משרד עורכי דין מוביל- ייצוג דיירים, ייצוג יזמים, תמ''א 38, Top 15

אודות קרן כהן בלחרסקי ושות':

משרד קרן כהן בלחרסקי ושות' הינו משרד בוטיק המתמחה בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. המשרד בעל מוניטין מקצועי מעולה, ידע רב וניסיון עשיר בייצוג חברות ציבוריות ופרטיות מובילות בתחום הנדל"ן, ייצוג בעלי קרקעות פרטיים ומוסדיים ובעלי דירות, ליווי עסקאות קומבינציה, קבוצות רכישה ועוד.

המשרד הוקם על ידי עו"ד קרן כהן בלחרסקי ב־2010, וביסס מאז את מעמדו כמשרד צומח ומוביל המדורג בכל המדדים האיכותיים והמובילים. הפרויקטים במשרד מנוהלים ומטופלים בעבודות צוות, תוך הפריה הדדית, מקצועיות, ראייה רחבה ומעמיקה, ניהול משברים וניתוח הסיכונים, עמידה ביעדים הנקבעים עם לקוחות המשרד, תוך שיתוף פעולה הדוק בין עורכי הדין, בניהולה ובפיקוחה המקצועי של עו"ד כהן בלחרסקי והשותפים במשרד, אשר מלווים ומנהלים באופן אישי כל אחד מהפרויקטים. 

עורכת הדין קרן כהן בלחרסקי, הבעלים המייסדת, לצד השותפים במשרד,עורכי הדין רועי גפני, אודי רובנס-ווקיל ואורי ינקו, הם בעלי ניסיון משפטי מצטבר של עשרות שנים בתחום הנדל"ן, ולצד הצוות המצוין של המשרד, הופכים אותו למשרד איכותי אשר עומד בחוד החנית של משרדי עורכי הדין בתחום הנדל"ן בישראל, שנה אחרי שנה. 

ראיה רחבה ומצוינות מקצועית
המשרד מקפיד על הענקת טיפול משפטי מקצועי ברמת העמקה והבנה הגבוהה ביותר מכל צוות המשרד, רמת זמינות גבוהה במיוחד ושמירה על קשר הדוק ואישי עם הלקוחות.

הייעוץ מותאם למטרות הייחודיות של כל לקוח תוך הנגשת העסקה למאפייני הלקוח, שמירה מתמדת על מצוינות, מקצועיות ושירות מעולה, ומתוך ראייה רחבה וארוכת טווח.

נוסף על כך, המשרד דוגל בהעברת הידע הרב שרכש בתחום ההתחדשות העירונית ליזמים, לסטודנטים ולוועדי בתים במסגרת פעילות של עיריות ומנהלות להתחדשות עירונית, ואף עורך בהתנדבות הרצאות מקצועיות על מנת להעביר את הידע והיכולת לקדם תהליכי ההתחדשות העירונית בצורה נכונה ויעילה. 

התחדשות עירונית
המשרד גאה להימנות עם המשרדים הראשונים והבודדים בארץ שליווה עשרות עסקאות התחדשות עירונית מתחילתן ועד סופן. צוות המשרד המנוסה מעניק ליווי לאלפי בעלי דירות המבקשים לבצע פרויקטים של התחדשות עירונית, הכולל בדיקות התכנות ראשוניות, ניהול הליך איתור יזמים, ניהול מו"מ משפטי, התקשרות חוזית וליווי לאורך הפרויקט כולו, עד לקבלת הדירה החדשה. ניסיונם העשיר והמוניטין הרב של אנשי המשרד בתחום ההתחדשות העירונית מאפשרים ללקוחותיו ליהנות מייעוץ ומליווי רחב יריעה בתחום, תוך מתן פתרונות לצרכים של הפרט, בדיקת ההיתכנות לביצוע הפרויקט ברשויות התכנון ומתן ליווי שוטף לאורך כל הפרויקט, עד לשלב מסירת הדירות החדשות לבעלים.

מחלקת המקרקעין
המחלקה עוסקת בליווי פרויקטים גדולים לבניה רוויה, ניהול והשכרה של נכסים מניבים ומרכזים מסחריים, דיור מוגן, ייצוג קבוצות רכישה וליווי משפטי מקיף של גופים גדולים וחברות ציבוריות בכל סוגי עסקאות הנדל"ן, לרבות עסקאות מימון מורכבות, מיסוי, תכנון ובנייה והסכמים עם קבלני ביצוע. 

 

פרויקטים נבחרים המלווים על ידי המשרד: 

  • מתחם באזל - יהושוע בן נון, תל אביב - ייצוג בעלי דירות בפרויקט הכולל 102 בעלי דירות והקמת מתחם מגורים הכולל יותר מ־200 יח"ד. מתחם ברודצקי־לחובר
  • תל אביב - ייצוג בעלי דירות בפרויקט הכולל 48 בעלי דירות והקמת מתחם מגורים הכולל כ־100 יח"ד.
  • מתחם הופיין 21–11 ,תל אביב - ייצוג בעלי דירות בפרויקט הכולל 36 בעלי דירות והקמת שני בנייני מגורים הכוללים כ־100 יח"ד.
  • מתחם הרב שאולי, אשדוד - מתחם פינוי־בינוי הכולל פינוי של 152 בעלי דירות ובנייה של 684 דירות חדשות.
  • התנאים 26–20 ,תל אביב - ייצוג בעלי דירות בפרויקט הכולל  32 בעלי דירות והקמת בניין מגורים הכולל כ־76 יח"ד.

 

 

הנהלת החברה

קרן כהן בלחרסקי

עו"ד, בעלים ומייסדת

רועי גפני

עו"ד שותף

אודי רובנס- וויקל

עו"ד שותף

אורי ינקו

עו"ד שותף

כתבות אחרונות

עו"ד קרן כהן בלחרסקי: "מרגש לראות, אחרי 12-10 שנים, מתחם שלם שמגיע לשלב ההריסה"

עו"ד קרן כהן בלחרסקי מסתכלת לאחור, על מה שהיא ואנשי משרדה עשו עד היום בתחום ההתחדשות העירונית: "הפרויקטים הראשונים היו מאתגרים מאוד, והיום אנחנו מלווים מיזמים בהיקפים גדולים" • ציון דרך חשוב - פרויקט התמ"א 2/38 ברחוב ליליאן 8 בת"א, שיוצא לדרך בימים אלו ממש

מערכת מרכז הנדל"ן |22.03.21

עו"ד אודי רובנס-ווקיל: "עסקת קומבינציה מעולה לבעל קרקע שלא מכיר את עולם הנדל"ן"

האם התדמית השלילית שדבקה בעסקאות קומבינציה נכונה? עו"ד אודי רובנס-ווקיל, שותף במשרד עו"ד קרן כהן-בלחרסקי, מוכיח את ההפך, אך מזכיר: "זו עסקה עם מורכבויות רבות מאוד"

מערכת מרכז הנדל"ן |19.01.21

עו"ד אודי רובנס-ווקיל: רכישת דירה בתוכנית מחיר למשתכן: מנפצים כמה מהמיתוסים המדוברים ביותר

האם זוכים בדירה באמת לא יכולים להשיג את פרטי הזוכים האחרים? האם זה נכון שפרטי המרכז חסויים ונמצאים אצל היזם בלבד? ומה לגבי הערות להסכם המכר מטעם עו"ד הדיירים?

מערכת מרכז הנדל"ן |08.12.20

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search