חברה מובילה בפינוי בינוי

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות חברת ענב:

אחת החברות המובילות כיום בתחום ההתחדשות העירונית בישראל היא ענב. לחברה, שמתמחה בייזום ובהקמת פרויקטים למגורים, צבר של 15,000 יח"ד בלמעלה מ-30 פרויקטים שונים ברחבי הארץ. 

החברה ידועה בקידום פרויקטים רחבי היקף ומורכבים, הדורשים פתרונות ייחודיים ויצירתיים.היא נחשבת לפורצת דרך בתחום ההתחדשות העירונית בישראל בכלל ובתחום הפינוי־בינוי בפרט.במהלך שנותיה צברה ענב ניסיון רב ויכולת מוכחת בקידום ובביצוע פרויקטים משמעותיים.

עובדה זו מאפשרת לה ללוות כל פרויקט באמצעות עובדי החברה ואנשי מקצוע איכותיים ויצירתיים, על מנת להוביל את הפרויקט לשלב המימוש בזמן המהיר ביותר.בכל פרויקט של ענב מושקעים משאבים ותשומת לב רבה המותאמת לסוג הפרויקט. רמת המורכבות והמחשבה היצירתית מביאים לידי ביטוי את יתרונותיה. היכולת של ענב לקדם פרויקטים גדולים בהתחדשות עירונית נובעת בין היתר מהאיתנות הפיננסית שלה, הנחשבת לאחת הגבוהות במשק בכלל ובתחום ההתחדשות העירונית בפרט.

"התחדשות עירונית היא מקצוע בפני עצמו בענף הנדל"ן, המחייב את העוסק בו להבין ולהתמקצע לא רק בתכנון ובהליכים הבירוקרטיים, אלא גם בפסיכולוגיה, ברווחה ובהנעת אנשים", מסביר אפי כץ, מנכ"ל חברת ענב. לדבריו, "כל אחד מהפרויקטים הרבים שאנו מקדמים ברחבי הארץ הוא סיפור בפני עצמו. הצורך להבין את הצרכים של הדיירים, השותפים שלנו בפרויקט, למצוא להם פתרונות יצירתיים לקשיים, לאתגרים ולרצונות שלהם, הוא מפתח בהצלחה של פרויקט".

כץ מוסיף, כי "בחברת ענב אנו לא רק מתכננים את הפרויקטים השונים, אלא פועלים כך שכל דייר ייהנה מחוויית מגורים איכותית וחדשנית שתביא למהפך חיובי בחייו. פרויקט של פינוי־בינוי טומן בחובו הזדמנות נהדרת לשפר משמעותית את איכות החיים של התושבים באותו אזור.פרויקטים גדולים ומשמעותיים כאלו מובילים לרוב לשדרוג כולל של תשתיות ומבני ציבור, ומעודדים כניסת אוכלוסייה חדשה ורעננה שמחזקת את פני השכונה כולה". 

הניסיון שלנו – היתרון של הדיירים
סוד ההצלחה של ענב נובע מהיכולת המוכחת לטפל בכל רובדי הפרויקט: החל בעבודה השוטפת מול הרשויות המקומיות, ובכללן ועדות התכנון ומשרד השיכון, ועד אנשי המקצוע. צוות החברה עובד בשקיפות מלאה ומלווה באופן צמוד את הדיירים בפרויקטים השונים, כחלק מההבנה שהדיירים הם שותפים מלאים לדרך. החברה נוהגת על פי המוטו "בונים ביחד איכות חיים", ופועלת ללא לאות להוביל עם הדיירים את הפרויקטים עד לאכלוס ולסיום מוצלח. 

