חברה מובילה בפינוי בינוי

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות החברה להתחדשות עירונית:

החברה להתחדשות עירונית הוקמה ב־2009 והפכה בתוך שנים אחדות לגורם מוביל בנוף ההתחדשות העירונית בישראל, תוך שהיא מציבה בתחום סטנדרטים גבוהים של מקצוענות. בשנה האחרונה ביצעה החברה צעד משמעותי נוסף, עת הוסיפה לרזומה היזמות המכובד שלה את התואר חברה יזמית־מבצעת, שגם מוציאה לפועל ומשווקת את הפרויקטים שלה בעצמה ומספקת ללקוחותיה פתרון כולל. כחלק מהמהלך השיקה החברה השנה את מותג הנדל"ן האיכותי NEO, ששלושה פרויקטים מבית היוצר שלו נמצאים כעת בשיווק. 

במהלך שנת 2020 רכשה את השליטה בחברה קבוצת מגדלי ישראל (בבעלות משפחת וסרמן מארה"ב ומשפחת שפר מישראל). מהלך משמעותי זה הביא, כאמור, לקפיצת מדרגה של ממש ולהפיכת החברה להתחדשות עירונית לחברה יזמית־מבצעת, המעניקה שירות של 360 מעלות לבעלי הדירות, מרגע יציאתו לדרך של הפרויקט ועד למסירת המפתח לדירה החדשה, כך שהכול נעשה תחת קורת גג אחת – ייזום, ביצוע וערבויות בדק. מנכ"לי החברה ומייסדיה, טל גולדשטיין ועמי כחלון (כיום סגן ראש עיריית קריית אונו ומי שהיה מחלוצי קידום הקונספט של התחדשות עירונית כפתרון למצוקת הדיור), עומדים מאחורי החזון האדיר שהזניק את החברה לפני למעלה מעשור, וממשיכים להוביל את העשייה היזמית והמקצועית של החברה, לצד מיטב הגורמים המקצועיים בענפי הבנייה וההתחדשות העירונית. 

הישגים חסרי תקדים בענף
בשנים האחרונות הצליחה החברה לקדם שינויי תב"ע מרחיקי לכת, שאפשרו לה להוציא לפועל פרויקטי פינוי־בינוי בקנה מידה גדול באזורי ביקוש שונים, בין היתר בתל אביב, ברמת גן, בבת ים, בגבעת שמואל, בנס ציונה, בבית שמש ובירושלים, בהיקף כולל של אלפי דירות בשווי של מיליארדי ש"ח. קפיצת הדרך שרשמה החברה באה לידי ביטוי בגרף צמיחה מואץ, כך שכיום עסוקים בחברה בביצוע במקביל של לא פחות מארבעה פרויקטים, ובמהלך 2021 צפויים להיכנס עוד שני פרויקטים לביצוע (כ־500 יחידות דיור). זאת, לצד המשך הובלת תהליכים מורכבים בעוד עשרות פרויקטים ברחבי הארץ. 

החברה נהנית מאיתנות כלכלית, שמאפשרת לה לתת גב לתהליכים הממושכים של פינוי־בינוי, לצאת להריסה ולביצוע באופן עצמאי ואף להשיק בשנה החולפת את מותג הנדל"ן NEO ,שבמסגרתו הוציאה שלושה פרויקטים לשיווק לקהל הרחב: פרויקט NEO הרא"ה ברמת גן, שנמצא בביצוע (108 דירות חדשות במקום 36 דירות ישנות); פרויקט NEO בגבעה בגבעת שמואל, שהריסתו מתוכננת לרבעון השני של 2021 (בשלב א' ייהרסו 36 דירות וייבנו במקומן 144 ,ובשלב ב' ייהרסו עוד 64 דירות וייבנו 256 יחידות + שטחי מסחר וציבור); ופרויקט NEO יד לבנים בתל אביב, שבו ייהרסו בשלב א' 50 דירות, ותחתן ייבנו 148 יחידות חדשות. בקרוב יצא לשיווק גם פרויקט NEO חנה סנש בבת ים, שבו ייהרסו 54 דירות ותחתן ייבנו 186 יחידות חדשות. במקביל מבצעת החברה שני פרויקטי התחדשות עירונית נוספים בשכונת יד אליהו בתל אביב, האחד בשדרות לה גוורדיה (שנמצא כבר בשלבי אכלוס) והשני ברחוב מעפילי אגוז. 

לצד הצמיחה הגדולה, בחברה להתחדשות עירונית ממשיכים לדבוק בעקרונות המנחים אותה מיום היווסדה: שותפות מלאה עם בעלי הדירות וגישה אשר שמה את בעלי הדירות במרכז. לאורך התהליך החברה היא עוגן לבעלי הדירות, ומנהלי הפרויקטים מקיימים קשר שוטף עם חברי הנציגויות ועם בעלי דירות לאורך שנים. בחברה לא שוכחים כי בעלי הדירות הם למעשה בעלי הקרקע, כך שהיא מחויבת לשמור על ביטחון הנכס היקר ביותר שלהם כערובה לשמירה על ביטחון הפרויקט והצלחתו.

הנהלת החברה

טל גולדשטיין

מנכ"ל ומייסד

עמי כחלון

מנכ"ל ומייסד

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search