אנגלאינווסט התחדשות עירונית

מדורג בערים

ארצי, רמת גן, גבעתיים והרצליה
אנגלאינווסט התחדשות עירונית בע"מ היא חברת יזמות נדל"ן המהווה חלק מקבוצת השקעות בינלאומית אשר נוסדה על ידי יעקב אנגל, יזם נדל"ן עם מוניטין בינלאומי וניסיון של עשרות שנים בשוק הנדל"ן המקומי והגלובלי. החברה מתמחה בפרויקטים של תמ"א 38 ופינוי־בינוי ומציעה מכלול שירותים תחת קורת גג אחת: תכנון, מימון וביצוע פרויקטים באיכות הגבוהה ביותר. אחרי 35 שנות פעילות, החברה מתגאה בפרויקטים רבים שבוצעו בארץ ובחו"ל. בתחום ההתחדשות העירונית, החברה החלה את פעילותה לפני כעשור, אז היתה אחת מחלוצות הענף.
  • פעילות
    ארצית

  • 30
  • 12
  • 7
  • 11

מרט יודלביץ
מנכ"ל

עופר אנגל
סמנכ"ל פיתוח עסקי

מעדיפים לעבוד על מתחמים גדולים, המספקים פתרון מקיף ומשפרים את איכות חיי הדיירים
באנגלאינווסט מעדיפים לעבוד על מתחמי דיור שלמים. "במתחם גדול הבנייה מקיפה יותר, הנגישות גדולה יותר ומתאפשר תכנון אופטימלי לכל האזור. נוסף על כך, התמורה לדיירים לרוב גדולה יותר. אומנם ככל שיש יותר דיירים ההליך שונה מבחינה תכנונית, אך החברה מפעילה מחלקה שלמה שנותנת מענה לדיירים. מודעות הדיירים כיום מפותחת יותר והתחום כולו גדל, כך שהדיירים מגיעים להליך כבר מגובשים", אומר עופר אנגל, סמנכ"ל פיתוח עסקי של אנגלאינווסט.


בשנתיים האחרונות, פנתה אנגלאינווסט לתחום הפינוי־בינוי, מתוך אמונה כי פרויקטים מסוג זה יהיו מהירים יותר לביצוע בשל שינוי המדיניות בענף, הכולל קידום מהיר יותר של מתחמים. הפעילות החדשה בתחום התאפשרה בעיקר הודות ל"חוק הווד"לים" ועידוד מצד גורמים רבים במשוואה, אשר הובילו להאצה בבנייה למגורים בשל מחסור בדירות. בפרויקטים של פינוי־בינוי הכדאיות הכלכלית גדולה יותר: כל פרויקט עומד בממוצע על כ־ 200 יח"ד, לעומת כ־ 30 דירות בפרויקטים של תמ"א 38 .


"היתרון בהוצאה לפועל של פרויקט פינוי־בינוי, מבחינת החברה, הוא במתן פתרון מערכתי באזור ולא נקודתי כמו בתמ"א 38 . כאן בוחנים עומסי תנועה, דרכי גישה וקיום מוסדות ציבוריים כמו בתי ספר, גני ילדים וכד'. נוסף על כך, הדיירים מקבלים דיור חלופי ללא עלות ולא צריכים לספוג לכלוך, רעשים והפסקות חשמל. דירת התמורה
חדשה וגדולה יותר, נוסף על חנייה הרשומה בטאבו. בניינים בני יותר מ־ 12 קומות מאפשרים ליהנות מיתרונות הבנייה לגובה, בהיבט ניצול יעיל של השטח, לצד תוספת נוף שמתבטאת בעלייה ניכרת בשווי הנכס, וכך כולם מרוויחים", אומר אנגל.

 

 

התחדשות עירונית בראש שקט, עם גב כלכלי רחב
אחד היתרונות החשובים ביותר של אנגלאינווסט בענף ההתחדשות העירונית הוא הגב הכלכלי והיכולת לנהל עשרות פרויקטים במקביל בהון עצמי ללא מימון חוץ. "יש לנו ניסיון רב, ו־ותק של 35 שנה בביצוע, בניצוחו של יעקב אנגל, בעל השליטה של החברה, ששמו הולך לפניו ומלווה אותנו בכול", מעיד אנגל.
פרויקטים נבחרים של אנגלאינווסט
■ קריניצי 102-104, רמת גן - הפרויקט בביצוע, ממוקם בלב רמת גן. פרויקט של תמ"א 38/2, הריסה של בניין קיים ובניית שני בניינים איכותיים ויוקרתיים בני 10 קומות, עם 38 יח"ד ו־ 47 יח"ד.
■ פסח חברוני 120, ירושלים - פרויקט בתכנון, במסגרתו ייהרס בניין בן 4 קומות ו־ 27 יח"ד, וייבנו שני בניינים עם כ־ 100 יח"ד חדשות. התמהיל יכלול דירות 3-4-5 חדרים, דירות פנטהאוז יוקרתיות ודירות גן.
■ צה"ל 20-22, גבעתיים - בלב שכונת ארלוזורוב בגבעתיים, קרוב למרכז, אך ברחוב שקט ויוקרתי. הפרויקט לקראת ביצוע. פרויקט תמ"א 38/2, הכולל הריסת שני בניינים והקמה של בניין מגורים בן 7 קומות ו־ 20 יח"ד.
■ ויצמן 12, רמת השרון - ממוקם בשכונה המערבית השקטה. הפרויקט בתכנון. פרויקט תמ"א 38/2 הכולל הריסת 19 יח"ד קיימות והקמת בניין יוקרתי הכולל 2 כניסות וכ־ 45 יח"ד.

מלאו פרטים והיזם יחזור אליכם בהקדם

או חייגו -
072-3926572

פרויקטים של החברה

צה"ל 20-22 קרדיט ASTUDIO

כל הזכויות שמורות למדד התחדשות עירונית 2020 בניית אתרים בניית אתרים