להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברת צים בהרי

דירוגי החברה על פי מדד ההתחדשות העירונית

הקש על השנה הרצויה כדי לראות את הדירוג

פעילויות חברת צים בהרי בתחום ההתחדשות העירונית

פעילות בפינוי בינוי חברת צים בהרי

סה"כ פרוייקטים
פרויקטים בתהליך סה"כ מתחמים בשלבים מתקדמים
פרויקטים בביצוע סה"כ דירות לפני
פרויקטים מאוכלסים סה"כ דירות אחרי

פעילויות החברה בתחום ההתחדשות העירונית

סה"כ פרוייקטים:
פרויקטים בתהליך:
פרויקטים בביצוע:
פרויקטים מאוכלסים:

פעילות בפינוי בינוי

מיקום דירוג:
סה"כ מתחמים:
סה"כ דירות לפני:
סה"כ דירות אחרי:

* המדידה נכונה למועד 31.8.2021

הנהלת חברת צים בהרי

עדי צים

בעלים

יונה בהרי

נשיא

דני סויסה

יו"ר פעיל

אייל בהרי

מנכ"ל

אודות חברת צים בהרי

חברת צים בהרי פעילה בתחום הנדל"ן יותר מחמישה עשורים שבהם יזמה ובנתה אלפי יחידות דיור ברחבי ישראל. החברה מעורבת כיום בכ־80 פרויקטים של התחדשות עירונית בפריסה ארצית, ושואפת להוביל את תחום ההתחדשות העירונית בישראל. החברה שמה דגש רב בהתנהלות שקופה ורגישה מול הדיירים, ורואה בכל פרויקט התחדשות עירונית מיזם חברתי לשיפור סביבת המגורים של הקהילה כולה

 

חברת צים בהרי נוסדה על בסיס השילוב בין יכולת הייזום והביצוע בהיקף רחב של קבוצת בהרי, לבין העוצמה הכלכלית והעוגנים הרחבים של קבוצת עדי צים, הפעילה במגוון ענפים )לקבוצה כמה חטיבות - נדל"ן, פיננסים, ביטוח, מסחר, טכנולוגיה ועוד(. החברה מציעה כיום ניסיון של יותר מ־50 שנים ביזמות, בתכנון ובבנייה איכותית למגורים, למסחר ולתעשייה, וכן בתחום ההתחדשות העירונית בישראל. הפרויקטים של צים בהרי מאופיינים בסטנדרטים גבוהים, בעמידה בלוחות זמנים, בבנייה ירוקה ובהקפדה על כל תהליכי הפרויקט ללא פשרות, תוך שמירה על שקיפות מלאה ועל יחס אישי לכל דייר ודיירת.

 

הכול מתחיל ביצירת אמון ובמפגש בלתי אמצעי עם הדיירים

 

החברה שמה דגש משמעותי במפגש הישיר עם בעלי הדירות, בהקשבה לחששות ובהתייחסות לצרכים הספציפיים שלהם. בחברה מבינים כי דירה היא לא רק קירות וחלונות, אלא מקום שבו נוצרים זיכרונות וחוויות משותפות - מה שהופך את תהליך עזיבת הבית למשימה לא פשוטה עבור הדיירים.

על מנת לספק להם שקט נפשי מקסימלי וליצור מערכת יחסים הבנויה על אמון הדדי, מנהלי צים בהרי ונציגיה מקפידים על זמינות ועל תשומת לב לכל צורך, על יחס VIP באמצעות מחלקת שירות ייעודית ועל ליווי אישי לאורך כל התהליך, עד לקבלת המפתח לדירה החדשה - וגם לאחר מכן. כל בעלי הדירות מקבלים שירות אישי וצמוד בהתאם לכל סוגי הצרכים, הבעיות והאתגרים שלהם.

החברה מעודדת את בעלי הדירות לתכנן את הדירות בהתאם לרצונם, וכל השינויים של פנים הדירה מבוצעים ללא תשלום.

 

כל פרויקט התחדשות עירונית הוא מיזם חברתי, ובעלי הדירות הם השותפים

 

עבור צים בהרי, בעלי הדירות הם הנכס החשוב ביותר של החברה, אשר מהווים שותפים חשובים ועיקריים לאורך כל הדרך. לכן בחברה מתחייבים לעשות הכול על מנת להביא את בעלי הנכסים במהירות ובבטחה לדירה החדשה שלהם, תוך התמודדות עם האתגרים המהווים חלק בלתי נפרד מעולם ההתחדשות העירונית.

