להורדת אפליקציה
  • מנחם בגין 7, רמת גן
  • משרד עורכי דין מוביל- ייצוג יזמים, ייצוג דיירים, TOP 15, תמ"א 38

צור קשר עם משרד רייסמן גור דויטש משרד עורכי דין ונוטריון

פעילות משרד רייסמן גור דויטש משרד עורכי דין ונוטריון בהתחדשות העירונית

ייצוג דיירים

בשלב מתקדם:*

פרויקטי תמ"א 38 | 125-130

מתחמי פינוי בינוי | 5

סה"כ דירות לפני | 2,000-2,500

מאוכלס:

פרויקט תמ"א 38 | 40-45

סה"כ דירות לפני | 600-700

ייצוג יזמים

בשלב מתקדם:*

פרויקט תמ"א 38 | 55-60

מתחמי פינוי בינוי | 2

סה"כ דירות לפני | 3,000-3,500

מאוכלס:

פרויקט תמ"א 38 | 40-45

סה"כ דירות | 800-900

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

הקש על השנה הרצויה כדי לראות את הדירוג

הנהלת משרד רייסמן גור דויטש משרד עורכי דין ונוטריון

עמיר רייסמן

עו"ד, שותף

מאיר דויטש

עו"ד, שותף

ניסים אהרן

עו"ד, שותף

תם זילברשטיין

עו"ד, שותף

אור דבוש

שותפה

מורן גור

שותף

אודות משרד רייסמן גור דויטש משרד עורכי דין ונוטריון

משרד עורכי הדין רייסמן גור דויטש ושות', אחד ממשרדי עורכי הדין בעלי הניסיון הרב ביותר בישראל בתחום ההתחדשות העירונית - רשם מאחוריו יותר מ־120 פרויקטים של התחדשות עירונית שבנייתם הסתיימה. 

 

כיום המשרד מלווה מאות פרויקטים נוספים של התחדשות עירונית, בכל מיני גדלים: בין מגה מתחמים עם מאות רבות של בעלי דירות מתפנים, ובין בנייני בוטיק קטנים - בכל מיני שלבים. בין פרויקטים בשלבי תכנון ורישוי, ובין בשלבי ביצוע ורישום. בחלקם מייצג המשרד את בעלי הדירות ובחלקם מייצג את היזמים. 

 

משרד עורכי הדין רייסמן גור דויטש מנוהל על ידי עו"ד עמיר רייסמן ועו"ד מאיר דויטש בתחום ההתחדשות העירונית, ועו"ד מורן גור בתחום התכנון והבנייה. 

 

בשנים האחרונות הצטרפו למשרד כשותפים גם עו"ד ניסים אהרון ועו"ד תם זילברשטיין בתחום ההתחדשות העירונית, ועו"ד אור דבוש בתחום התכנון והבנייה. כולם צברו ניסיון רב ומקצועיות מוערכת ויחד מייצגים קו צעיר, מוכשר ומקצועי עם המון פרקטיקה.

 

צוות המשרד מונה כיום 25 עורכי דין, כ-5 מתמחים וכ-5 אנשי שירותי מנהלה.

 

צוות המשרד מונחה על ידי עקרונות היסוד של המשרד: חתירה למצוינות מקצועית ומתן שירות אישי וזמין - בה־בעת ולכל לקוח. 

 

המשרד מעניק מעטפת שלמה של ליווי מקצועי, הן ליזמים והן לדיירים בתחום של התחדשות עירונית – החל בשלב הראשון הכולל חוות דעת וניתוח הפרויקט, וכלה בייצוג בפני ועדות משנה להתנגדויות, ועדות ערר לתכנון ובנייה ועוד. 

הצוות, שהחל להתגבש לפני 15 שנה, הוא בעל ניסיון וידע מעמיקים, שעוסק אך ורק בתחום התמחותו. לכן לקוחות המשרד נהנים מטיפול אישי של אנשי צוות מהירים, מוכשרים ומקצועיים.

 

התמקדות במתחמים גדולים

 

באופן טבעי, החל המשרד להתמקד בליווי של מתחמים גדולים ובשנים האחרונות הוא מלווה עשרות רבות של מתחמי פינוי־בינוי בשלבים מתקדמים מאוד. על מנת להוביל עסקת פינוי־בינוי מרובת בעלי נכסים, יש להבין את מכלול העסקה ולהתייחס אליה כפרויקט שאינו רק משפטי, אלא כתהליך שבין השאר חייב לתת ביטוי לפן החברתי. כל עורכי הדין במשרד מוכשרים לתת מענה לבעלי הנכסים על ידי זמינות מקסימלית, מתן תשומת לב אישית לכל בעל נכס ונגישות לכל אחד בכל מתחם.

