להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות משרד שניצר, גוטליב, סאמט ושות'

שניצר, גוטליב, סאמט ושות’ הינו משרד עורכי דין המתמחה בתחום המשפט המסחרי- אזרחי. המשרד אשר הוקם לפני כשלושה עשורים, מתמחה גם בליטיגציה מסחרית, נדל"ן, שוק ההון, דיני עבודה, מכרזים, תשתיות ועוד.

בנוסף, משרד עורכי דין שניצר, גוטליב, סאמט ושות’ עוסק גם בתחום ההתחדשות העירונית ומייצג למעלה ממאות פרויקטים בתחום התכנון והבנייה. המחלקה העוסקת בתחום זה מייצגת הן יזמים והן דיירים בפרויקטים השונים מסוג תמא 38 וכן בפרויקטים מסוג פינוי ובינוי. 

מחלקת ההתחדשות העירונית במשרד עורכי הדין שניצר, גוטליב, סאמט ושות', מלווה את לקוחותיה לאורך התהליך ומעניקה ליווי משפטי בכל שלבי הפרויקט החל מארגון בעלי הזכויות ועד לשלב מסירת הדירות ורישום הזכויות, כאשר לנגד עיניה עומדת שמירת הזכויות המגיעות ללקוחותיה. המחלקה משתפת פעולה באופן מלא עם מחלקת הנדל"ן במשרד. 

מחלקת הנדל"ן מתמחה בעריכת עסקאות רכישה מגוונות, עסקאות קומבינציה, עסקאות מימון, הנפקות של חברות נדל"ן, מכירה של נדל"ן מסוגים שונים, לרבות נדל"ן מניב, שיווק והשכרה של נכסים, ייצוג מול רשויות המיסוי והמקרקעין, טיפול בהיבטי מיסוי, ייצוג בעלי זכויות בפירוקי שיתוף במקרקעין, טיפול בנכסים המשמשים לדיור מוגן וליווי קבוצות רכישה.

משרד עורכי דין שניצר, גוטליב, סאמט ושות’ מאמין בקשר ישיר ורציף עם לקוחותיו וביצירת שיתוף פעולה עימם תוך הקפדה על מקצועיות, אמינות, ידע משפטי מקיף ושמירה על שקיפות, הגינות ואחריות. בנוסף, כוחו של המשרד הוא בהון האנושי שלו, בצוות המסור, המקצועי והמומחה בכל אחד מתחומי המשפט בהם עוסק המשרד.

  • © כל הזכויות שמורות
search