משרד עורכי דין מוביל - ייצוג יזמים, ייצוג דיירים

אודות פלס, מוזר, כהן, ושות':

משרד פלס מוזר כהן ושות' מתמחה בתחומים מגוונים, ביניהם עסקאות נדל"ן והתחדשות עירונית, ומציע כבר שלושה עשורים רמת מקצועיות גבוהה מאוד ויחס אישי לכל לקוח. צוות המשרד צבר ניסיון רב הכולל תקדימים משפטיים חשובים הנלמדים היום בתחומים כגון עסקאות נדל"ן סבוכות, דיני משפחה, צוואות וירושות, דיני עבודה, התחדשות עירונית, ליטיגציה ונזיקין.

השירותים אותם מציע המשרד מאפשרים ללקוחות ליהנות ממגוון פתרונות מקצועיים בכל עניין ותחת קורת גג אחת: טיפול וייעוץ משפטי לחברות ממשלתיות וציבוריות, יזמים מהמובילים בענף הבנייה בארץ וכן טיפול כולל ומקיף לחברות פרטיות ואנשי עסקים בישראל ובחו"ל. כל לקוח מטופל במלוא תשומת הלב ובמקצועיות המרבית לאורך הטיפול המשפטי.


מחלקת התחדשות עירונית - ליווי מקצועי, צמוד ומקיף
התחדשות עירונית היא תחום מורכב, המחייב התמחות והבנה רחבה ומעמיקה בתחומי המקרקעין, התכנון והבניה. מחלקת ההתחדשות העירונית של המשרד, שנוסדה לפני למעלה מעשור, מתמחה בליווי וייצוג דיירים ויזמים במאות פרויקטים של התחדשות עירונית. המשרד הוא בין הבודדים שסיים ואכלס פרויקטים של התחדשות עירונית. המחלקה מספקת ליווי משפטי צמוד ומקיף, משלב ההחלטה העקרונית על ביצוע הפרויקט, כולל ניתוח הפרויקט ובחירת ההצעות מטעם חברות הבנייה/ היזמים ודרך ניהול המו"מ, כדי לקבל תמורה מקסימלית, בעריכת ההסכם עד לסיום הבניה בפועל ורישום הבית המשותף. בנוסף, מחלקת התחדשות עירונית מספקת את מירב הביטחונות הנדרשים להבטחת ביצוע הפרויקט עד להשלמתו.

את המחלקה מוביל עו"ד ונוטריון נריה כהן, בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן. לעו"ד כהן ניסיון רב שנים בנדל"ן והוא נחשב אחד מחלוצי תחום ההתחדשות העירונית. עו"ד נריה כהן כותב בעיתונים שונים בנושאים הקשורים להתחדשות עירונית, וכן מנהל פורום משפטי בתחום. הניסיון הרב של עו"ד כהן וצוות עורכי הדין ובעלי המקצוע במשרד מבטיח ללקוחות ליווי צמוד לאורך כל הדרך, זיהוי מוקדם של מכשולים וניווט הפרויקט לעבר הצלחה כלכלית ועסקית.

המחלקה חרטה על דגלה שימת לב מקסימלית לפרטים הקטנים, יחס אישי, מקצועיות, מסירות וזמינות. המחלקה מלווה גם "מגה- פרויקטים" בהיקפים של מאות יחידות - בנגישות, בזמינות ובאחריות, תוך התמודדות עם נושאים מורכבים בכל ההיבטים המשפטיים מתחילתם ועד סופם ושמירת האינטרסים של הלקוח. המשרד מקפיד על מתן יחס אישי וצמוד, בין אם מדובר ביזמים, קבלנים או בעלי דירות. הייצוג המשפטי הוא מקצועי, אנושי ומדויק, לשם השגת תוצאות מקסימליות, תוך ייצוג משפטי מן המעלה הראשונה ומציאת פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות ושונות. בכל פרויקט בו המשרד מייצג דיירים, מוענק טיפול אישי על ידי אחד מאנשי מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד. כל דייר מקבל את הטלפון האישי של מנהל הפרויקט למענה מיידי לכל שאלה, והמשרד מפקח באופן הדוק על הפרויקט, היזם והליכי הבנייה.

 

פרויקטים נבחרים:

 • רחובות ברוך קרוא, זלמן מייזל ואייזיק חריף, יפו ג', תל אביב
 • בן סרוק  20-18 ,תל אביב
 • סביון - סוקולוב, רמת גן 
 • ז'בוטינסקי - הרצל, בת ים
 • אילת 90-80 ,חולון 
 • יגאל אלון 18-14 ,בני ברק
 • שכונת עמישב, מתחם רחוב טבריה, פתח תקוה
 • שדרות העצמאות  32-28 ,יבנה
 • האצ"ל, ירושלים
 • מתחם שי עגנון, גורדון, נתן אלבז, טירת הכרמל

 ועוד עשרות פרויקטים ברחבי הארץ

הנהלת החברה

עו"ד ערן פלס

שותף, ראש המשרד

עו"ד יואב מוזר

שותף, ראש מחלקת נדל"ן

עו"ד נריה כהן

שותף, ראש מחלקת התחדשות עירונית

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
 • © כל הזכויות שמורות
search