עבור החברה כל פרויקט התחדשות עירונית הוא מיזם חברתי, שאמור לשפר את איכות החיים של בעלי הדירות ושל הקהילה המקומית. לכן נוקטת החברה גישה חברתית המתבטאת בשיתוף מלא ובשקיפות מול בעלי הדירות. מלבד זה, החברה מקדמת פרויקטי התחדשות עירונית מקצה לקצה - משלב הייזום והתכנון הראשוני בשיתוף הקהילה, דרך אישור התוכניות, הוצאת ההיתרים והביצוע האיכותי, ועד למסירת הדירות, מתוך תפיסה כי הבית של הלקוח הוא הכוח של החברה עצמה. 

 

חזון החברה - הובלת תחום ההתחדשות העירונית דרך בנייה חדשנית, שימור פני העיר ופיתוח המרחב האורבני

 

צים בהרי שואפת להוביל את עולם ההתחדשות העירונית בישראל דרך הקמת מבנים חדשניים ואיכותיים, מתוך תחושת שליחות לשימור פני הערים ולפיתוחן. לשם כך החברה מיישמת שיטות בנייה מתקדמות, ומקפידה על איכות המוצר ועל איכות השירות.

 

פרויקטים לדוגמה:

 

מתחם האלון, יבנה - פרויקט פינוי־בינוי הכולל כ־ 900יח"ד ב־14 בניינים. הפרויקט ממוקם על פארק הנחל ביבנה, ובו שבילי אופניים, מזרקה ומתקנים לילדים.
סטטוס – בהיתר בנייה לשלב א'.

 

כיכר התרבות, פתח תקווה - בלב העיר, בצמוד להיכל התרבות, יוקמו שני מגדלים מפוארים בני 32 קומות ובהם כ־200 דירות, מעל קומות מסחר ומשרדים.

סטטוס - אישור תב"ע.

 

מודיליאני 4, תל אביב - פרויקט תמ"א 2/38 יוקרתי הכולל 16 יח"ד, בלב השקט והיוקרתי של תל אביב. בניין מרהיב עם תמהיל מגוון, הכולל פנטהאוז מדהים על קומה אחת שצופה למרכז העיר.
סטטוס  –היתר בנייה.

 

קיציס 16–20, תל אביב–  פרויקט תמ"א 2/38 בלב הדר יוסף, בסמוך לבית פרנקפורט, בבניין ייחודי בן 89 יח"ד. סטטוס - לפני החלטת ועדה.

 

טירת הכרמל - פרויקט מגורים מעורב שימושים השוכן בלב השכונה הוותיקה. בנייה של 857 יח"ד, ושטחי מסחר ותעסוקה. הפרויקט ממוקם בסמוך לשטחי ציבור, אשר יאפשרו איכות חיים גבוהה ושטחי טבע ירוקים שיתחברו לסביבה המקיפה את הפרויקט' למרגלות רכס הכרמל. סטטוס - הפקדה לוועדה מחוזית.

 

בארי/ויצמן, נתניה - פרויקט פינוי־בינוי הכולל פינוי של 96 דיירים והקמת 384 יח"ד חדשות. הפרויקט ממוקם לאורך ציר עירוני מרכזי ושוקק חיים, הכולל חזית רחוב מסחרית משולבת שטחים ירוקים. נעשה במסגרתו שימוש בתכנון מרחב הגגות של המבנים לשטחי גינון ופינות מנוחה. סטטוס - הגשה לוועדה מקומית.

 

שכונת מילצ'ן, רחובות - פרויקט פינוי־בינוי רחב היקף של שכונה שלמה. התכנון שואף לייצר מרחב מגורים הכולל כ־ 1,600יח"ד, עם שטחי ציבור, תעסוקה ומסחר רחבים שיספקו את צורכי כלל הדיירים בשכונה. סטטוס – מסלול ותמ"ל.

 

גני בר אילן, רמלה - פרויקט פינוי־בינוי הכולל כ־ 1,900יח"ד ומציע עירוב שימושים רחב ושטחי ציבור רבים אשר מאפשרים לכלל תושבי השכונה איכות חיים ומרחב פארק ירוק, שבילים להולכי רגל וקישוריות למרחב המרכז עירוני. סטטוס – תכנון.

 

הבושם 85–87, תל אביב - פרויקט תמ"א 2/38 הכולל כ־81 יח"ד בבניין מרהיב, צמוד לפארק דרום.סטטוס - בקשה להיתר.