לענב הכלים להוציא לפועל פרויקטים הכוללים פינויי מאות משפחות ואכלוסן מחדש, לצד ניסיון ייחודי בהתנהלות מול גורמי התכנון. כלים אלו נצברו מניסיון מצטבר רב שנים, ובזכות הניסיון הייחודי שצברה החברה מול גורמי התכנון, לצד הליווי הצמוד של אלפי המשפחות השותפות לדרך. יתרה מכך, ענב היא מהחברות הבודדות בענף שכבר אכלסה פרויקטים של פינוי־בינוי, ומאות משפחות נהנות מדירות חדשות עם תו איכות של ענב. 

איכות חיים גבוהה בסביבה חדשה
בשנה הקרובה צפויה ענב לבצע פריצת דרך משמעותית נוספת, כאשר כמה פרויקטים גדולים ומשמעותיים של פינוי־בינוי יצאו לדרך. מאות משפחות שזכו לליווי הצמוד של ענב יפתחו דרך חדשה בחייהן, כאשר הן יעזבו את דירתן הישנה ותחל הבנייה של הבניינים החדשים.עבור המשפחות בכל אחד מהפרויקטים של ענב, הדרך החדשה מסתיימת כאשר הן נכנסות לגור לא רק בדירתן החדשה, אלא בסביבת המגורים שהשתנתה ושיפרה משמעותית את איכות החיים שלהן. בענב מאמינים כי הפרויקטים עתידים לשנות את פני האזור שבו הם נמצאים, בשל גודלם והשפעתם. 

בין הפרויקטים הבולטים של החברה:

  • מתחם תקומה, כפר סבא - פינוי של כ־300 יח"ד ובניית 1,070 יח"ד חדשות במגדלי מגורים חדשניים בעיר כפר סבא, במקום המבוקש ביותר באזור השרון.
  • פרויקט עין הים, חדרה - פינוי של כ־200 משפחות ובניית יותר  מ־1,000 יח"ד חדשות בשכונה חדשה מן היסוד, על טיילת רחבעם זאבי, עם נוף מרהיב ויוצא דופן לים התיכון.
  • פרויקט לה גוורדיה, תל אביב - הדבר הבא במקום הטוב ביותר ברחוב לה גוורדיה. פרויקט ייחודי ויוקרתי הכולל בניית כ־300יח"ד בארבעה מגדלי מגורים מפוארים, עם תמהיל דירות מגוון.
  • פרויקט הרצל, באר יעקב - הקמת שכונה חדשה ומודרנית הכוללת בניית יותר מ־2,000 יח"ד חדשות.
  • התאנה, קריית אונו - פרויקט יוקרתי וייחודי הכולל בניית 240 יח"ד שייבנו במקום השקט והמבוקש ביותר בקריית אונו, ובסטנדרט בנייה מהגבוהים שקיימים היום בתחום המגורים.
  • פרויקט בר כוכבא, בני ברק - הריסת 153 דירות ישנות והקמת בנייני מגורים מעל קומת מסחר, ובניין משרדים בן 58 קומות.
  • פרויקט הררי, רמת גן - בצידה המזרחי של העיר המתחדשת, בסמוך לצירים הראשיים ולקו הרכבת הקלה, ייבנו שלושה מגדלי מגורים מפוארים הכוללים 240 יח"ד.
  • פרויקט מוהליבר, יהוד - במקום האטרקטיבי ביותר בבקעת אונו יתבצע פינוי של יותר מ־300 יח"ד ובניית 1,350 יח"ד חדשות. הפרויקט צפוי להפוך לשכונה המבוקשת ביותר בכל בקעת אונו.

ענב מקדמת פרויקטים נוספים בהוד השרון, בחדרה, באילת, בירושלים,בתל אביב, בקריית אונו, בנתניה ובפרדס חנה, וכן פרויקט גדול ומורכב בעיר רחובות. כל אלו כוללים יחד יותר מ־4,000 יח"ד.

הנהלת החברה

אפי כץ

מנכ"ל ובעלים

ניר סדלר

סמנכ"ל פיתוח עסקי

מיכל וינשטוק

יועצת משפטית

ערן פרי

סמנכ"ל הנדסה

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search