חברה מובילה בתמ"א 38- ארצי, חיפה

פעילות בתמ"א 38

פעילות בפינוי בינוי

סה"כ פרוייקטים: מיקום דירוג:
פרויקטים בתהליך: סה"כ מתחמים:
פרויקטים בביצוע: סה"כ דירות לפני:
פרויקטים מאוכלסים: סה"כ דירות אחרי:

פעילות בתמ"א 38

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

אודות ש.גרינברג יזמות ובנייה:

חברת ש.גרינברג היא אחת מחברות הנדל"ן המובילות באזור הצפון, העומדת מאחורי ייצור של כ־1,000 יח"ד. לחברה התמחות מיוחדת בביצוע פרויקטים של התחדשות עירונית ותמ"א 38. בעליה של החברה הוא רו"ח גרינברג שלמה. 

ש.גרינברג רואה בלקוחותיה בתור הנכס החשוב ביותר עבורה,ושביעות רצונם מהווה עבורה בסיס ממנו מתחילה מלאכת הבנייה. מתוך מחשבה זו, קבעה הקבוצה אמנה חברתית שלה היא מחויבת, והיא זו אשר גורמת לה להצטיין בתחומה: 

העמדת הלקוח בראש סדר העדיפויות 

החברה מקפידה לבחור ולהוציא לפועל פרויקטים מנקודת מבט של שביעות הרצון של הלקוח בעדיפות עליונה. החברה נותנת ערך מוסף ללקוחותיה על ידי תכנון מוקפד וחכם בידי מיטב האדריכלים, אשר מאפשר ללקוח לקבל דירה פונקציונלית לשנים רבות. 

 

הצבת סטנדרט הבנייה הגבוה ביותר בתחום התכנון והבנייה 

ש.גרינברג לא מתפשרת על איכות בנייה, ומקפידה על הסטנדרט הגבוה ביותר בענף. שיטות בנייה, חומרי הגלם ואנשי המקצוע של החברה הם מהאיכותיים ביותר. 

 

עבודה עם אנשי הביצוע המקצועיים ביותר בתחום - בעלי ותק וניסיון מוכח 

החברה מתעדכנת כל העת במגמות העכשוויות בתחום, ומובילה בגאווה את תחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית. ש.גרינברג מקפידה לעבוד אך ורק עם אנשי ביצוע מקצועיים בתחומם ובעלי ניסיון ספציפי בתחום פעילותם. אבני יסוד אלו מכוונות את צעדיה של הקבוצה ומביאים אותה למצוינות חסרת פשרות בתחום השירות והתכנון והבנייה עבור לקוחותיה. הניסיון הרב וההצלחות המוכחות בשטח בנו את המוניטין המצוין ממנו נהנית החברה. בשנת 2018 זכתה החברה להיכנס לקטגוריית "בוני הארץ" והשתתפה בכנס יוקרתי במסגרת פרויקט 70 שנות נדל"ן של ידיעות אחרונות. כמו כן, זכתה החברה להוביל במדד התחדשות העירונית של חברת מדלן באזור חיפה מ־2016, ומ־2019 זכתה להיכנס גם לדירוג החברות היוקרתי 100 s'Dun , והוכרה כאחת החברות המובילות בשוק.


פרויקט הדגל - חידוש מקיף ברחוב חביבה רייך, חיפה
ש.גרינברג היא אחת מחלוצות ההתחדשות בשכונת רמות רמז. פרויקט הדגל של החברה הוא פרויקט התחדשות עירונית ברחוב חביבה רייך, שבו החברה מעורבת בתשעה פרויקטים בשלבי ביצוע שונים (שמונה מאוכלסים ואחד בשלבי בנייה מתקדמים), בהיקף של 520 יח"ד. החברה שינתה את פני הרחוב והשכונה כולה, חידשה אותה והביאה אליה משפחות צעירות, חיי קהילה מפותחים ורוח רעננה. לאור ההצלחה המסחררת בחידוש הרחוב, המשיכה החברה את ההצלחה ובנתה ברחוב זלמן שניאור 3–1 פרויקט ובו 40 יח"ד, אשר אוכלס לאחרונה.

 

פרויקטים נוספים
ש.גרינברג מובילה בנייה של פרויקטי פרימיום במרכז הכרמל (שהם 7–5, האסיף 20 ודרך הים 70 המאוכלסים, התשבי 25, וודג'ווד 18, חורב 4 ו־ויתקין 26 היוצאים לשיווק בקרוב), המאופיינים במפרט, בעיצוב וברמת גימור מהגבוהים בשוק ובמיקומי פריים לוקיישן. נוסף על כך, החברה בונה פרויקטים המותאמים למגזר החרדי, כגון שכונת 'נווה הדר' הכוללת 178 יח"ד.

הנהלת החברה

שלמה גרינברג

בעלים

מורן גרינברג בן הרוש

סמנכ"לית שיווק

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search