להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות משרד רז-כהן, פרשקר ושות'

משרד עורכי הדין רז-כהן, פרשקר ושות' מתמחה בתחום דיני תכנון ובניה, מקרקעין, חוזים ומיסוי, כמו גן בעסקאות נדל"ן גדולות ומורכבות.

החל משנת 1998 המשרד מייצג ומטפל בפרויקטים של התחדשות עירונית, הן תמ"א 38 והן פרויקטים של פינוי ובינוי, והפך להיות בר סמכה בתחום. המשרד מלווה פרויקטים החל משלב התכנון והרישוי ועד לשלב הביצוע, לאורך כל חיי הפרויקט מעניק המשרד ייעוץ משפטי מקיף, מקצועי ושוטף. 

כמו כן, משרד עוה"ד רז-כהן, פרשקר ושות', מתמחה במתן ייעוץ משפטי שוטף בתחום הבנייה, תכניות בניין העיר ובתחום הפיסקאלי. 

המשרד מעניק ייעוץ משפטי קבוע בתחומי-בתים משותפים, ניהול נכסים וזכויות רוכשים, הכנת חוברות מכרז לשיווק נכסים, לרבות הסכמי מכר ומיסוי מקרקעין  כמו גם, איחוד וחלוקה, ורישום פרצלציה.

צוות עורכי הדין במשרד הינו צוות מקצועי, יסודי ומומחה אשר מעניק ללקוחותיו את הטיפול המקיף והטוב ביותר, תוך שימת לב לכל הפרטים ומתן מענה ראוי לכל הנדרש. 

בין לקוחות משרד עורכי הדין רז-כהן, פרשקר ושות': מנהל מקרקעי ישראל (ת"א), חלמיש, עמידר, הועדה המקומית לתכנון ולבנייה (ת"א), הועדה המקומית לתכנון ולבנייה הרצליה ועוד. 

המשרד עוסק גם בתתי התחומים:
תכנון ובנייה, דיני קניין והסדר, מיסוי מקרקעין, הפקעות, דיני החזקה, דיירות מוגנת, דיני מנהל מקרקעי ישראל, עבירות הבנייה ומשפט מנהלי. כמו כן, בהליכים משפטיים לפינוי מחזיקים שלא כדין, והליכי התנגדויות לתוכניות מתאר .

כתבות אחרונות אודות משרד רז-כהן, פרשקר ושות'

אושר פרויקט הפינוי-בינוי של מצלאווי ברוטשילד בבת ים; ייבנו 560 יח"ד

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה והעירייה תאפשר פינוי של כ-163 יחידות דיור ו-13 מבנים ישנים • התוכנית כוללת גם 150 חדרי מלון,שטחי מסחר ומבנה ציבורי

2020-02-24

רמת השרון: ועדת הערר ביטלה פרויקט תמ"א 2/38, והמחוזי דחה את ערעור הדיירים; השלב הבא: ביהמ"ש העליון

סאגה ארוכת שנים בשכונה שבמערב העיר מסרבת להסתיים – אך דיירי המתחם לא נואשו מלשנות את גזירת הגורל • "משמעות הותרת פסק הדין על כנו תהיה ביטול הפרויקט והכחדתו" • נוסח הערעור - בכתבה

2020-08-09

גם חברת ICR תבנה במתחם ההסתדרות בגבעתיים: תקים 333 יחידות דיור בהשקעה של כחצי מיליארד שקל

החברה החתימה כבר כ-85% מבעלי הדירות הקיימות במתחם ב' של התוכנית, והוועדה המקומית אישרה את הפקדתו בתנאים • ההכנסות הצפויות מהפרויקט: כ-610 מיליון שקל

2020-10-25

חקלאי כפר ידידיה שבעמק חפר תובעים 24.2 מיליון שקל

התביעה דורשת מחברת נתיבי ישראל לפצות את תושבי המושב על "אובדן של רבע מהשטחים המעובדים" – בגין הרחבת כביש 4 הסמוך .

2020-11-02

הרצליה: הופקדה התוכנית למתחם הכוזרי של אפריקה ומצלאוי; יכלול 204 יח"ד ושטחי מסחר

הוועדה המקומית הודיעה על הפקדת התוכנית, שמשתרעת על שטח של שמונה דונמים במזרח העיר• התוכנית מציעה שישה מבני מגורים, שטח לכיכר וחניון תת-קרקעי

2021-02-18

בשל התנגדות תושבים – תוכנית "דרום רמת אפעל" תשונה; יופחתו 7.5 דונם משטחי מוסדות הציבור

עוד הוחלט בדיון ועדת המשנה להתנגדויות של הוועדה המחוזית כי ההפרדה בין היישוב הוותיק לחדש תורחב לרצועה של 60 מטר • "מהלך שצפוי לשפר משמעותית את איכות החיים של התושבים הוותיקים"

2021-05-19

פודקאסט "החזית העירונית" - עו"ד משה רז-כהן על איחוד וחלוקה ועל חשיבותו בפרויקטים להתחדשות עירונית

על המושג שרבים לא באמת מכירים - איחוד וחלוקה - ועל המשמעויות שלו עבור כל העוסקים בענף • אילי בר מארח את עו"ד משה רז-כהן ממשרד רז-כהן, פרשקר ושות', לשיחה בין שני אנשי מקצוע על אחד המושגים המורכבים והמרתקים בעולם הנדל"ן, ובהתחדשות עירונית בפרט

2021-06-12

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע באתר מרכז הנדל"ן

ירידות בהתחלות הבנייה ובגמר הבנייה • המשכנתאות החדשות בשיא - ומחירי הדירות ממשיכים לעלות • ונשקלת הריסת מבנה מכון מור במסגרת תוכנית מתחם BBC • רגע לפני שבת, 18.6.2021

2021-06-18

פרויקט התמ"א במתחם אלחנן, רמה"ש: העליון הורה לוועדת הערר לקיים דיון נוסף

הסאגה של דיירי מתחם יצחק אלחנן בשכונה היוקרתית במערב רמת השרון מסרבת לדעוך. לאחר שהמחוזי צידד בהחלטת וועדת הערר, בית המשפט העליון מורה לוועדת הערר לקיים דיון מחודש בין הצדדים במטרה להגיע להבנות חדשות.

2021-11-23

עמי כחלון: "צריך להוריד חסמים, לתת יותר בהירות; יש כאן עשרות יזמים שיכולים לייצר יותר מ-100 פרויקטים בשנה"

שולחן עגול של מרכז הנדל"ן בנושא תקן 21 המעודכן והמיסוי בהתחדשות עירונית נערך לפני ימים אחדים, בהשתתפות בכירי הרגולטורים, עורכי הדין והיזמים • עמי כחלון, מייסד ומנכ"ל משותף ב-ע.ט החברה להתחדשות עירונית: "הבהירות תאפשר למדינת ישראל לצמצם את הפער של יחידות הדיור"

2022-01-06

כבר לא צריך לחכות לסוף: השינוי הדרמטי בחוק ההסדרים שמאפשר לבעלי הדירות למכור את הדירה כבר בתקופת הבנייה

עד כה דירה הרוסה נחשבה לדירה שבנייתה טרם הסתיימה לצורך הטבות המס • רואי זרצ'קובסקי מנהל מחלקה מקצועית ברשות המיסים: "הדירה ההרוסה תיחשב דירה כמו הדירה הישנה" • עו"ד משה רז – כהן: "עמדת המחלקה המשפטית פוגעת באופן חלקי במטרת החוק"

2022-01-16
  • © כל הזכויות שמורות
search