משרד עורכי דין מוביל- ייצוג דיירים, פינוי בינוי

אודות יהב ושות', עורכי דין:

משרד עורכי הדין יהב ושות' פועל בתחום הנדל"ן כבר יותר מ־40 שנה והיה מחלוציו המשפטיים של תחום הפינוי־בינוי. ניסיונו העשיר של המשרד בייצוג דיירים בפרויקטים מורכבים של פינוי־בינוי ומחויבותו לרווחתם מתחילים עוד בימיו הראשונים של התחום, בפרויקט הפינוי־בינוי השני שבוצע בארץ – פרויקט "אמרלד" ברחוב ששת הימים בכפר סבא. הפרויקט הסתיים בהצלחה ודייריו, שיוצגו על ידי המשרד, ידועים עד היום כשגרירים לחשיבות התחום. 

משרד עורכי הדין יהב ושות' ייצג עד כה, וממשיך לייצג, אלפי בעלי דירות בכל הארץ, בשיטת עבודה שעמדה במבחן הזמן והמציאות. סוד ההצלחה של המשרד טמון באקטיביזם, בחשיבה אסטרטגית, באמינות, בשקיפות, ביצירתיות, בתיאום עם כל הגורמים וביצירת מעטפת שירות מותאמת אישית לכל לקוח. המשרד אכלס פרויקטים בהצלחה רבה, בהם זכו הדיירים לשפר ולהשביח את נכסיהם, ומלווה אלפי דיירים נוספים בפרויקטים שנמצאים עדיין בשלבים כאלו ואחרים של התהליך.

ההערכה המקצועית הרבה שלה זוכה המשרד באה לידי ביטוי ברשמיהם של אלפי לקוחותיו המרוצים, וכן בדירוגים הגבוהים להם הוא זוכה במדריכי הדירוג השונים כגון דן אנד ברדסטריט ו־BDI. 

מקצועיות ופעילות משפטית אקטיבית 

המשרד מאמין בהתחדשות עירונית כמתווה לפתרון בעיות בשוק המקרקעין. כביטוי לכך, המשרד חבר בפורום הקניין ובוועדות ההתחדשות העירונית של לשכת עורכי הדין. צוות המשרד, המטפל בפרויקטים מגוונים בתחום ההתחדשות העירונית – פינוי־בינוי ותמ"א 38 על סוגיה, מעורה היטב בכל ההתפתחויות בתחום ולוקח חלק בהליכים ובתיקוני חקיקה. מייסדת המשרד, עו"ד ונוטריון דינה יהב, רשמה על שמה שורה של תקדימים משפטיים בתחום הנדל"ן, הנלמדים כיום באוניברסיטאות כחלק מההכשרה בתחום. צוות המשרד מורכב מעורכי דין מנוסים, בעלי ידע, מיומנות ויכולת המבוססים על פרקטיקה ועבודת שטח אינטנסיבית. עבודתם מול כלל הגורמים בתהליך מושתתת על פעילות אקטיבית כעורכי דין, על מתן מידע ועל שקיפות, על מנת להגן על לקוחות המשרד מפני סכנות, טעויות או חלילה הטעיות שעלולות לקרות לאורך התהליך. 

הערך המוביל – הדיירים 

כחלק מתפיסתו העסקית, בוחר המשרד לייצג את בעלי הדירות, על מנת להבטיח שמירה מלאה על האינטרסים שלהם לטווח הארוך, ללא חשש לניגוד עניינים. צוות המשרד דוגל ביחס אישי, ממוקד ופרטני ומקפיד לשמור על קשר לא רק עם נציגויות הדיירים, אלא להכיר אישית כל משפחה ומשפחה ולהשקיע בכך גם בצורה שחורגת מהמקובל בענף, זאת מתוך אמונה בסיסית כי אמון הוא נרכש ולא מולד.

