכל אחד מהפרויקטים שלה, מפקחת מקרוב על הבנייה ומשווקת את הדירות שנוספו לבניין, הכול תוך ניהול ושמירה על קשר רציף ו"קו חם" עם כל הדיירים.


משוואה שבה כל הצדדים מרוויחים
עבור אשדר בוטיק, התחדשות עירונית יוצרת מצב של ' in-'in עבור כל הצדדים: אשדר, כחברה יזמית מתכננת, מממנת ומקימה פרויקט חדש ואיכותי, בעוד שהדיירים נהנים מבניין אטרקטיבי, עם תשתיות חדשות המאפשרות נגישות מרבית וחווית מגורים מיטבית. 

פרויקטים של התחדשות עירונית מהווים אתגר ברמה הלאומית ומספקים מענה משודרג לאוכלוסייה הולכת וגדלה ופתרונות הולמים גם לדיירים עם מוגבלויות.


חזון החברה: המשכיות, איכות, מקצועיות ואחריות
החזון של אשדר בוטיק הוא להמשיך ולבנות פרויקטים רבים, מאתגרים ומורכבים בכל רחבי ישראל, לייצר סביבת מגורים איכותית עבור הדיירים ולפעול באופן מקצועי  ואחראי, תוך שמירה על תנאים כלכליים. הנהלת החברה רואה בתחום ההתחדשות העירונית ותמ"א 38 הזדמנות חשובה לשדרוג ולשיפור איכות המבנים וחוויית המגורים ברמה הלאומית, מתוך מטרה לייצר פלטפורמה יציבה לטווח הרחוק עבור איכות החיים בישראל.


פרויקטים נבחרים
* רח' מונטיפיורי, קריית אונו - אחד הפרויקטים הבולטים של החברה, הכולל חידוש של רחוב שלם, שבו יוקמו חמישה בניינים יוקרתיים בני 26 דירות כל אחד, וחנייה מקורה.
* גדעון 11-15 , רמת השרון - בניין יוקרתי וייחודי הכולל 41 דירות וחניה מקורה.
* ארלוזורוב 16/18 רעננה - שני בניינים בני שבע קומות עם 60 יח"ד בסך הכול וחניה מקורה, בקרבת רחוב אחוזה.
* בראשית 9, רמת השרון - בניין יוקרתי בן שבע קומות הכולל 24 יח"ד וחניה מקורה.
* רמב"ם 42 , רעננה - בניין אחד בן שבע קומות הכולל 40 יח"ד וחניה מקורה.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
03-6374257
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים