חברה מובילה בתמ"א 38 - גבעתיים, הוד השרון

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות קבוצת ורטיו השקעות:

קבוצת ורטיו השקעות הינה חברה פרטית הפועלת בתחום הנדל"ן יותר מעשר שנים, ומתמקדת בייזום פרויקטי נדל"ן ייחודיים בתחומים כמו בנייה למגורים, רכישת נכסים וקרקעות והתחדשות עירונית במסגרת פינוי־בינוי ותמ"א 38.

את החברה מובילים משה מרדכי ואלעד פלדהקר, עורכי דין בעלי תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים עם התמחות במקרקעין. מרדכי בעל ניסיון רב שנים בתחום הנדל"ן, בין היתר כמנהל פיתוח עסקי של חברת נדל"ן ציבורית. כמו כן, היה שותף לניהול פרויקטים לבניית מאות יחידות דיור בארץ. כיום בוא שותף בייזום פרויקטי הקבוצה ואחראי על ניהולה העסקי ופיתוחה. פלדהקר בעל ניסיון רב בתחומי הנדל"ן, החל בשלבי הייזום והתכנון ועד לשלבי הרכישה, הבנייה והמימוש. שותף בייזום ובניהול פרויקטי הקבוצה ואחראי על גיוס מקורות הון ומשקיעים. "השם ורטיו (virtue) מבטא את תפיסת העולם, הערכים וההתנהלות שלנו. משמעות השם בלטינית הינו דפוס מחשבה והתנהגות, אשר מבוסס על קשת רחבה של סטנדרטים גבוהים. שם זה משקף את הרעיון אשר על בסיסו הוקמה הקבוצה, ואשר נסמך על ערכי יושרה, מצוינות, איכות ויצירתיות. קבוצת ורטיו השקעות מיישמת ערכים אלו בכל רובדי פעילותה, ורואה עצמה מחויבת לפעול מתוך אחריות חברתית כלפי הקהילה והסביבה. ערכים אלו מבטאים את הדרך שבה אנו חושבים ופועלים, מול דיירים, לקוחות ושותפים. אנו מאמינים שזהו מעגל המתבטא בסופו של דבר בתוצר הסופי, על כל הפרטים המרכיבים אותו."

מקסום התועלת עבור הדיירים
קבוצת ורטיו השקעות יזמה וביצעה פרויקטים בולטים בתחום הבנייה וההתחדשות העירונית. הפרויקטים שלנו מתוכננים בראייה כוללת, תוך שאיפה למקסם את התועלת עבור הדיירים, הקהילה והמרקם האורבני. החברה פועלת תוך מחויבות לעמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תכנון וביצוע, עם הקפדה על התנהלות ישרה ללא עיגולי פינות, מול כל גורם. קבוצת ורטיו השקעות נותנת תשומת לב מדוקדקת לכל פרט ופרט. "במטרה להעניק לכל פרויקט את המיקוד המרבי הנדרש כפי שאנו שואפים, אנו מקפידים לבחור את מספר הפרויקטים שעליהם אנו עובדים במקביל."  

התנהלות אנושית ייחודית
בשנים האחרונות צומחת פעילותה של קבוצת ורטיו השקעות, שהחלה את דרכה מפרויקטי התחדשות עירונית בבניינים בודדים, וכיום מתמקדת בתכנון ובהקמת מתחמים בהיקפים של מאות יח"ד, במקומות נחשקים במרכז הארץ. "לתפיסתנו, המנוע העיקרי לצמיחה זו טמון בהתנהלות האנושית הייחודית של החברה. פרויקטים במתווה התחדשות עירונית המשתלבים במרקם חיים קיים, מביאים עימם מורכבות מיוחדת. היכולת לאחד בין עשרות בעלי קרקע ומשפחות מרקע מגוון למען מטרה אחת היא אתגר הדורש סבלנות רבה, לצד הבנה אמיתית של צרכים שונים. כדי לעשות זאת בצורה המיטבית, נדרשת מומחיות מיוחדת. כאן בא לידי ביטוי היתרון שלנו כחברה אינטימית בעלת אופי משפחתי, שיודעת להתנהל ברגישות, ביושרה ובגמישות הנדרשת, תוך טיפוח הקשר האישי עם כל דייר ורוכש."

פרויקטים בעלי איכות על־זמנית
"פרויקט מגורים הוא בראש ובראשונה מקום שאנשים חיים בו. כאשר אנו מתכננים פרויקט, אנחנו רואים לנגד עינינו את האנשים שעומדים לחיות בו לא רק בשנים הקרובות, אלא עשרות שנים קדימה. ראייה זו מנחה אותנו בבניית הקונספט התכנוני והעיצובי של כל אחד מהפרויקטים שלנו."

פרויקטים נבחרים

  • הרצוג 21–19, גבעתיים – פרויקט תמ"א 38, בסדר גודל שכמעט ולא קיים בארץ. במסגרת הפרויקט נוספו 32 יחידות דיור על 42 קיימות, עם תוספות בנייה של כ־12,000 מ"ר, כולל מרתף תת־קרקעי בשטח של 2,200 מ"ר שנחפר בין שני הבניינים. אוכלס לאחרונה.
  • אפשטיין 5, תל אביב – פרויקט בוטיק של הריסה ובנייה, הכולל  14יחידות דיור. הפרויקט לקראת קבלת היתר ולפני תחילת בנייה.
  • גולומב 3, רמת השרון – פרויקט הריסה ובנייה הכולל בנייה של  22 דירות חדשות, לפני החלטת ועדה מקומית.
  • קפלנסקי 53–51–49, גבעתיים – פרויקט הריסה ובנייה הכולל 62 יח"ד ושטחי מסחר, לפני הגשה לעירייה.
  • המרי וניצנה, גבעתיים - פרויקט פינוי־בינוי בשיתוף חברת אחים דוניץ, הכולל הריסה של 42 דירות ובנייה של 105 יחידות דיור במקומן. לאחר אישור תב"ע בוועדה המחוזית, בהליכי בקשה להיתר.
  • הדקל/ וולפסון, תל מונד – פרויקט פינוי־בינוי בשיתוף חברת משולם לוינשטיין הנדסה וקבלנות. במסגרת הפרויקט ייהרסו 152 יח"ד וייבנו 680 יח"ד חדשות.

הנהלת החברה

משה מרדכי

בעלים ומנכ"ל משותף

אלעד פלדהקר

בעלים ומנכ"ל משותף

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search