 

פרויקטי הדגל של המשרד 

  • רמת אליהו, ראשון לציון – פרויקט בינוי־פינוי־בינוי תקדימי ביוזמת המדינה שבמסגרתו יועברו הדיירים לקרקע משלימה בשכונה חדשה. הפרויקט כולל פינוי של 572 יח"ד.
  • מתחם השבטים, בת ים – אחד ממתחמי הפינוי־בינוי הגדולים  בבת ים, הכולל פינוי של 144 יח"ד קיימות והקמה של 754 יח"ד בארבעה מגדלים ומעל שתי קומות מסחר ותעסוקה. בר כוכבא, הרצליה – פרויקט פינוי־בינוי הכולל תוכנית.
  • בר כוכבא, הרצליה – פרויקט פינוי־בינוי הכולל תוכנית גדולה של שכונה שלמה עם פיתוח תשתיות, פינוי של 124 יח"ד והקמה שלכ־400 יח"ד במקומן. שלב א' התפנה והבניה מתחילה.

הנהלת החברה

עו"ד דינה יהב

מייסדת

עו"ד ארנון יהב

שותף מנהל

עו"ד עדי שנהב גלוז

שותפה

פרויקטים

כתבות אחרונות

התאחדות הקבלנים לממשלה: "הולך ומתפתח משבר דיור; בדרך חזרה לימי המעברות של שנות ה-50 והקרוואנים של שנות ה-90"

במכתב שנשלח אל ראש הממשלה, שר האוצר, שר הבינוי והשיכון ונגיד בנק ישראל מתריעים הקבלנים: "למאות אלפי תושבי ישראל לא יהיה בית לגור בו" • המכתב במלואו – בכתבה

יובל ניסני |26.11.20

הגולן: הופקדה תוכנית שתצמצם את הרחבת היישוב קלע אלון – לטובת היישוב החדש רמת טראמפ

היישוב על שמו של נשיא ארה"ב מתוכנן לקום ממש בסמוך לקלע אלון, שם מתוכננת שכונה חדשה – שנתוניה ישונו • בין היתר יצומצם כל מגרש למגורים בשכונה מ-500 מ"ר ל-400 מ"ר

יובל ניסני |18.10.20

הקפאת מועדי התכנון הקבועים בחוק; דחיית תשלומים לרמ"י

הממשלה החליטה על צעדים נוספים במטרה "לצמצם את השפעת מצב החירום על הליכי התכנון והבנייה"

יובל ניסני |25.03.20

הושלם פינוי שדה דב; יותר מחצי מיליון מ"ר מבנים וכ-2,500 מ' גדרות

משרד הביטחון הודיע על השלמת פינוי השדה, שהשתרע על פני 750 דונם, לאחר 81 שנות פעילות • מסלול ההמראה, בן 1,741 מטרים, פונה גם כן • וידאו מהפינוי – בכתבה

ארי יקותיאל |10.02.20

אולי אתם מכירים מישהו? פורסמו שמות בעלי הקרקעות בשדה דב

בעקבות פסיקת בית משפט השלום בהרצליה נחשפו שמות כל 1,700 בעלי הקרקעות באחת החלקות ה"חמות" בישראל כיום.

יובל ניסני |28.07.19

34 אלף דירות חדשות: הסכם מקרקעין בשטח מתחם תעש ברמת השרון

במסגרת הפרטת תעש יפונו קרקעות בשטח של כ-6,000 דונם ברמת השרון עד לשנת 2023 • כבר ב-2019 יפונו כ-600 דונם, מה שיאפשר פיתוח של כ-10,000 יח"ד

שי שני |20.11.18

נחתם הסכם הגג בירושלים: 23,000 יח"ד; 1.5 מיליארד שקל לשכונות

כעשרת אלפים יח"ד - בהתחדשות עירונית • עוד כולל ההסכם: הקמת 3 מיליון מ"ר שטחי מסחר • רוה"מ נתניהו: "יהודים בנו בירושלים לפני 3,000 שנים ובונים בה היום"

יובל ניסני |30.11.-1

נדל"ניוזלטר

מעוניינים לקבל עדכונים שוטפים על כל מה שחם בעולם הנדלן?
  • © כל הזכויות שמורות
search