להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברת צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

* המדידה נכונה למועד 31.8.2020

הנהלת חברת צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

תומר צליח

מנהל

אורן צליח

מנהל

רועי רוטשילד

מנהל

לי רוטשילד

מנהל

אודות חברת צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

הסיפור של קבוצת צליח־רוטשילד הוא סיפור נדיר בימינו - חברה קבלנית אמיתית, אשר נבנתה 'בעשר אצבעות' על ידי שתי משפחות לפני קרוב ל־50 שנה, ואשר בעליה עדיין זוכרים את מגע הבטון בידיים החשופות. 

הקבוצה הוקמה על ידי שני חברי ילדות, יוסף צליח ויאיר רוטשילד, אשר כבר בבניין הראשון האמינו בערכים של מצוינות, חריצות ויושרה לצד עבודה קשה - ערכים המשמשים נר לרגלי החברה מאז ועד היום, לצד שמירה קפדנית על איכות הביצוע, קבלת אחריות מלאה על הנעשה בשטח והקפדה על כל פרט. במשך השנים רכשה לעצמה קבוצת צליח־רוטשילד מוניטין רב בבנייה וביזמות של פרויקטים רבים, מצליחים ומגוונים, החל בבנייני מגורים, דרך מגדלי משרדים ועד נכסים מסחריים ודיור מוגן. 

חברה גדולה ועוצמתית, עם אופי משפחתי ויחס אישי ואנושי 
קבוצת צליח־רוטשילד מצליחה לשמור על אופי ייחודי בנוף חברות הנדל"ן - מצד אחד חברה גדולה ועוצמתית, ומצד שני חברה משפחתית, אישית, אנושית ולא מעונבת. דלתם של מייסדי החברה פתוחה תמיד והם נגישים תמיד, ממש כמו ביום שבו הוקמה. 

Shop Stop One - חברה יזמית וקבלנית
לקבוצת צליח־רוטשילד סיווג קבלני ג5 ,שהינו הסיווג הקבלני הגבוה ביותר שיש - בלתי מוגבל. דבר זה מאפשר לה לפעול בכל הפרויקטים שלה הן כחברה יזמית והן כחברה קבלנית מבצעת, ועל ידי כך להביא לתוצאה האולטימטיבית עבור לקוחותיה. כבר בשלב בחירת הפרויקטים בוחנת הקבוצה כל פרויקט מזווית היזם והקבלן גם יחד. למעשה, צליח־רוטשילד היא Shop Stop One ,החל בעסקת הרכישה של הקרקע ובקבלת אישורי הבנייה, דרך התכנון, השיווק והבנייה בפועל ועד השירות ללקוחות והטיפול בשינויי הדיירים, המבוצעים עם אדריכלית צמודה לכל לקוח, על מנת להתאים את הדירה באופן אופטימלי לצרכיו. לאחר אכלוס הבניין ומסירת המפתח, החברה אחראית לבדק וממשיכה לטפל בצורכי הדיירים הטריים. הרישיון והסיווג הקבלני של הקבוצה מבטיחים שמירה על מקצוענות, ניסיון, עמידה בתקנים, פיקוח רציף ושיתוף פעולה עם בעלי המקצוע המובילים בשוק. 

איתנות פיננסית ועמידה בזמנים 

קבוצת צליח־רוטשילד נהנית מאיתנות פיננסית יציבה לאורך כל השנים, אשר מעניקה לה דירוג אשראי בנקאי גבוה. בזכות חוסנה הפיננסי, הפרויקטים של החברה מבוצעים תוך עמידה קפדנית בלוח הזמנים ולעיתים תוך הקדמתו, במקביל להקפדה בלתי מתפשרת על מצוינות ואיכות - משלב היסודות ועד הגימור, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. קבוצת צליח־רוטשילד דורגה על ידי 100 s'Dun בין 100 החברות המובילות בענף לשנת 2019. 

פרויקטים מובילים מהשנים האחרונות: 

 

  • מגדל כפיר, משה דיין 2 ,תל אביב - פרויקט בן 18 קומות ו־ 84 יח"ד מעל מרכז מסחרי. אוכלס ב־2018.
  • הרצל 197–195 ,רחובות - פרויקט של 76 יח"ד בהשראת דירות מנהטן, מעל קומת מסחר. הפרויקט בביצוע וצפוי להסתיים ב־2020 .
  • מוריה 15–13 ,רמת גן - 46 יח"ד על צלע הר יד לבנים הפסטורלי. בפרויקט בביצוע וצפוי להסתיים ב־2021.
  • אביגיל 6 ,רמת גן - פרויקט המשך של אביגיל 10–8 .26 יח"ד בשכונת החרוזים המבוקשת. הפרויקט בביצוע וצפוי להסתיים ב־2021

פרויקטים לדוגמה של צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

הדמיית פרויקט רמברנדט 8-10, תל-אביב, קרדיט C-it
משה דיין 2,תל-אביב. קרדיט אנדו סטודיו
הרצל 197, רחובות, קרדיט אנדו-סטודיו

וידאו אודות חברת צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

  • © כל הזכויות שמורות
search