חברה מובילה בתמ"א 38- רעננה

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות בוני רעננה - איכות. חדשנות. אחריות:

חברת בוני רעננה היא חברת בוטיק משפחתית לייזום, פיתוח וקידום פרוייקטי נדל"ן למגורים, המחזיקה בניסיון של למעלה משלושה עשורים בענף הבנייה. החברה, המתמחה בבנייה יזומה במיקומים יוקרתיים ברחבי הארץ, החלה את פעילותה בתחום יזמות ההתחדשות העירונית (תמ"א 38 ופינוי בינוי) לפני כעשור, תוך התמקדות באזור השרון, בדגש על העיר רעננה.  

מנכ"ל החברה, עמית טל, דור שני למייסדי החברה, ממשיך להוביל את ערכי המקצועיות, ההגינות והאמינות עליהם נבנתה, ומוסיף לקדם את החדשנות הטכנולוגית בה היא ידועה ואת הבנייה הירוקה המאפיינת אותה. אופייה המשפחתי של החברה ניכר גם בקשרים הקרובים שהיא מנהלת עם לקוחותיה, המבוססים על אמון הדדי, שקיפות מלאה, זמינות לאורך כל שלבי התהליך, נכונות והקשבה. ניסיונה העשיר של החברה מאפשר לה לזהות, מראש ולאורך התהליך, את צרכי הלקוח ואת הפתרונות היצירתיים והפרקטיים הנדרשים על מנת למלאם. בין היתר, רואה החברה כמטרה את השאיפה לענות על הצורך הראשוני והבסיסי ביותר של לקוחותיה – דיור איכותי במחיר שווה לכל נפש. המאפיינים הבוטיקיים של החברה נשמרים בקפידה ובאים לידי ביטוי בקו העיצובי הייחודי שלה, בפיקוח הצמוד של מנהלי החברה על כל שלב בפרויקט, ובתחושה הביתית שהיא מעניקה ללקוחותיה, זאת על אף היותה אחת מחברות הנדל"ן המובילות בתחום השרון. היקף פעילותה של החברה מתאפשר באמצעות איתנותה הפיננסית, המקנה לה את אמון הבנקים הגדולים במדינה, ואת תמיכתם בכל פרויקט שהיא משיקה. בכל פרויקט שהיא מובילה, מנצחת החברה על כל שלבי העבודה – ייזום, אדריכלות, ביצוע, שיווק, מסירה ובדק – כך שאינה תלויה בקבלנים ובעובדים מבחוץ ומסוגלת לעמוד בהתחייבויותיה במלואן, הן מבחינת טיב ואיכות העבודה והן מבחינת לוחות הזמנים. צוות החברה כולל כלכלן, מהנדס, אדריכל פנים ויועץ משפטי, וזרועה הביצועית מורכבת מיותר מ-60 אנשי מקצוע מצוינים. על כל אלו מפקחת הנהלת החברה, המבצעת בקרה שוטפת וקפדנית לכל פרט תכנוני, הנדסי, משפטי או פיננסי של פעילותה. 

פרויקטים נבחרים 

  • "גינות מרדכי" אנילביץ' 9-7-5, רעננה – פרויקט פינוי בינוי במסגרתו ייבנו 45 יחידות דיור בנות 6-3 חדרים ופנטהאוזים בבנייה ירוקהוחדשנית. בנוסף, ייבנו גם שתי קומות של חניון תת קרקעי. הפרויקט, שהוא הראשון מסוגו באזור ונחשב לפרויקט הדגל של החברה, נמצא בהליכי רישוי סופיים וצפוי להיות מאוכלס ב-2023. 
  • שברץ 13, רעננה – פרויקט תמ"א 38/1 הכולל 30 יחידות דיור במפרט יוקרתי במיוחד, בנות 6-3 חדרים, בהן הפנטהאוז היוקרתי ביותר בעיר – "דירת הגן הגבוהה ברעננה". הפרויקט, הנמצא בביצוע וצפוי להיות מאוכלס ב-2022, נמצא בלב רעננה,סמוך למרכזי בילוי ומוסדות חינוך. 
  • סוקולוב 27, הרצליה – מגדל בן 205 יחידות דיור בנות 6-3 חדרים, הכולל גם שטחי מסחר ומשרדים. המגדל נמצא במרכז העיר, סמוך לפארקים, מרכזי קניות ובילוי ומוסדות חינוך, וצפוי להיות מאוכלס ב-2024. כחלק מהפרויקט משמרת החברה מבנה לשימור הנחשב לאחד המבנים היפים והחשובים בעיר. 
  • בר אילן 39, רעננה – פרויקט תמ"א 38/1 הכולל 29 יחידות דיור בסטנדרט גבוה במיוחד, בנות 6-3 חדרים וכן פנטהאוזים. הפרויקט בביצוע וצפוי להיות מאוכלס ב-2021. 
  • בר אילן 39, רעננה – פרויקט תמ"א 38/1 הכולל 29 יחידות דיור בסטנדרט גבוה במיוחד, בנות 6-3 חדרים וכן פנטהאוזים. הפרויקט בביצוע וצפוי להיות מאוכלס ב-2021.

הנהלת החברה

עמית טל

מנכ"ל ובעלים

רפאל טל

טובה טל

יו"ר ובעלים

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search