להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

הנהלת חברת קבוצת ב.ס.ר

נחשון קיויתי - יו"ר ובעלים

גיא פלד - מנכ"ל

גלעד קיויתי - סמנכ"ל פיתוח עסקי

אייל בצלאל - סמנכ"ל כספים

אודות חברת קבוצת ב.ס.ר

קבוצת ב.ס.ר אשר הוקמה בשנת 1967 הינה חברה הנדסית הדוגלת במקצועיות, מצוינות ודיוק. הקבוצה מתמחה בניהול, תכנון וביצוע של פרויקטים הנדסיים הן בתחום המגורים והן בתחום המשרדים. 

קבוצת ב.ס.ר הקימה את פרויקט קבוצת הרכישה הראשון שלה בשנת 1986  ומאז ועד היום יזמה, הובילה ופיתחה עשרות פרויקטים מסוג זה. הקבוצה עובדת בשיתוף פעולה עם אנשי המקצוע מהמעלה הראשונה ביניהם אדריכלים, מהנדסים וקבלנים. 

בכל פרויקט של קבוצת רכישה קבוצת ב.ס.ר רואה בחברי קבוצת הרכישה כשותפים מלאים ומעדכנת אותם באופן מלא ושוטף לאורך כל הפרויקט. הקבוצה מקפידה על תכנון התקציב ומבצעת בקרה מלאה, תוך שהיא שומרת על זכויותיהם של כל משתתפי הפרויקט. הקבוצה מובילה ומנהלת את הפרויקטים השונים החל משלבי הרעיון והתכנון , דרך הביצוע ועד תוצר מוגמר. 

בשנים האחרונות הרחיבה קבוצת ב.ס.ר את תחומי הפעילות שלה גם לתחום ההתחדשות העירונית בתוך כך היא יוזמת פרויקטים מסוג פינוי ובינוי בהיקף נרחב באזור תל אביב וגוש דן.

בין הפרויקטים של הקבוצה:

  • נדלן מסחרי- בנייני משרדי ב.ס.ר, כוכב הרצליה, בית גיבור ספורט. נדלן מגורים- מגדלי ברונזה תל אביב, מגדלי מנהטן תל אביב, כוכב השרון בהוד השרון. התחדשות עירונית- פרויקט הטייסים תל אביב.

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת קבוצת ב.ס.ר

קבוצת אשטרום תקים את פרויקט המגורים "ב.ס.ר במחנה יהודה" בירושלים

הפרויקט יכלול בשלב ראשון שני מגדלי מגורים עם 308 יחידות דיור, בשטח בנוי של 60,000 מ"ר • הפרויקט יכלול גם מלון בוטיק

2020-06-03

רגע לפני שבת: הכתבות הנצפות ביותר השבוע באתר מרכז הנדל"ן

הרצאת זום מיוחדת למרכז הנדל"ן בהובלת רשות המיסים עסקה בעדכונים החשובים ל-2020 • מאבק מתכננת מחוז ירושלים באיקאה אשתאול מחריף • וליצמן מקבל את רמ"י ומטה הדיור

2020-06-04

מגוריט רוכשת 80 דירות בפרויקט "עץ החיים" שבמחנה יהודה בירושלים

הדירות שנרכשו מתוכננות בשני המגדלים במתחם, ושטחן כ-5,544 מ"ר, בתוספת 528 מ"ר מרפסות • כחלק מהעסקה תנפיק מגוריט לחברות המוכרות מניות בהיקף של כ-40.6 מיליון שקל

2020-06-22

עוד פרטים על מכרז "משולש הבורסה": הזוכות יקימו שני חניונים ותחנת כיבוי אש; אישור אכלוס – עד 70 חודשים מיום מסירת הקרקע

ישראל-קנדה וב.ס.ר ישלמו, נוסף על 937 מיליון השקלים שהעניקו להם את הזכייה, גם 11.5 מיליון שקל הוצאות פיתוח • כ-2% מהקרקע נמצאים בבעלות מחזיקים פרטיים, שרק הסכם איתם יאפשר את מימוש הבנייה

2021-08-22
  • © כל הזכויות שמורות
search