חברה מובילה בפינוי בינוי

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ:

קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ, קבוצה מובילה בענף הבנייה והמקרקעין בישראל, הוקמה בשנת 1945 על ידי משולם לוינשטין, מראשוני המהנדסים האזרחיים בארץ. הקבוצה, אשר הפכה בשנת 1982 לחברה ציבורית הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, פועלת במגוון תחומי הנדל"ן: ייזום, בנייה ופיתוח של פרויקטים למגורים, מסחר, תעשייה ומשרדים; בנייה וניהול של נכסי נדל"ן מניבים, עבודות תשתית ופרויקטי נדל"ן בינלאומיים. נוסף על כך, נחשבת הקבוצה לחזקה ויציבה בתחום ההתחדשות העירונית בישראל. 

לחברה יותר מ־75 שנות ותק וניסיון, שבהן הובילה ובנתה רבים מהפרויקטים הגדולים והידועים ביותר בארץ, ובכלל זה שכונות מגורים, מגדלי משרדים יוקרתיים, פרויקטים ממשלתיים/ציבוריים, פרויקטים בתחום התשתיות, מרכזים רפואיים, בתי מלון, מרכזי תרבות ועוד. עם לקוחותיה של החברה נמנים בנקים גדולים, משרדי ממשלה, חברות הייטק, חברות ביטוח, תאגידים תעשייתיים, משרדים מובילים של עורכי דין ורואי חשבון, וכמובן אלפי משפחות.

מנכ"ל החברה, מר שאול לוטן, מהנדס אזרחי במקצועו ובנו של משולם לוינשטין ז"ל, מנהל את החברה זה ארבעה עשורים. את אופייה המשפחתי של החברה ואת חזונו של מקימה ממשיך גם אמיר לוטן, בנו של שאול לוטן ודור שלישי לשושלת, אשר עומד בראש מחלקת ההתחדשות העירונית של החברה. 

מובילה את תחומי ההתחדשות בישראל 

מחלקת ההתחדשות העירונית של קבוצת משולם לוינשטין הנדסה וקבלנות בע"מ, המתמחה בייזום, בקידום ובהקמה של פרויקטים בתחום על כל גווניהם, נחשבת לאחת הבולטות בענף ומובילה את תחומי התמ"א 38 והפינוי־בינוי בישראל. זיהוי המחסור בעתודות קרקע לבנייה למגורים וההבנה שרק מסלולי תמ"א 38 ופינוי־בינוי יאפשרו הקמה של יחידות דיור חדשות, הפכו את תחום ההתחדשות העירונית לפעילות מרכזית הצומחת בקצב מואץ בקבוצה.

החברה מתמחה בקידום פרויקטים מסוג פינוי־בינוי ותמ"א 38 להריסה ובנייה מחדש, תוך מיצוי זכויות הבנייה הקיימות או לחלופין תוך קידום תב"ע וקבלת זכויות חדשות. במסגרת מימוש הפרויקטים עורכת החברה בדיקות פרטניות וספציפיות לכל בניין ומקפידה על תכנון הנדסי ואדריכלי מדוקדק, לצורך בנייה מחודשת של מבנים מודרניים בסטנדרטים יוקרתיים ובלתי מתפשרים. החברה פועלת לקידום, להגשה ולהשגה של היתרי הבנייה במהירות האפשרית, ומבצעת את ההריסה והבנייה מחדש על פי תקנים עדכניים המבטיחים את האיכות הגבוהה ביותר תוך יצירת חזון מגורים ייחודי לכל פרויקט.

מתחילת הייזום ולאורך כל שלביו (תכנון, רישוי, שיווק וכד') מקפיד אמיר לוטן, ראש תחום ההתחדשות העירונית של קבוצת לוינשטין, ללוות את התהליך באופן אישי ושוטף. אמיר דוגל באנושיות, בהגינות ובנגישות תוך הקפדה על שקיפות, מקצועיות ועמידה בהבטחות מול הדיירים והספקים. ערכים אלו, לצד האיכות הבלתי מתפשרת שמאפיינת את קבוצת לוינשטין מיום הקמתה, הם חלק מהמורשת של החברה ומה- D.N.A המשפחתי שלה, הניכרים בכל היבט של פעילותה.

רווחת הדיירים עומדת לנגד עיניה של החברה בכל שלב של הדרך, מהליווי האישי והמסור שהיא מעניקה לבעלי הדירות ועד ההקפדה על כל פרט במפרט הטכני העשיר. ניסיונה הרב של קבוצת לוינשטין, יכולותיה המוכחות ואיתנותה הפיננסית מאפשרים לה לנהל פרויקטים רבים ומורכבים במקביל, ומבטיחים לדיירים שקט נפשי וביטחון מלא. 

פרויקטים נבחרים
מחלקת ההתחדשות העירונית של קבוצת לוינשטין מובילה עשרות פרויקטים בהיקף של אלפי יחידות דיור בערים תל אביב, הרצליה, רמת גן, הוד השרון, תל מונד ועוד. החברה מקדמת פרויקטים מבניין בודד ועד מתחמים בעלי מאות יחידות דיור. בין הפרויקטים הנבחרים של החברה: 

  • מתחם פועלי הנמל, תל אביב - פרויקט תמ"א 38 הריסה ובנייה ברחוב אבן גבירול, שבמסגרתו ייהרסו שבעה בניינים קיימיםבני 4 קומות כל אחד, ובמקומם צפויים להיבנות שבעה בנייניםחדשים בני 9 קומות כל אחד.
  • מתחם שיכון דרום, הרצליה - פרויקט פינוי־בינוי שבמסגרתו ייהרסו 224 יחידות דיור קיימות, ובמקומן צפויים להיבנותשלושה מגדלים בני 25 קומות כל אחד ועוד מספר בניינים נמוכים יותר, בהיקף כולל של כ-660 יחידות דיור חדשות, ו־5,000 מ"ר שטחי מסחר. 
  • מתחם אדירים רמה בנווה שרת, תל אביב - פרויקט פינוי־בינוי שבמסגרתו ייהרסו 173 יחידות דיור קיימות, ובמקומן צפויים להיבנות שני מגדלים בני 25 קומות כל אחד ושני בניינים נמוכים יותר, בהיקף כולל של כ-445 יחידות דיור חדשות. 
  • מתחם בית חורון, רמת גן - פרויקט פינוי־בינוי שבמסגרתו ייהרסו 118 יחידות דיור קיימות, ובמקומן צפויים להיבנות כ-343 יחידות דיור חדשות. 

כמו כן, החברה מקדמת היתרים בכמה בניינים בודדים בתל אביב, כגון: אנטיגונוס 11, אנטיגונוס 13, סמאטס 4, פרופסור שור 7–5 , בלוך 22, יהודה מכבי 11, זכרון יעקב 16 ועוד.

הנהלת החברה

שאול לוטן

מנכ"ל

ערן עמרם

משנה למנכ"ל - כספים

יובל נמט

סמנכ"ל הנדסה

אורי פליישמן

סמנכ"ל שיווק ומכירות

ניב כהן

סנמכ"ל פתוח עסקי

אמיר לוטן

מנהל מחלקת התחדשות עירונית

שי כחלון

מחלקת התחדשות עירונית

פרויקטים

כתבות אחרונות

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search