להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברת צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

הנהלת חברת צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

תומר צליח

מנהל

אורן צליח

מנהל

רועי רוטשילד

מנהל

לי רוטשילד

מנהל

אודות חברת צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

הסיפור של קבוצת צליח־רוטשילד הוא סיפור נדיר בימינו - חברה קבלנית אמיתית, אשר נבנתה 'בעשר אצבעות' על ידי שתי משפחות לפני קרוב ל־50 שנה, ואשר בעליה עדיין זוכרים את מגע הבטון בידיים החשופות. 

הקבוצה הוקמה על ידי שני חברי ילדות, יוסף צליח ויאיר רוטשילד, אשר כבר בבניין הראשון האמינו בערכים של מצוינות, חריצות ויושרה לצד עבודה קשה - ערכים המשמשים נר לרגלי החברה מאז ועד היום, לצד שמירה קפדנית על איכות הביצוע, קבלת אחריות מלאה על הנעשה בשטח והקפדה על כל פרט. במשך השנים רכשה לעצמה קבוצת צליח־רוטשילד מוניטין רב בבנייה וביזמות של פרויקטים רבים, מצליחים ומגוונים, החל בבנייני מגורים, דרך מגדלי משרדים ועד נכסים מסחריים ודיור מוגן. 

 

חברה גדולה ועוצמתית, עם אופי משפחתי ויחס אישי ואנושי 

קבוצת צליח־רוטשילד מצליחה לשמור על אופי ייחודי בנוף חברות הנדל"ן -מצד אחד חברה גדולה ועוצמתית, ומצד שני חברה משפחתית, אישית, אנושית ולא מעונבת. דלתם של מייסדי החברה פתוחה תמיד והם נגישים תמיד, ממש כמו ביום שבו הוקמה. 

 

Shop Stop One - חברה יזמית וקבלנית

לקבוצת צליח־רוטשילד סיווג קבלני ג5 ,שהינו הסיווג הקבלני הגבוה ביותר שיש - בלתי מוגבל. דבר זה מאפשר לה לפעול בכל הפרויקטים שלה הן כחברה יזמית והן כחברה קבלנית מבצעת, ועל ידי כך להביא לתוצאה האולטימטיבית עבור לקוחותיה. כבר בשלב בחירת הפרויקטים בוחנת הקבוצה כל פרויקט מזווית היזם והקבלן גם יחד. למעשה, צליח־רוטשילד היא Shop Stop One ,החל בעסקת הרכישה של הקרקע ובקבלת אישורי הבנייה, דרך התכנון, השיווק והבנייה בפועל ועד השירות ללקוחות והטיפול בשינויי הדיירים, המבוצעים עם אדריכלית צמודה לכל לקוח, על מנת להתאים את הדירה באופן אופטימלי לצרכיו. לאחר אכלוס הבניין ומסירת המפתח, החברה אחראית לבדק וממשיכה לטפל בצורכי הדיירים הטריים.

 

איתנות פיננסית ועמידה בזמנים 

קבוצת צליח־רוטשילד נהנית מאיתנות פיננסית יציבה לאורך כל השנים, אשר מעניקה לה דירוג אשראי בנקאי גבוה. בזכות חוסנה הפיננסי, הפרויקטים של החברה מבוצעים תוך עמידה קפדנית בלוח הזמנים ולעיתים תוך הקדמתו, במקביל להקפדה בלתי מתפשרת על מצוינות ואיכות - משלב היסודות ועד הגימור, לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות. קבוצת צליח־רוטשילד דורגה על ידי 100 s'Dun בין 100 החברות המובילות בענף לשנת 2020.

 

פרויקטים מובילים:

  • מגדל כפיר, משה דיין 2 ,תל אביב - פרויקט בן 18 קומות ו־ 84 יח"ד מעל מרכז מסחרי. אוכלס ב־2018.
  • הרצל 197–195 ,רחובות - פרויקט של 76 יח"ד בהשראת דירות מנהטן, מעל קומת מסחר. הפרויקט בביצוע וצפוי להסתיים ב־2020 .
  • הפודים־רש"י, רמת גן – מתחם התחדשות עירונית שבו יוקמו שני מגדלים מפוארים עם שימושים מעורבים, וכולל הריסת 49 יח"ד קיימות ובנייה של כ־150 יח"ד חדשות. הפרויקט בשלבי תכנון.
  • שרה אהרונסון־הירדן, רמת גן – מתחם התחדשות עירונית שבו יוקמו שלושה מגדלים מפוארים עם עירוב שימושים של מסחר ותעסוקה, הריסת 116 יח"ד קיימות ובנייה של 348 יח"ד חדשות. הפרויקט בשלבי תכנון

פרויקטים לדוגמה של צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

הדמיית פרויקט רמברנדט 8-10, תל-אביב, קרדיט C-it
משה דיין 2,תל-אביב. קרדיט אנדו סטודיו
הרצל 197, רחובות, קרדיט אנדו-סטודיו

וידאו אודות חברת צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת צליח-רוטשילד מימון והשקעות בע"מ

תומר צליח מנכ"ל משותף ובעלים בקבוצת צליח רוטשילד: "מתחמי פינוי-בינוי יכולים לייצר תכנון טוב הרבה יותר, נכון הרבה יותר"

קבוצת צליח רוטשילד בונה בישראל ברציפות כבר קרוב ל-50 שנה – ובשנים האחרונות החלה לפעול גם בתחום ההתחדשות העירונית • תומר צליח, מנכ"ל משותף ובעלים: "רקורד של עשרות פרויקטים ומאות יחידות דיור מאוכלסות"

2021-11-11

תומר צליח מנכ"ל משותף ובעלים בחברת צליח רוטשילד: "הר יד לבנים – אי של טבע עירוני; באופן מאוד מפתיע עדיין לא נוצרה כאן עליית מחירים"

אחד המקומות היפים ביותר ברמת גן הוא כנראה הר יד לבנים – אך נדמה כי הציבור טרם גילה את הפוטנציאל שבו • תומר צליח, מנכ"ל משותף ובעלים בחברת צליח רוטשילד, הבונה למרגלותיו: "העירייה השקיעה פה המון כסף"

2021-02-22

תומר צליח מנכ"ל משותף ובעלי צליח-רוטשילד: "שכונת חרוזים מתפתחת; היא צפויה לאפסייד משמעותי"

השכונה הרמת גנית הוותיקה מבוקשת מאוד כיום, בעיקר בשל סביבתה הירוקה והתחדשותה • תומר צליח, מנכ"ל משותף ובעלי חברת צליח-רוטשילד: "עדיין לא מיצתה את הפוטנציאל שלה"

2021-01-06
  • © כל הזכויות שמורות
search