חברה מובילה בתמ"א 38 נתניה

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות קבוצת בן דוד הרצל :

קבוצת בן־דוד הרצל, שלה מלאו השנה 50 שנות פעילות, הינה אחת מחברות הבנייה המובילות בישראל, אשר נוסדה ע"י הרצל בן־דוד ז"ל ב־1970. זה שנים שהחברה מנוהלת על ידי האחים שומרי בן־דוד ומירב בן־דוד בלחסן, עם אביהם הרצל בן דוד ז"ל שהלך לעולמו לפני כשנה. גם לאחר פטירתו של מייסד החברה, ממשיכים ילדיו את דרכו ואת חזונו. משפחת בן־דוד נולדה, גדלה ומתגוררת כל חייה בעיר נתניה, ופעילותה מתקיימת אך ורק בעיר, שאותה המשפחה מכירה על בוריה וחרטה על דגלה לקדמה. קבוצת בן־דוד הרצל שמה לה למטרה לייצר פתרונות דיור לצעירים רבים המעוניינים להשתקע בנתניה ולאנשים מבוגרים, המחפשים דירות ש"נתפרו" לפי דרישותיהם. זה כעשר שנים עוסקת החברה בפרויקטי תמ"א 38 והתחדשות עירונית, ובשנת 2011 ביצעה את פרויקט תמ"א 38 המסחרי הראשון בישראל. 

בחודש מרץ 2020, כאמור, הלך לעולמו בגיל 86 מייסד החברה ואב המשפחה, הרצל בן־דוד. בן־דוד ז"ל היה מבוני הארץ ומבוני נתניה, וזכה בשנת 2014 בפרס רב קבלן. העיר נתניה הייתה בראש סדר העדיפויות שלו לאורך כל שנות חייו, והוא שם לו למטרה לספק פתרונות דיור לכל מי שיחפוץ בכך, בתוך נתניה ומחוצה לה.

במהלך 50 שנות ניסיונה יזמה ובנתה החברה פרויקטי נדל“ן רבים למגורים ברחבי נתניה והפכה לאחת מחברות הבנייה המשובחות והמוערכות בעיר, עם מוניטין של חברה אמינה ומקצועית המובילה בתחומה, תוך שימת דגש על תכנון מוקפד, מפרט דירות עשיר ואיכות בנייה איכותית וחדשנית.

קבוצת בן־דוד הרצל הינה החברה הראשונה שאישרה תב"ע לפינוי־ בינוי במסגרת הוותמ"ל בדצמבר 2018 ,ובאוקטובר 2020 אישרה תב"ע נוספת של 514 יחידות דיור חדשות בשכונת מכנס, במסגרת פרויקט פינוי־בינוי. כיום החברה מבצעת שלושה פרויקטים בעיר, שניים מתוכם מסוג תמ"א 38/1 ופרויקט נוסף מסוג תמ"א 38/2 ורשמה תחת ידה עשרות פרויקטים מוצלחים בשנים האחרונות. לקוחותיה של הקבוצה נהנים משירות כולל ואישי בכל שלבי הפרויקט, וכל השלבים - החל בפנייה הראשונית ועד מסירת המפתח - מתבצעים במסגרת החברה, עובדה אשר מספקת שקט נפשי ללקוח לכל אורך התהליך.

בראש החברה עומד כיום שומרי בן־דוד, אשר פעיל בתחום הנדל"ן במשך יותר מ־20 שנה, והחל את דרכו בה כפועל בניין. לאורך השנים למד את מגוון הנושאים בתחום הבנייה, ומשנת 2010 הוא חבר הנהלה בארגון בוני נתניה, וכמו כן חבר בוועדות התכנון והבנייה ובוועדת ההתחדשות העירונית בהתאחדות בוני הארץ. מירב בן־דוד בלחסן הינה שותפה בחברה, הנדסאית בניין ומנהלת מחלקת כספים. שלי בן־דוד משמשת כמנהלת משרד ומנהלת מחלקת קשרי לקוחות.

החל בפנייה הראשונית של הדיירים אל החברה, קבוצת בן־דוד הרצל מספקת ללקוח טיפול אישי הכולל את כל ההחתמות הדרושות, התכנון, הביצוע והעזרה במציאת דירות חלופיות להשכרה. בניגוד לחברות אחרות אשר מרכז פעילותן אינו בנתניה, לקבוצת בן־דוד הרצל יש מערכת יחסים ארוכת שנים של כבוד ושיתוף פעולה עם העירייה המקומית. החברה שמה לה למטרה את שביעות הרצון של הלקוח. בחברה מאמינים כי טיפול בפרויקט התחדשות עירונית כרוך ב־85% שירות לקוחות וב־15% ביצוע. הטיפול בפרויקטים מסוג אלו מצריך תודעת שירות גבוהה, יחסי אנוש מצוינים ויכולת עבודה עם כמה דיירים במקביל. לחברה מחלקת שירות לקוחות הקשובה לצורכי הדיירים ודואגת לטפל בפניותיהם במהירות ובמקצועיות.

באמתחתה של חברת בן דוד, פרויקטים רבים נוספים שהיא מתכוונת להוציא לפועל בשנים הקרובות, אשר יעזרו לקדם את העיר נתניה, ולספק דיור איכותי לבעלי דירות רבים.

הנהלת החברה

הרצל בן דוד ז״ל

מייסד החברה

שומרי בן דוד

מנכ״ל

מירב בן דוד

מנכ"לית משותפת

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search