אפריקה התחדשות עירונית

‘אפריקה התחדשות עירונית' מתמחה בייזום, בפיתוח, בניהול ובהוצאה לפועל של פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, פינוי־בינוי ותמ"א 38/2 (הריסה ובנייה מחדש).
  • פרוייקטי
    פינוי בינוי

  • 18
  • 4
  • 255
  • 828

אורן הוד
יו"ר

אסף סימון
מנכ"ל

במהלך העשור האחרון התבססה אפריקה התחדשות עירונית כחברה המובילה את תחום ההתחדשות העירונית בישראל, הודות לניסיון הרב ולידע המקצועי שצברה במגוון תחומים, כגון רישוי, הנדסה ובינוי, לצד גישה למשאבים פיננסיים נרחבים, ומעל לכול - הקפדה על הון אנושי איכותי, גמישות מחשבתית ויצירתיות. גולת הכותרת היא מחלקת שירות ייחודית לבעלי דירות, המעניקה ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך. עבור אפריקה התחדשות עירונית, שקיפות ואמינות הן ערכים המהווים אבני בניין להצלחה של כל פרויקט התחדשות עירונית.


פריסה נרחבת, דגש על פינוי־בינוי - ושדרה ניהולית מנוסה
אפריקה התחדשות עירונית היא אחת החברות הגדולות בישראל מבחינת היקף פרויקטים, עם יותר מ־ 40 פרויקטים ואלפי יח"ד בשלבי תכנון וביצוע בכל רחבי הארץ, מחיפה בצפון ועד באר שבע וירושלים. בשנים האחרונות שמה החברה דגש על פרויקטים של פינוי־בינוי. הניסיון הרב והיכולות הפיננסיות שלה מאפשרים לה לקדם פרויקטים מורכבים באופן יעיל ומהיר. מאחורי החברה אכלוס מוצלח של שמונה פרויקטים מסוג הריסה ובנייה ברמת גן והגבעתיים, ומגוון פרויקטים הנמצאים בביצוע, ביניהם פרויקט הפינוי־בינוי הראשון בנתניה, בהיקף של כ־ 390 יח"ד. 

אסף סימון, מנכ"ל אפריקה התחדשות עירונית, מילא שורה של תפקידים ניהוליים בחברת 'אפריקה ישראל מגורים', ובתפקידו האחרון כיהן כמנהל הכספים של החברה.


איתנות פיננסית ומוניטין של עשרות שנים
אפריקה ישראל מגורים, חברת האם של אפריקה התחדשות עירונית, היא חברה ציבורית גדולה ומוכרת, הנהנית מחוסן פיננסי מהגבוהים בענף הנדל"ן. לפיכך, אפריקה התחדשות עירונית נהנית ממוניטין רב המאפשר לה גישה ישירה ומקיפה לגופים הפיננסים לצורכי ליווי בנקאי, המהווה ערובה מרכזית וחיונית להצלחת פרויקטים של התחדשות עירונית.


שמים את הדיירים במרכז
עבור מנהלי ועובדי החברה, בעלי הדירות הם שותפים מלאים לתהליך ההתחדשות. האסטרטגיה העסקית של אפריקה התחדשות עירונית מבוססת על השאיפה להעניק ללקוחות הקצה שלה, בעלי הדירות והרוכשים החדשים, שקט נפשי וביטחון מרבי, בעזרת תודעת שירות מפותחת והקפדה על עמידה בלוחות זמנים שלהם התחייבה מתוך מטרה לספק שירות אישי ללקוחותיה, הקימה החברה מחלקת שירות ייעודית המטפלת במאות בעלי דירות שפינו את דירותיהם. נציגי המחלקה מקפידים על זמינות גבוהה ביותר ועל מענה מקיף, החל ביצירת ההתקשרות הראשונית ועד לאכלוס הדירה החדשה. 


תרומה לקהילה - חלק בלתי נפרד מפעילות החברה
אפריקה התחדשות עירונית רואה במעורבות קהילתית וטיפוח הקהילה חלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת שלה, והיא משקיעה רבות בהתנדבות בקהילה. בין היתר יצאו עובדי החברה לחדש דירות במבנים ישנים שעדיין לא עברו התחדשות עירונית, ועוד.


'סביוני העיר' - מותג שהוא סמל לאיכות
אפריקה התחדשות עירונית משווקת את הדירות בפרויקטים המבוצעים על ידה תחת המותג 'סביוני העיר'. המותג הוא פיתוח של מותג הפרימיום 'סביונים', אשר מלווה את חברת האם, אפריקה ישראל מגורים, מראשיתה, ואשר מסמל שאיפה להקמת שכונות חיוניות ודינמיות עם שטחים ציבוריים נרחבים, מתוכננות בקפידה, לטובת חוויית מגורים איכותית עם גישה לשירותים קהילתיים במרחק הליכה, פארק ירוק, מרחב בטוח לילדים ועוד. מותג סביונים מסמל איכות עבור קהל הלקוחות, ומשמש עבור אפריקה התחדשות עירונית מקור השראה לפיתוח הפרויקטים בביצועה.


פרויקטים נבחרים
* מגדלי סביון סיטי, נתניה - פרויקט הפינוי־בינוי הראשון בנתניה שנמצא בביצוע, במשולש הרחובות המרכזי הרב קוק־אנדריוס בורוכוב. ארבעה מגדלי יוקרה במרחק הליכה מהים, עם 388 יח"ד.
* סן מרטין, ירושלים - פרויקט פורץ דרך בשכונת הקטמונים בירושלים. התב"ע לפרויקט אושרה בזמן שיא. הוא כולל כ־ 122 יח"ד ושטחי מסחר. צפי לביצוע: סוף 2020 .
* זלמן שניאור, נתניה - היקף פרויקט של יותר מ־ 500 יח"ד, במקום מרכזי הצופה לים בשכונת קריית נורדאו המתחדשת.
* מתחם שלמה המלך, באר שבע - היקף פרויקט של כ־ 1,000 יח"ד עם עירוב שימושים של מגורים, משרדים, מסחר וחינוך, על הציר המרכזי של העיר ובמרכז רובע ההתחדשות של העיר באר שבע.
* אבא הלל, רמת גן - היקף של יותר מ־ 500 יח"ד, פרויקט הכולל עירוב שימושים של מגורים, משרדים, מסחר ושטחי ציבור נרחבים, במקום אסטרטגי ברמת גן.
* מינץ 18-22 , תל אביב - פרויקט יוקרתי בסטנדרט גבוה בשכונת הדר יוסף: שני בניינים בני 20 יח"ד כל אחד, עם תמהיל דירות מגוון.
* הפודים 50 , רמת גן - בניין בן תשע קומות עם 36 יח"ד וחניה תת־קרקעית, באחד האזורים המבוקשים ברמת גן - מרחק הליכה מפארק הירקון ומקניון איילון.
* המעיין 39 , גבעתיים - בניין בוטיק בן שבע קומות ו־ 36 יח"ד בשכונת ארלוזורוב, על צלע הר עם נוף משגע. גישה נוחה לצירי תנועה ראשיים, תחבורה ציבורית ומרכזי בילוי ופנאי.
* קריניצי 101 , רמת גן - בניין בן תשע קומות ו־ 37 יח"ד בתמהיל מגוון של דירות בשכונה ג' במרכז העיר, סמוך לרחובות הראשיים.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
*8481
כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים