מעוניין לעשות פינוי בינוי? צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות חברת Vcell

חברת Vcell, הנה חברה פרטית בינלאומית המתמחה במתן שירותי מחקר, ייעוץ שיווקי ואסטרטגי, לחברות, ארגונים ומוסדות, מהמובילים במשק הישראלי ובשווקים הבינלאומיים. החברה הוקמה בשנת 1996 ונמצאת בבעלותו של מר מוטי ויזל, מומחה ומרצה בתחום השיווק ב- 22 השנים האחרונות. 

צוות החברה כולל: יועצי שיווק ומימון המתמחים במגוון רחב של ענפים, כלכלנים, חוקרים, סוקרים וסטטיסטיקאים, מאמנים ומדריכים, מרצים ועוד.

כתבות אחרונות אודות חברת Vcell

"אנחנו בסוף עידן המבצעים וההטבות המפליגות, התקופה הכי טובה לרוכשים היא היום"

פרק נוסף של פודקאסט הנדל"ן "החזית העירונית" מבית מרכז הנדל"ן , והפעם מתארח יקי רייסנר, בעלים ויו"ר של רייסדור יזמות, שהסביר מדוע הוא מאמין גדול בפרויקטים בתחום ההשכרה, מה קרה לשוק המשרדים שכבר הוספד וחזר בגדול, ומדוע יזם חייב ללכת עם התחושות: "כשניגשתי למכרזים בב"ש וכרמי גת - הייתי מציע יחיד. יזם צריך לחשוב כמה שנים קדימה ולגלות הזדמנויות"

2024-03-31

"ההתחדשות העירונית החלה להצליח כשהמשוואה התהפכה - בעלי הדירות הם מרכז התהליך"

עו"ד יריב בר דיין, שהמשרד שייסד הוא מהוותיקים בארץ בתחום ההתחדשות, התארח בפודקאסט "החזית העירונית" ושוחח עם מוטי ויזל על המפץ הגדול בתחום, מדוע הרגולציה סייעה לפריחה ומספר על ימי ראשית הענף: "הסתכלו עלינו כהזויים, ריחמו עלינו ובעיקר - לא הבינו מה אנחנו עושים"

2023-08-12

"הילדים מרגישים שהם נפטרים מההורים, אבל העולם השתנה. היום זו זכות לעבור לדיור מוגן"

יולי גת, מומחית בתחום הדיור המוגן ויו"ר ארגון קדם (לשעבר א.ב.א) - האיגוד לקידום קהילות דיור למבוגרים בישראל, המאגד מעל 200 בתי דיור מוגן מתארחת בפודקאסט "החזית העירונית" ומשוחחת עם מוטי ויזל על ההתפתחויות בענף, בעיית ההיצע החמורה, ועל הסטיגמות לגבי התחום. היום אנחנו יודעים שדיור מוגן בגיל צעיר מאריך את החיים"

2023-06-17

"מי שמחכה היום למעלית יותר מ-20 שניות מתעצבן ושואל 'איזה מין בניין זה''"

יוסי קורדובה, מחלוצי ניהול הנכסים בישראל ששימש ב-15 השנים האחרונות כמנכ"ל קבוצת נכסי אריאל, התארח בפודקאסט החזית העירונית ודיבר עם מוטי ויזל על חשיבות ניהול הנדל"ן, הליקויים בחקיקה ועל תחילת הדרך: "כשהתחלתי עם חדרי כושר בבנייני משרדים שאלו אותי למה זה טוב. היום זה סטנדרט"

2023-05-04

"צריך לנצל את התקופה המשברית הזו לאיתור הזדמנויות"

רון מזור, שפרש לאחרונה מתפקיד השמאי הראשי של בנק לאומי לטובת משרד עצמאי התארח בפודקאסט החזית העירונית ודיבר עם מוטי ויזל על התהפוכות האחרונות בשוק המשרדים ועל חוסר האפשרות לספק תחזיות רציניות בתקופה כה מורכבת: "כל תחזית, אינטליגנטית ככל שתהיה, הופכת ללא רלוונטית מהר מאד"

2023-03-25

"אם אפשר לתמצת את המונח השבחה במילה אחת - זה פשוט קסם"

אבישי קימלדורף, מנהל פרויקטים ראשי בקבוצת קרנות ריאליטי המתמחה בהשבחות, התארח בפודקאסט החזית העירונית ודיבר עם מוטי ויזל על הפרויקטים של החברה בתל אביב ולאחרונה גם באזור השכנה, על סודות ההשבחה, על ההבדל בין אופן הפעולה של ריאליטי ליזמים אחרים ועוד

