להורדת אפליקציה
  • דיזינגוף 61, מגדל על, קומה 21, תל אביב
  • חברה מובילה בתמ"א 38 - תל אביב

צור קשר עם חברת רם מוגרבי ארדיטי

פעילויות חברת רם מוגרבי ארדיטי בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת רם מוגרבי ארדיטי

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2020

הנהלת חברת רם מוגרבי ארדיטי

אלעד שמרלינג

בעלים ומנכ"ל משותף

אסף מוגרבי

בעלים ומנכ"ל משותף

קובי ארדיטי

בעלים

חנה דוידוביץ שנטל

סמנכ"לית שיווק

אודות חברת רם מוגרבי ארדיטי

חברת רם מוגרבי ארדיטי, אשר בעליה בונים בתל אביב מאז 1919, רם מוגרבי ארדיטי ביססה את פעילותה בשנים האחרונות בתחום ההתחדשות העירונית בתל אביב, ונחשבת כיום לאחת החברות המובילות בתחום. החברה מתמקדת בצפון הישן והחדש של תל אביב (רובעים 3 ו־4) ובלב העיר ההיסטורית, בעיקר בפרויקטים של תמ"א 38/2 - הריסה ובנייה.  

 

שנת 2020 – האתגרים וההישגים
שנת 2020 הייתה שנה יוצאת דופן בכל קנה מידה, החלטת הממשלה להחריג את ענף הבנייה ולהגדירו כענף חיוני, אפשרה לחברת רם מוגרבי ארדיטי להמשיך בביצוע וקידום פרויקטים ולצמוח בפעילותה במלוא המרץ:

  • בניית הפרויקט ברחוב רנ"ק 23 המשיכה כמתוכנן על אף הקורונה, ומסירת הדירות צפויה להתבצע כשלושה חודשים קודם למחויבות החוזית של החברה מול בעלי הדירות והרוכשים.
  • במהלך השנה התחילה החברה בבניית שני פרויקטים חדשים, ברחוב יחזקאל 20 וברחוב מודיליאני 3, שניהם במסלול תמ"א 38/2 - הריסה ובנייה מחדש.
  • התקבלו השנה שני היתרי בנייה ושלוש החלטות ועדה.
  • על אף האתגרים, החברה לא ביצעה כל צמצום בכוח האדם ואף הגדילה את מספר העובדים, עקב הגדלת היקף הפעילות.
  • כיום לחברה יותר מ־25 פרויקטים בשלבים שונים. 

עבודה קשה מצד אחד – צמיחה מצד שני

להוציא חודש אחד (אפריל),הייתה החברה עדה לביקושים ערים, וסיכמה את שנת 2020 כשנת שיא מבחינת היקף העסקאות שביצעה. למרות שהביקוש עצמו כמעט לא נפגע, נתנה הקורונה את אותותיה על העדפות הרוכשים: נרשמו עליות בדרישה לדירות גן שבעבר היו מבוקשות פחות, בהעדפה לדירות עם מרפסות גדולות ועוד. השינוי הקיצוני בצרכים הדגיש את חשיבות הגמישות התכנונית - האפשרות שחלל ימלא יותר מפונקציה אחת, הצורך בפינת עבודה המאפשרת שקט וריכוז והיכולת לבצע שינויים כשאלה נדרשים.

שיקולים אלו, ורבים נוספים, נלקחו בחשבון בעת תכנון הפרויקטים החדשים של החברה: בפני בעלי הדירות הועלתה האופציה לבנות ממ"קים במקום ממ"דים; הממ"דים עצמם מוקמו בקצה הדירה, והוקדשה מחשבה רבה לשאלת הוורסטיליות של החללים. כך, לדוגמה, עלו פתרונות כגון שימוש במחיצה במקום בקיר קבוע, כדי לאפשר לדיירים ליצור חדר סגור או לפתוח ולספח את השטח לחלל הציבורי, בהתאם לצורך. כל משאביה של החברה, תשומת ליבה והקשב שאותו היא מעניקה ללקוחותיה לאורך כל התהליך, מופנים דרך קבע על מנת לאפשר לתכנן את דירותיהם בהתאם לסגנון החיים, ההעדפות והצרכים האישיים שלהם, ועל אחת כמה וכמה בתקופה מאתגרת זו. 

מסתכלים קדימה אל 2021
ב־2021 צפויה החברה להתחיל בבנייה של ארבעה פרויקטים נוספים. שלושה במסלול של הריסה ובנייה מחדש, ברחוב מודיליאני 17 ,שילה 4 ופנקס 25 דה האז 30, ופרויקט נוסף במסגרת תמ"א 38/1 ברחוב דיזינגוף 228.

הניסיון, הידע והיכולות הגבוהות של בעלי החברה ומנהליה מאפשרים לה להכיל את ההיקף ההולך וגדל של הפרויקטים, תוך שמירה על יחס אישי ועל תשומת הלב הראויה לכל פרויקט, לבעלי הדירות ולרוכשים. לצד תהליכי העבודה המובנים שפיתחה, יצרה לעצמה החברה בסיס חזק המאפשר לה לשעוט קדימה במטרה אחת – להעניק ללקוחותיה את אשר הבטיחה. 

ההחלטה האסטרטגית של החברה - להתמקד בקידום פרויקטים בעיר תל אביב הוכיחה את עצמה ביתר שאת השנה. אין עוד עיר בארץ שדומה לתל אביב מבחינת עירוב השימושים והמרכזיּות של מוקדי הבילוי והפנאי בחיי התושבים. ייחודיות זו היא שמכתיבה את תכנון בנייני המגורים בעיר.

בשנים האחרונות החלה החברה לפתח פעילות משלימה, אשר צברה תאוצה, בחברת בת בתחום הפינוי־בינוי באזור המרכז, ומקדמת כיום מספר מתחמים בשיתוף הרשויות המקומיות. החברה מאמינה בעתיד ה"פינוי בינוי" ועתידה להגדיל את דריסת הרגל שלה בשנת 2021.

פרויקטים לדוגמה של רם מוגרבי ארדיטי

דה האז-פנקס, תל אביב. תכנון: גל מרום אדריכלים | הדמיה: STUDIO IT

וידאו אודות חברת רם מוגרבי ארדיטי

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

  • © כל הזכויות שמורות
search