 

פרויקטים לדוגמה של צים בהרי

קיציס 16-20, תל אביב, קרדיט: זיתוני הדמיות
מתחם גיורא, טירת הכרמל. קרדיט: איי.איי. סטודיו בע"מ
מתחם האלון, יבנה. קרדיט: 3D design

חברות נדל"ן מומלצות על פי מדד ההתחדשות העירונית

כתבות אחרונות אודות חברת צים בהרי

עסקת ענק לצים בהרי: רכשה 17 דונם למרגלות הכנרת בעלות כוללת של 350 מיליון שקל

הקרקע נמצאת ביציאה הצפונית מטבריה ובה תב"ע מאושרת לבניית 150 יח"ד. בכוונת החברה לבנות שכונה חדשה שתיקרא "נופי כנרת"

2022-06-26

תקן 21 כאוס או פתרון? אוהד עיני: "התקן הקודם לא היה משקף, תוכניות לא יצאו ואף אחד לא יישם את אחוזי הרווחיות"

על דברים אלו השיבה יעלה מיקליס, ראש עיירת יהוד-נווה מונסון: "הרשויות המקומיות המבוגר האחראי שצריך להגיד לדיירים, אין לכם גן ילדים", "התקן הנוכחי מאפשר גמישות, ומה שצריך זה ודאות"

2022-04-04

אס א.ר אקורד תשלם 16 מיליון שקל עבור 51% מארנו נדל"ן

כמו כן, תהיה לאקורד אופציה לרכישה של מניות נוספות של קבוצת ארנו, אשר תהווינה לאחר מכירתן לחברה, 9% מהונה המונפק והנפרע של ארנו ושל שותפה נוספת. וזאת בתמורה במזומן בסך כולל של כ- 8.2 מיליון שקל. אם תמומש האופציה תחזיק אקורד ב-60% מהשותפות

2022-03-28

התחדשות עירונית רחובות - המדריך השלם לשנת 2022

רחובות היא מהערים המובילות בהתחדשות עירונית ל-2021 ועקפה גם את ירושלים. פרויקט פינוי בינוי בקריית משה כבר יצא לדרך ומתוכננים מיזמים נוספים במתחם מילצ'ן, בשכונת אושיות ועוד

2022-04-07

פתח תקווה: הופקדה תוכנית "פרויקט כיכר התרבות" של צים בהרי; יציע שני מגדלים בני 31 קומות ו-170 יח"ד

הפרויקט, שקודם על ידי קרן ריאליטי, יוקם על ארבעה מגרשים – שלושה עם 26 יח"ד ועשר יחידות מסחר, ועוד אחד עם 23 יח"ד מעל קומת מסחר • המגדלים יציעו, למעשה, עירוב שימושים של מגורים, מסחר, תעסוקה ומבני ציבור

2021-09-21

אשראי ב-250 מיליון: אס.אר אקורד וארנו קפיטל ישתפו פעולה

השתיים חתמו על הסכם להעמדת מעטפת אשראי ליזמים ולקבלנים, גם בתחום ההתחדשות העירונית • "בתקופה המאתגרת הנוכחית יש צורך אמיתי במתן פתרון פיננסי מקיף"

2021-01-12

חדשות הנדל"ן: הוארך תוקף פעילותה של הוועדה לתכנון חריש; פרשקובסקי קיבלה אישור על רכישת "פרי פלייס"

מליאת הכנסת אישרה את הארכת תוקף פעילותה של הוועדה לחריש ב-27 חודשים • בית המשפט העניק תוקף לרכישת הפרויקט של אלדד פרי ז"ל ברחובות • צים בהרי רכשה קומה שלמה בבסר סיטי בפתח תקווה

2022-01-07

אייל בהרי מנכ"ל קבוצת בהרי וגלעד ברון שותף מייסד במשרד עו"ד ברון ושות': ההבדל התפיסתי בין תמ"א 38 לפינוי-בינוי

זהות האינטרסים בין היזם והדיירים • הדיאלוג מול העירייה • ואיך מוציאים לפועל את הפרויקט • אייל בהרי מנכ"ל קבוצת בהרי וגלעד ברון שותף מייסד במשרד עו"ד ברון ושות' מסבירים

2019-05-26

תמיר חנן מקבוצת בהרי: כל מה שהדיירים צריכים לדעת על תמ"א 38

בעלי דירות, תהליך תמ"א 38 מתבצע עם היזם, לא מולו • שיתוף פעולה וקשר הדוק ושקוף בין הדיירים ליזם יכולה לחסוך המון זמן וכסף • תמיר חנן מקבוצת בהרי מסביר

2019-05-07
  • © כל הזכויות שמורות
search