2023-02-11

"הסוד הוא לדעת להפסיד כסף": בכירי ענף הנדל"ן משתפים את סיפורם האישי

כשנתקלה לראשונה בתוכנית תמ"א 38, עו"ד קרן כהן בלחרסקי חשבה שזה הדבר המשעמם שראתה מימיה. בעלי גשם יוסי מזרחי הגיע לתחום דרך הנהגת המחאה החברתית בחיפה, ואבישי קימלדורף, שותף בקרן ריאליטי, ממליץ על נטוורקינג ותקשורת לא רשמית. שורת בכירים, שהופיעו באירוע השקת קהילת הצעירים של מרכז הנדל"ן, סיפרו על תחילת הדרך ונתנו טיפים

2023-01-08

"בחצי השני של 2023 צפוי פיצוץ בביקושים, אנחנו נערכים לזה"

מורדי שבת, מנכ"ל חברת הנדל"ן ICR, התארח בפודקאסט החזית העירונית ודיבר עם מוטי ויזל, בעלי ומנכ"ל Vcell, על עתיד הענף ב-2023, על ההאטה בשוק ועליות הריבית.

2023-01-06

"דירת יוקרה אפשר למכור במו"מ של שנה, כמו גם בזום של שעה"

שרון שטרית, מומחה בשיווק מיזמי נדל"ן יוקרה התארח בפרק 57 של פודקאסט "החזית העירונית" ודיבר עם מוטי ויזל על מהו פרויקט יוקרה, איך מתכננים אותו ומיהו קהל היעד?

2022-11-23

"מדד מחירי השכירות הוא המדד שהכי משפיע עלינו והוא מדד מעוות"

אפרת טולקובסקי, מנכ"לית מכון G-CITY במרכז הבינתחומי ויו"ר משותף חברת ecocity, התארחה בפרק 54 של פודקאסט "החזית העירונית" ודיברה עם מוטי ויזל על שוק הנדל"ן בראייה מאקרו-אקדמית, תפקידם של מדדים ועוד

2022-10-29

בתוך שנה: זינוק של 25% במחירי השכירות בתל אביב וברעננה

ניתוח מקיף של שוק המגורים בשכירות שנעשה על ידי מערכת yzer, מעלה כי חלה ירידה של 12% בכמות הדירות המוצעות להשכרה, וכי בעשרות ערים נרשמה התייקרות שנתית בשיעור דו ספרתי בדמי השכירות. בת"א זינק שכר הדירה הממוצע ל-10,600 שקל, וברמה"ש ל-8,200 שקל. בדימונה התשואה היא הגבוהה ביותר

2022-10-06

"Waze ו-Moovit הפכו למתכננות הראשיות של הערים בישראל"

פרופ' רפי רייש, מנכ"ל SUITS ומנהל מקצועי של המרכז לחדשנות עירונית באוניברסיטה העברית, התארח בפרק 51 של פודקאסט "החזית העירונית" ודיבר עם אילי בר על הדרך הכי טובה להשתמש בדאטה ובטכנולוגיה לטובת התכנון העירוני, ועל בעיות האמון בין החברות, הצרכנים והרשויות

2022-10-06

"הרשויות לא רוצות שנרוויח יותר מדי. במקום להפחית מכפילים תנו לי לבנות לכם בית ספר"

גילי פייגלין ברנדס, סמנכ"לית התחדשות עירונית בצמח המרמן, התארחה בפרק 50 של פודקאסט "החזית העירונית" ודיברה עם מוטי ויזל על איך מקימים פרויקט פינוי בינוי בקריית שמונה, על העיריות שמשתפות פעולה עם היזמים בהתחדשות עירונית ואלו שמציבות מכשולים

2022-09-29

"אם דיור להשכרה הוא משימה לאומית, יש להחריג אותו ממגבלות האשראי של בנק ישראל"

דפנה לנדאו, ראש מערך הבנייה והנדל"ן של בנק לאומי התארחה בפרק 47 של פודקאסט "החזית העירונית" ודיברה עם מוטי ויזל על משבר הדיור בישראל והגורמים שלו, שוק השכירות ארוכת הטווח שלא קיים, מגבלות האשראי לחברות הנדל"ן וליזמים, והבעיות שההתחדשות העירונית יוצרת

2022-09-01

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע 02.09.22

סיכום המגמות בשוק הדיור במחצית הראשונה של 2022, העליון בפסיקה תקדימית לגבי הוועדות המקומיות והאם מחיר למשתכן ממשיכה להיות יעד למשקיעים?

2022-09-01

המכירות כבר בירידה, המחירים בדרך?

האולפן של מרכז הנדל"ן מארח שניים מאנשי השיווק הוותיקים בענף, מוטי ויזל ורוני כהן, לדיון בשאלה שמסקרנת את כולם: האם העצירה במכירות צפויה להביא ירידת מחיר בעקבותיה? ומה יעשו עכשיו היזמים שרכשו קרקעות במחירי שיא?

2022-06-29

חברות נדל"ן מובילות בהתחדשות עירונית

הכתבות הנצפות ביותר

הצטרפו לניוזלטר של מרכז הנדל"ן

וקבלו עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדל"ן ישירות למייל שלכם

 
מחפש...