למשרד ניסיון רב בכל תחומי המשפט האזרחי־מסחרי, והוא מציע שירותים משפטיים בתחומים מגוונים בספקטרום ייחודי זה - תוך התמקדות בייצוג יזמים ובעלי נכסים בבתים משותפים בפני המפקח/המפקחת על המקרקעין או בתי המשפט, בתביעות לאכיפת הסכמים שבסיסם תמ"א 38 / פינוי־בינוי. נוסף על התמחות המשרד בתחום ההתחדשות העירונית, הוא מתמחה בליווי עסקאות נדל"ן מסחרי, לרבות: עסקאות קומבינציה, עסקאות נדל"ן מניב, עסקאות מפעל מאושר לפי חוק עידוד השקעות הון, עסקאות לרכישת, למכירת ולהשכרת נכסים, הסכמי קבלן, ליווי לקוחות בתחום דיני תכנון ובנייה, צווי הריסה, הכנת תב"ע וייצוג מול ועדות התכנון, תביעות ליקויי בנייה וכיוצ"ב.

כתבות אחרונות אודות משרד רייסמן גור דויטש משרד עורכי דין ונוטריון

ועדת הערר פסקה: כאשר מתקן חניה נבנה במסגרת קווי הבניין – אין כל הצדקה לגביית היטל השבחה

שמדר הנדסה ובנין הגישה ערר על שומת ההשבחה שניפקה עיריית תל אביב • "בענייננו אין חריגה מקווי הבניין המותרים, והשומה נערכה, בשגגה, כאילו יש חריגה כזאת. לפיכך דין השומה להתבטל"

2021-11-09

מדד ההתחדשות העירונית 2021: המשרד המוביל בפינוי-בינוי – גינדי כספי; בתמ"א 38 – רייסמן גור דויטש

עוד הצצה לנתוני המדד החמישי של מרכז הנדל"ן ומדלן • במקום השני בדירוג המשרדים בתחום הפינוי-בינוי ניצב משרד ליאור עמידור ושות'; במקום השני בדירוג משרדי התמ"א 38 ניצב משרד שובל-יושע

2021-07-08

מדד ההתחדשות העירונית 2021: משרד עורכי הדין המוביל בייצוג דיירים – שובל-יושע

עוד הצצה לנתוני המדד החמישי של מרכז הנדל"ן ומדלן • המשרד נבחר בקטגוריה זו בפעם השנייה ברציפות • במקום השני ניצב משרד ל.עמידור ושות' ובמקום השלישי רייסמון גור דויטש

2021-07-01

מדד ההתחדשות העירונית 2021: משרד עורכי הדין המוביל – גינדי כספי ושות'

המשרד מוביל את רשימת ה'TOP 15' של מדד מרכז הנדל"ן ומדלן – הרשימה המבטאת את הדירוג המאוחד של עורכי הדין בסקטור, הן בייצוג יזמים והן בייצוג דיירים בכל סוגי הפרויקטים

2021-06-27

תקדים בעליון: מוסדות התכנון יידרשו לבחון הסכמות פוזיטיביות כתנאי להיתר בנייה ברכוש משותף

המשמעות – ההפרדה בין היבטי התכנון והקניין נפרצה, וכעת על מוסדות התכנון להבין הבנה בסיסית לכל הפחות בחוק המקרקעין • עו"ד מורן גור: "החלטה חשובה שתשליך גם על סוגיות נוספות" • לשון פסק הדין - בכתבה

2020-07-15

מדד ההתחדשות העירונית: משרדי העו"ד המובילים בייצוג דיירים

לראשונה השנה כלל המדד של מרכז הנדל"ן ומדלן דירוג נרחב של עורכי הדין המובילים בתחום ההתחדשות העירונית • צפו במשרדים שמובילים את הדירוג

2019-04-18

היזם ניצח את הוועדה המקומית - ופרויקט תמ"א 38/2 ברמלה יקודם

ועדת הערר המחוזית לתכנון ובנייה קיבלה את ערעורה של חברת סמיח אלשמאלי נגד החלטת הוועדה המקומית, סביב מחלוקת בדבר מספר מקומות החניה הנדרשים בפרויקט

2019-04-16
  • © כל הזכויות שמורות
search