משרד עורכי דין מוביל- ייצוג יזמים, ייצוג דיירים, TOP 15, תמ"א 38

אודות רייסמן גור דויטש משרד עורכי דין ונוטריון:

משרד עורכי דין רייסמן־גור ושות' כבר רשם מאחוריו יותר מ־100 בניינים של התחדשות עירונית שבנייתם הסתיימה. מדובר במספר פרויקטים מרשים, שמציב את המשרד בין המובילים במשרדי עורכי הדין בתחום. המשרד עוסק כיום בליווי עשרות פרויקטים נוספים של התחדשות עירונית. 

המשרד היה מחלוצי התחום - כבר ב־2005 זיהה עו"ד עמיר רייסמן, אז פורסמה תוכנית תמ"א 38, את הפוטנציאל הגלום בה והתחיל לפתח את התחום. ב־2006 ליווה פרויקטים ראשונים ברמת גן.

ב־2010 הצטרף לרייסמן עו"ד מורן גור, שהתמחה בתכנון ובנייה ובשמאות מקרקעין.

ב-2021 מאיר דויטש השלים מסלול בן 10 שנים כתרום מתמחה, עורך דין, מנהל וכיום שותף שם במשרד.

כיום מנהלים שלושתם את המשרד 'רייסמן גור דויטש'

למשרד הצטרפו כשותפים גם עו"ד אור דבוש, עו"ד נסים אהרון ועו"ד תם זילברשטיין, שצברו ניסיון ומקצועיות המוכרים בכל שוק ההתחדשות העירונית ויחד מייצגים קו צעיר, מוכשר ומקצועי עם המון ניסיון. בעקבות היקף העבודה הגדול ועקב הביקושים ההולכים וגוברים לשירותי המשרד בתחום, גדל מספר העובדים בו וגם השנה צוות המשרד גדל מאוד, בעיקר על ידי העסקת מתמחים שזה עתה עברו את הבחינות. צוות העובדים מונחה על ידי עקרונות היסוד של המשרד: חתירה למצוינות וחשיבה מחוץ לקופסה, וחשיבה יצירתית להגשמת הפרויקטים גם אם יש קשיים בדרך.

במשרד עורכי הדין עמיר רייסמן ומורן גור ניתנת מעטפת שלמה של ליווי מקצועי הן ליזמים והן לדיירים בתחום של התחדשות עירונית – החל בשלב הראשון הכולל חוות דעת וניתוח הפרויקט, וכלה בייצוג בפני ועדות משנה להתנגדויות, ועדות ערר לתכנון ובנייה ועוד.

הצוות, שהחל להתגבש לפני 15 שנה, הוא בעל ניסיון וידע מעמיקים, עוסק אך ורק בתחום התמחותו, ולכן הלקוחות נהנים מטיפול אישי של אנשי צוות מהירים, מוכשרים ומקצועיים.

התמקדות במתחמים גדולים

באופן טבעי, החל המשרד להתמקד במתחמים גדולים ובשנים האחרונות מלווה עשרות מתחמי פינוי־בינוי בשלבים מתקדמים מאוד.

על מנת להוביל עסקת פינוי־בינוי מרובת בעלי נכסים, יש להבין את מכלול העסקה ולהתייחס אליה כפרויקט שאינו רק משפטי אלא כתהליך שבין השאר חייב לתת ביטוי לפן החברתי. כל עורכי הדין במשרד מוכשרים לתת מענה לבעלי הדירות על ידי זמינות מקסימלית, מתן תשומת לב אישית לכל בעל נכס ונגישות לכל אחד בכל מתחם.

למשרד ניסיון רב בכל תחומי המשפט האזרחי־מסחרי, והוא מציע שירותים משפטיים בתחומים מגוונים בספקטרום המשפט המסחרי־אזרחי, תוך התמקדות בייצוג יזמים ובעלי זכויות בבתים משותפים בפני המפקח/מפקחת על המקרקעין, בתביעות לאכיפת הסכמים שבסיסם תמ"א 38 .המשרד מלווה את הצדדים בהתאם לחוק המקרקעין. נוסף על כך, המשרד מתמחה בנדל"ן מסחרי, לרבות נדל"ן ועסקאות מקרקעין, דיני תכנון ובנייה, צווי הריסה, הכנת תב"ע וייצוג מול ועדות התכנון, ובנדל"ן פרטי, ובכלל זה עוסק המשרד ביחסי קבלן־דייר - ייצוג רוכשי דירות מקבלן, תביעות ליקויי בנייה, הסכמי מכר, הסכמי שכירות וכיוצ"ב.

 

 

הנהלת החברה

עמיר רייסמן

עו"ד, שותף

מורן גור

עו"ד, שותף

מאיר דויטש

עו"ד, שותף

פרויקטים

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search