חברה מובילה בפינוי בינוי

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות צים בהרי :

חברת צים בהרי, אשר נוסדה כתוצאה ממיזוג הפעילות של קבוצת צים וקבוצת בהרי, עוסקת כיום בכ־70 פרויקטים של התחדשות עירונית בפריסה ארצית, ושואפת להוביל את תחום ההתחדשות העירונית בישראל. 

הפרויקטים של צים בהרי מאופיינים בסטנדרטים גבוהים, בעמידה בלוחות זמנים, בבנייה ירוקה, בהקפדה ללא פשרות על כל תהליכי הפרויקט, בשקיפות מלאה וביחס אישי לכל דייר ודיירת. בחברה מבטיחים ללקוחות הקשבה לכל צורך, יחס VIP של מחלקת שירות ייעודית וליווי אישי לאורך כל התהליך עד לקבלת המפתח לדירה החדשה, וגם לאחר מכן. בחברה רואים בבעלי הדירות את הנכס החשוב ביותר של החברה, ושותפים חשובים ועיקריים לאורך כל הדרך. צים בהרי מתחייבת לעשות הכול כדי להביא את בעלי הנכסים במהירות ובבטחה לביתם החדש, תוך התמודדות  עם האתגרים המהווים חלק בלתי נפרד מעולם ההתחדשות העירונית. 

ניסיון ועוצמה חוברים יחד, עבור הלקוחות 

החיבור הייחודי בין חברות צים ובהרי משלב בין יכולות הייזום והביצוע בהיקף רחב של קבוצת בהרי, לבין העוצמה הכלכלית ועוגניה הרחבים של קבוצת צים. התוצאה המתקבלת היא חברת נדל"ן גדולה, חזקה ומבוססת, המעניקה ללקוחותיה שקט נפשי מקסימלי. כחלק מפעילות החברה, מחזיקה חברת צים בהרי בחברות צים נופים וצים נסא. קבוצת צים עוסקת במגוון תחומים, ביניהם נדל"ן, פיננסים, ביטוח מסחר וטכנולוגיה. בין היתר צברה החברה בשנות פעילותה ניסיון רב והצלחות בפרויקטים רבים בתחום הנדל"ן, תוך ביצוע מקצועי, מהיר ויעיל, ושמירה על איכות תכנונית גבוהה. קבוצת בהרי עוסקת ביזמות, בתכנון ובבנייה כבר יותר מ־45 שנים בישראל ובחו"ל, שבמהלכן יזמה אלפי יחידות דיור, שטחי מסחר, תעשייה ופרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית. 

כל פרויקט התחדשות עירונית הוא מיזם חברתי
החברה מתייחסת לכל פרויקט התחדשות עירונית, ראשית כול, בתור מיזם חברתי. בצים בהרי מבינים כי דירה היא לא רק קירות וחלונות, אלא מקום בו נוצרים זיכרונות וחוויות משותפות. מסיבה זו, בחברה נוקטים בגישה חברתית המתבטאת בשיתוף ושקיפות מלאה עם בעלי הדירות. החברה מקדמת את פרויקט ההתחדשות העירונית משלב הייזום והתכנון הראשוני בשיתוף הקהילה, אישור התכניות והוצאת ההיתרים, דרך ביצוע איכותי ועד מסירת הדירות לבעלי הכנסים – מתוך תפיסה כי הבית של הלקוח הוא הכוח של החברה עצמה. 

חזון החברה - בנייה חדשנית המובילה לשימור פני העיר
ולפיתוח המרחב האורבני

חזון החברה הוא לבנות מבנים חדשניים ואיכותיים למגורים, מתוך תחושת שליחות לשימור פני העיר ולפיתוחה. צים בהרי שואפת ופועלת כל העת להוביל את ענף הבנייה בכל הנוגע לשיטות בנייה מתקדמות, לאיכות המוצר הסופי ולאיכות השירות. 

פרויקטים לדוגמא :  

  • מתחם האלון, יבנה - פרויקט פינוי־בינוי הכולל כ־900 יח"ד ב־14 בניינים. הפרויקט ממוקם על פארק הנחל ביבנה, ובו שבילי אופניים, מזרקה ומתקנים לילדים. סטטוס - תב"ע מאושרת, שלב הוצאת היתר לשלב הראשון.
  • הירקון/זרובבל, תל אביב- מגדל יוקרתי, כ־30 קומות, אשר משלב מלונאות ומגורים במקום הכי יקר בעיר. סטטוס - הגשה לוועדה המקומית.
  •  קיציס 20–16 ,תל אביב – פרויקט תמ"א 38/2 בלב הדר יוסף, בסמוך  לבית פרנקפורט, בניין ייחודי בן 89 יח"ד. סטטוס - לפני החלטת ועדה.
  • טירת הכרמל - פרויקט מגורים מעורב שימושים השוכן בלב השכונה הוותיקה. מטרת הפרויקט היא חידוש לב השכונה ובנייה של 857 יח"ד, נוסף לשטחי מסחר ותעסוקה לאורך הרחוב המרכזי. הפרויקט ממוקם בסמוך לשטחי ציבור, אשר יאפשרו איכות חיים גבוהה לרווחת התושבים ושטחי טבע ירוקים שיתחברו לסביבה המקיפה את הפרויקט למרגלות רכס הכרמל. סטטוס- הפקדה לוועדה מחוזית.
  • בארי/ויצמן, נתניה - פרויקט פינוי־בינוי הכולל פינוי של 96 דיירים והקמת 384 יח"ד חדשות. הפרויקט ממוקם לאורך ציר עירוני מרכזי ושוקק חיים, הכולל חזית רחוב מסחרית משולבת שטחים ירוקים. לצורך הוספת שטחים פתוחים לדיירים, נעשה שימוש בתכנון מרחב הגגות של המבנים על מנת לאפשר גינון ופינות מנוחה. סטטוס - הגשה לוועדה קומית. 
  • שכונת מילצ'ן, רחובות - פרויקט פינוי־בינוי רחב היקף של שכונה  שלמה. התכנון שואף לייצר מרחב מגורים הכולל כ־1,600 יח"ד עם שטחי ציבור, תעסוקה ומסחר רחבים שיספקו את צורכי כלל הדיירים בשכונה. סטטוס- תכנון.  
  • גני בר אילן, רמלה - פרויקט פינוי־בינוי הכולל כ־1900, יח"ד, אשר מציע  עירוב שימושים רחב ושטחי ציבור רבים אשר מאפשרים לכלל תושבי השכונה איכות חיים ומרחב פארק ירוק, שבילי הולכי רגל וקישוריות למרחב המרכז העירוני. סטטוס- תכנון. 
  • הבושם 87–85 ,תל אביב - פרויקט תמ"א 38/2 הכולל כ־81 יח"ד בבניין מרהיב, צמוד לפארק דרום. סטטוס - בקשה להיתר.

הנהלת החברה

עדי צים

בעלים

יונה בהרי

נשיא

דני סויסה

יו"ר פעיל

אייל בהרי

מנכ"ל

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search