להורדת אפליקציה

צור קשר עם חברות נדל"ן מובילות:

אודות משרד יפת לוי ושות’ משרד עורכי דין ונוטריון

יפת לוי ושות' משרד עורכי דין הינו משרד בוטיק עם אווירה משפחתית אשר מתמחה בתחום המקרקעין ועוסק בייצוג בעסקאות מסוגים שונים במסגרת תחום זה. המשרד מתמחה בקידום פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית כדוגמת פרויקטים מסוג תמ"א 38 וכן פרויקטים של פינוי ובינוי. בתוך כך, ייצג המשרד עשרות פרויקטים באזור המרכז בשנים האחרונות. 

יפת לוי ושות' עורכי דין מתמחה בתחומים נוספים ביניהם: ייצוג במכירת נכס, משפט מסחרי- הכולל ליווי משפטי בתחום דיני החוזים וייצוג משפטי בעסקאות קומבינציה, רכישת דירות מקבלן, רכישה ומכירה של מגרשים וליטיגציה. 

המשרד מעניק ליווי וייצוג משפטי מלא ללקוחותיו ומייצג הן דיירים ובעלי דירות מול יזמים והן יזמים מול דיירים סרבנים בפרויקט של תמא 38. עוד מתמחה משרד יפת לוי ושות' בניסוח חוזה מקרקעין במסגרת תחום זה המשרד מנסח חוזה מכירה או קנייה ודואג לשמור על כל הזכויות הכלכליות של לקוחותיו במסגרת חוזים אלו.

הערכים המובילים את המשרד הינם- מקצועיות, שקיפות ונגישות מלאה ללקוחותיהם. זאת מתוך האמונה שהמשרד אינו מייצג תיקים או נכסים אלא בני אדם אשר בבעלותם נכסים או תיקים ומכאן שהיחס האישי והממוקד והעבודה המקצועית הם אלו אשר מובילים את הפעילות במשרד יפת ללוי ושות'. 

בין הפרויקטים שמלווה המשרד ניתן למצוא: גלבוע 10 גבעתיים, בר-אילן 59-61 בת ים, אפלטון 30-32 תל אביב, האורנים 5 הוד השרון.

  • © כל הזכויות שמורות
search